Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Realia serwera R1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Realia serwera R1 38 Ankieta - średnia ocena: 7,1638 Ankieta - średnia ocena: 7,16
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Realia serwera R1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R1 jako prekursor całej inwestycji zwanej BW umiera z każdym dniem coraz bardziej. Ludzie są zniechęceni i znudzeni monotonią gry. Wszystkie wprowadzone do tej pory usprawnienia, udogodnienia czy jakby to nie nazwać u większości Graczy są już wymaksowane.

Ekspy to albo Kronek solo, albo Duma w okrojonym składzie, uzależnione od rodzaju posiadanej broni i umagów.

KW większość już tylko dopieszcza umagi, bo albo ma mega, albo ma do ... i szuka czegokolwiek.

Podróże to zabawa na chwilę, a zadania dzienne dla większości nie oferują niczego co im jest potrzebne.

Tak więc w odniesieniu do planowanej rewolucji na BW, którą ma przynieść najnowszy patch - w bliżej nieokreślonym terminie, pojawia się pytanie co można zrobić dla serwera r1 by gra na nim miała jeszcze jakiś sens? poza sentymentem w stosunku do osób, z którymi gra się w to od tylu lat.

R1 w odróżnieniu od silnika N2 i Moria jest okrojone ze względu na ilość dostępnych itemów i połączeń.

Więc czy coś z poniższych ma sens bytu na r1:
- nowa mapa ekspedycyjna - niezależna od dwóch pozostałych,
- nowa mapa umagicznień - niezależna od KW,
- craft przedmiotów,
- handel epikami,
- przedmioty dzienne, wpływające na całość, a nie na podróż,
- runy do broni, działające niezależnie do run postaci.

Być może inni Gracze z naszego pierwotnego serwera mają inne pomysły, które urozmaicą nam tą codzienną rutynę BW.

Graczy z innych serwerów zachęcam do komentowania w postach, które się odnoszą do ich serwerów, jeżeli nie grasz na R1 - nie znasz jego realiów.

Pozdrawiam i nie będzie to zdziwieniem, jak zaraz temat zostanie zamknięty. rotfl
07-01-2021 15:27 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

RE: Realia serwera R1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet dodanie tatuaży cos w stylu morii miałoby sens bo zawsze to można kombinować nowymi buildami.

Problem w tym, ze team nie chce juz robić zmian typowo pod jeden serwer jakim jest r1.
Handel epikami jak najbardziej powinien być.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tata_Muminek: 07-01-2021 15:32.

07-01-2021 15:32 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skeleton.24.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozbudowa podróży w stylu zbudowania piramidy osiągnięć połączona z craftem przedmiotów też by mogła być ciekawa - ale to za dużo zabawy w kodzie.

Uwolnienie epików to tylko dodatek do czegoś co spowoduje możliwość dodatkowego rozwoju postaci.

Tatuaże z morii coś by ożywiły.

Wydaje mi się, że dodatek run do broni byłby fajny i runy te do zdobycia byłyby na wyprawach - wtedy by miało sens ich puszczanie. Runy czasowe, tak by rozgrywka nie była monotonna.

Każda broń 1h z dwoma slotami na runy czasowe.

Broń 2h z 3 slotami.
07-01-2021 15:43 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak szczerze cokolwiek z tego co napisałeś gdyby wprowadzili to juz byłoby coś.
Tyle, ze z tego co było juz kiedyś na forum pisane oni pod samo r1 nic juz nie zamierzają robić :-(

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
07-01-2021 16:14 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skeleton.24.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze można zamknąć serwer skoro nie zamierza się nic dla jego grywalności wykonać. Smile

Wtedy nikt nie będzie marudził, że R1 zostało zapomniane. Tongue

Można wprowadzić coś z tego co idzie podciągnąć pod inne serwery. Grunt by R1 miało sens.
07-01-2021 16:17 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
baja666
Member


Data rejestracji: 02-06-2018
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powtórzę się już po raz kolejny na forum:

- Handel epikami
- nowa mapa
- rozwinięcie Evo
- runy do broni super pomysł
- tatuaże kolejny super pomysł
- przywrócenie sensu białej 2h

Niech trzy z tych opcji wprowadzą a r1 stanie na jakiś czas na nogi a i pewnie wielu starych graczy wróci do gry.

Tylko czy w końcu bw team posłucha?!

__________________
R1 - baja9
07-01-2021 16:33 baja666 jest offline Szukaj postów użytkownika: baja666 Dodaj baja666 do Listy kontaktów
vizard7
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2012
Postów: 14
Klan: King of Shadows
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tylko napiszę to co od dawna powtarzam, że epiki powinny być rzadsze niż legendy i handel powinien być możliwy od początku. Epiki zrujnowały handel bo wypadają częściej niż nawet leg db a przeciez ich statystyki są dużo lepsze

jak dla mnie to żeby gra była żywsza to kw nie powinno dawać repy a jedynie oblegi
ulepszanie i zaklinanie broni runami jak najbardziej (oprócz talizmanów które każdy ma na full)
jakieś rozwiązania z morii może też się nadadzą ale nie gralem tam nigdy.
nowe mapy zawsze na plus
nowe evo może być problematyczne ze względu na brak punktów do wydania
co do rozwinięcia podróży jestem jak najbardziej za. podróż nie jest jakaś bardzo ciekawa i był mega drop z tych podróży z początku a teraz sucho i sucho. nie wiem już jak to działa ale jakas większa różnorodność tych podróży, jakieś wybory które wpływają na powodzenie czy też drop. to nie są nowe mechaniki przecież bo były w innych grach.
np mamy walkę z bossem który ma jakiś opis i wg tego opisu wybieramy statystyki które zadadzą mu atak krytyczny i zbiją hp. a boss moze zabic nas a za to cos tracimy itd.
nowe sety lub balans obecnych setów by były alternatywą zawsze na plus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vizard7: 07-01-2021 17:54.

07-01-2021 17:54 vizard7 jest offline Szukaj postów użytkownika: vizard7 Dodaj vizard7 do Listy kontaktów
Frostbit
Newbie


Data rejestracji: 18-07-2017
Postów: 1
Klan: T_B_W
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zbaszyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Handel epikami mógłby napędzić rynek jednak długo dropione na niższych strefach unikatowe sufy ( czyt. SS, speed itp ) straciłyby mocno na wartości i zeszłyby do poziomu gladiatora podróżnika.

Każdy biegałby w epik speedzie bo sam mam 3szt i żal sprzedawać na złom a jeśli pojawiłaby się okazja to raczej że wystawiłbym na aukcji i może jakiś 65pzm by się załapał na elegancki wstęp do A3.
Handel epikami - jestem na nie jednak pomysł dobry

@ chciałbym też się odnieść głównie do reszty nekro, bo jeżeli R1 to i całą reszta ( w tym sezonówki )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Frostbit: 07-01-2021 21:37.

07-01-2021 21:36 Frostbit jest offline Szukaj postów użytkownika: Frostbit Dodaj Frostbit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Frostbit: CharlesFique YIM Account Name of Frostbit: CharlesFique Zobacz profil MSN Frostbit
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podzielam zdanie przedmówców
oponuje za dodatkowymi przedmiotami typu pas, buty rękawice i oczywiście nowe sety z bonusami, które jak najbardziej można wykorzystać na nowej mapie z mobami no i jakiś rozwinięty bardziej system pozyskiwania pr na trening bo obecne zdobywanie mocno zniechęca szczególnie że rynek upadł.

A jeśli nikt się nie chce zająć rozwinięciem naszego serwera to niech go poprostu zamkną i na koniec otrzymać np nagrody do wykorzystania w rejestracjach na innych serwerach kto będzie chciał jeszcze kontynuować podróż w tej grze. Choć przyznam że i tego sobie nie wyobrażam.

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

08-01-2021 22:43 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiany na R1 są niezbędne aby całe BW jeszcze trochę po istniało.


Czy to co pisali przedmówcy jest słuszne? Oczywiście R1 potrzebuje jakichkolwiek zmian które rozbudują rozgrywkę.

Co kuleje:
- system rozwoju - obecnie trening to jest kara, dla wielu osób koszt podniesienia kluczowego parametru to conajmniej kilka miesięcy solo kornków + asysta; mechanika ataków jest martwa, ponieważ korzyści jakie dostaje gracz 130poz+ są zerowe. Może po 10latach ataków odczuje ze coś PR się zmieniło
- system handlu - pozostało niewiele zestawień affixów które coś są warte, a jak trafi się unikat to i tak OP zna lepszą cene niż ta która poszła na aukcji
- cel gry - wiele osób ma komplet blach z obu map, kw to taka pogoń za królikiem która nigdy się nie kończy bo chyba niemożliwe jest wyłapać dobre umagi na wszystkich slotach (potrójne umagi)
- brak nowości - wszystko spoko było 15lat temu, ale teraz wypadałoby wprowadzić sezony (pewnie nie tylko na R1). Oczywiście nie takie sezony jak wy myślicie, ale np co pierwszy dzień pory roku dodawany jest 1-3 nowe affixy, co urodziny BW jest dodawany nowy przedmiot
- przegląd staroci - obecnie wiele rzeczy jest przestarzała w stosunku do obecnego stanu gry (kogo jara event ze 100% doświadczenia wpada za smoki, może zróbcie że 100% doświadczenia wpada za moba na pierwszej mapie, 200% więcej za moba na drugiej mapie)
- nadmiar "surowców" - może warto pomyśleć nad przepalarką surków gdzie np można zamienić 100 evo na 10 złomów lub na 100 ŁPC. Wprowadźić jakiś przelicznik (coś jak w Heroes 3). Oczywiście z umiarem np że można zamienić na krew/pln/zlom/ludzi ale z tych bazowych surków nie można uzyskać np evo


Co jeszcze można by dodać? Może jakiś event serwerowy jakiś duży mob cały serwer zbiera sie przez tydzien i musi utłuc moba, po ubiciu kazdy gracz ma do wyboru jeden z trzech losowo przyznanych (z puli) boostów np +15 zwinki +15 sposta +200 krwi (dostępne wszedzie ekspy/kw/wyprawy/budowa/ataki) i bonus trwa do następnego eventu, a harmonogram eventów to np pierwszy tydzień miesiąca to zbiórka (poniedziałek) w niedziele o 23 zapis, w poniedziałek o 7 rozgrywka i 48h na wybranie bonusu
@Edit co event byłby inny mob z innymi statystykami z góry znanymi w postaci widełek + znane wartości ukryte u mobów czyli uniki, dodatkowe trafienie, rodzaj broni ktora bija biała/palna/dystans) itp itd


P.S polecam administracji zobaczyć udział graczy R1 w innych serwerach, upadek R1 zabierze sporo graczy z innych eR

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grizz: 09-01-2021 15:20.

09-01-2021 15:19 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
DużyŁobuz
Junior Member


Data rejestracji: 28-05-2020
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiem się w tym temacie, ponieważ balans r1 został zamknięty.

MOP - daj mi warna, ale jesteś największą pijawką jaką znam. Jak możesz napisać, że wszystkie serwy dostaną patcha, a R1 nie ? Wiesz jak to się nazywa? Dyskryminacja , a za to w dzisiejszych czasach płaci się słono.


Dla mnie gracze z R1 musimy się skrzyknąć i zrobić z tym coś, zostaliśmy opluci i obszczani ciepłym moczem....



Ja mam dosyć braku czegokolwiek Patche, które cokolwiek dawały były prawie rok temu, no bez lipy, tutaj się już szczerze nie opłaca grać .
15-02-2021 15:34 DużyŁobuz jest offline Szukaj postów użytkownika: DużyŁobuz Dodaj DużyŁobuz do Listy kontaktów
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skeleton.24.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drodzy Gracze,
Ponieważ jasno daliście nam do zrozumienia, że zaproponowane zmiany nie są według Was potrzebne, jednocześnie w temacie nie pojawiły się propozycje dotyczące balansu, postanowiliśmy że na R1 nie zostaną wprowadzone żadne zmiany.
W związku z pytaniami o nową zawartość gry, pragnę wyjaśnić, że jej wprowadzenie zamiast patcha balansującego nigdy nie było opcją do wyboru. Nową zawartość R1 otrzyma w tym samym momencie, co wszystkie pozostałe serwery (tak jak to było od początku istnienia BW).
Pozdrawiam





W wolnym tłumaczeniu: Leję na was ciepłym moczem. Nie chcecie ochłapów to nie dostaniecie nic.
A ja mam na was ... i możecie mi naskoczyć, bo nawet jak się odwołacie to i tak mi nic nie zrobią.
15-02-2021 15:39 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
baja666
Member


Data rejestracji: 02-06-2018
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pięknie napluliście nam w twarz !

Oby wam to wszystko jak najszybciej zdechło.

Kasacja nieunikniona po co dawać takim .... Zarabiać!

Od razu w tym temacie się żegnam ze wszystkim graczami.

Moja aktywność spada do zera w celu tylko dozbierania pr na spadek.

__________________
R1 - baja9
15-02-2021 15:55 baja666 jest offline Szukaj postów użytkownika: baja666 Dodaj baja666 do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nizej podpisany , oswiadczam ze nie bede dokladac sie do konta premium bo Wasze "zmiany" nie zachecaja do czynienia tej wplaty , a ostatnim wpisem MOP jasno dal nam do zrozumienia ze zostalismy zrownani z gównem i za nic macie nasze prosby i rozruszanie serwera tylko wpisujecie swoje jakies widzimisie ktore nijak sie maja do panującej rzeczywistosci na tym zapyzialym serwerze

__________________
Nick na R1: Kedul
15-02-2021 16:53 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję wybrać kierownika buntu, niech spamuje po wszystkich klanach i gdzie tylko może nagłaśnia temat

Koniec płacenia premki przez wszystkich graczy



Albo zamkną serwer albo zaczną poważnie nas traktować.
15-02-2021 16:55 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie gram aktywnie już praktycznie od roku - nie ma po prostu po co, zero frajdy z tego się już zrobiło, ale to w jaki sposób zostaliśmy my gracze potraktowani zmusiło mnie do napisania posta.

MOP, jeżeli byłyby przyznawane nagrody za najbardziej olewackie i mało profesjonalne (lekko ujmując) podejście do użytkowników to zdobyłbyś wszystkie trzy miejsca na podium. Nigdy nie słuchaliście się graczy, taka jest prawda - zawsze uważaliście że Wy wiecie lepiej. I tutaj mam na myśli wszystko, od mechaniki gry po balans, nawet po debilne ucinanie cen na itemach, o których operatorzy nie mają pojęcia jaką realną wartość mogą mieć dla osoby bądź klanu. Jesteście przemądrzali, ten cyrk zaczął się serio gdy zostałeś tym "Community Manager".

Wcześniej też był cyrk na kółkach, ale akurat z Konradem i Sushim szło się jakoś dogadać i chociaż konkretnie potrafili odpisywać w tematach. Ty odwalasz manianę jakich mało, jeżeli dostajesz choć grosz za to wszystko choć złamanego grosza to te pieniądze serio są wyrzucone w błoto.

Abstrahując od samej "komunikacji, rozwoju gry, kontaktu z graczami, dogadywania się co do zmian w grze" to dawno usiedliście na laurach. Wprowadzane jakieś mini rzeczy, które może i są trudne do zaprogramowania i przetestowania, ale nie dające absolutnie nic nowego w grze po powiedzmy 2-3 miesiącach. Na nowych serwerach może i podróże mają sens - surowce, to wszystko się przydaje, aczkolwiek patrząc na stare serwery to fajne było przez pierwszy miesiąc, potem posucha. Nawet jak ktoś dropnął coś fajnego to przeważnie był to epik, z którym niewiele mógł zrobić. Nie ma wyzwań, klepanie kronków solo czy innych bossów w okrojonym składzie, puszczenie kw, karawany i ataków to jest 8 minut grania i premium powinno kosztować tyle % aktualnej kwoty ile 8 minut jest % całych 24 godzin.

R1 Wam zrobiło tą gierkę i taka jest prawda - gdyby nie stara gwardia z tego serwera najprawdopodobniej nie bylibyście z taką ilością serwerów dziś. A dziś traktujecie nas wszystkich jak zło konieczne i ludzi którzy nie mają pojęcia o grze, ludzi którzy mają czelność "domagać" się czegoś.

Ostatni dzwonek - bardziej dla Sushiego i Konrada bo wydaje mi się, że te wszystkie posty, które uderzały do MOP'a i tak do niego nie trafiały, nic się raczej tutaj nie zmieni. Jak nie ogarniecie się we wszystkich sprawach to powoli czeki zaczną maleć, a maleją już na pewno.

Możesz mi dać warna bądź nawet dwa, mam gdzieś czy jest to odpowiedni temat do pisania takich postów czy nie, jestem tu od 13 lat i mam prawo się wypowiedzieć. Mam nadzieję, że choć przeczytasz ten tekst ze zrozumieniem, na dalsze akcje i tak nie liczę, ale wierzę że tak podstawowe umiejętności jednak posiadasz.

Enjoy the ride, it can comes to the end very soon.
15-02-2021 16:56 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zostać MOPem w 4 krokach:
rozdawaj warny na lewo prawo
nie przyznawaj sie do błędów
zamykaj niewygodne tematy
krytykuj graczy ze nie chca rozwoju gry



BWT chciało mieć osobę do kontaktów z graczami a wybrali amebę komunikacyjną która sobie nie radzi w kontaktach z graczami -.-

spam, obraza ostrzeżenie Kylin obrońca mopa

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Grizz: 16-02-2021 17:36.

15-02-2021 20:55 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć i czołem
Od niedawna okazyjnie gram sobie na r1. Jestem w jednym z Topowych klanów.
Takie smutne wiadomości dzisiaj czytałem. Zostały wysyłane praktycznie jedna za drugą i to tylko w jednym klanie.

https://zapodaj.net/7a7541c84c928.png.html
https://zapodaj.net/829b49b900d2b.png.html
https://zapodaj.net/e56500b90869f.png.html
https://zapodaj.net/fad1aa3a7aad5.png.html
https://zapodaj.net/ca2c6fcf3eb94.png.html
https://zapodaj.net/721c1d90cc9d2.png.html
15-02-2021 21:14 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
Daisetsu
Full Member


Data rejestracji: 05-02-2011
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BLOODWARS - Lista Zmian

v. 2.4.6 16 lutego 2021 --- gdzie jest patch dla Necro r1.
Dlaczego kolejny raz jest pominięte?

Info o patchach na r1 dotyczące wszystkich serwerów w wyjątkiem r1 ma nas wyprowadzić z równowagi, czy o co to chodzi?
Za co płaci się te całą premkę? Tylko za bonusy? Weźcie się w końcu do roboty:/

__________________
Nick w grze: Daisetsu
16-02-2021 14:48 Daisetsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Daisetsu Dodaj Daisetsu do Listy kontaktów
Hatori
Newbie


images/avatars/avatar-25485.jpg

Data rejestracji: 20-12-2015
Postów: 6
Kraina: Necropolia
Skąd: Strzegom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja się podpisuje pod tym że jesteśmy traktowani jak zło konieczne.
Naprawdę nie dostaniemy nic nawet balansu broni i setów?
I jeszcze to że napisaliście że latka jest a nas nie dotyczy to jest zwykła prowokacja!

Proponuję wprowadzenie zmian jakie były planowane ( te dla innych serwerów są naprawdę niezłe)

Podsumowując jeśli w rozgrywce nic się nie zmieni do mają ja również odpadam.

Proszę o poważne potraktowanie Graczy i ich spraw

__________________

16-02-2021 15:24 Hatori jest offline Szukaj postów użytkownika: Hatori Dodaj Hatori do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że MoP to debil - to wiadomo od dawna
To, że Administracja ma R1 w życi - to też jest wiadome

Za takie podejście do graczy, którzy są z nimi od samego początku i wielu z nich tak jakby tworzyło tę grę, należy się chociaż odrobina szacunku...

Ktoś tu wrzucał linki do jakiś wiadomości, że się ludzie od 1 maja będą kasować.
A dlaczego nie zrobicie tego dzisiaj? Ewentualnie jutro? Szkoda Wam zapłaconej premki? I tak ładujecie kupe kasy w to gówno od 15 lat, więc przez te 30 zł to chyba bardzo nie zbiedniejecie Wink

***** R1 i administracje, kasować konta i namawiać do tego samego innych Smile



Pozdrawiam
Drizzt

obrazy, prowokacje ostrzeżenie Kylin
kiss my ***

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez alter-ego: 17-02-2021 22:00.

16-02-2021 17:20 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
DużyŁobuz
Junior Member


Data rejestracji: 28-05-2020
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam kilka pytań

dlaczego dostaliśmy patcha, który nic na r1 nie wprowadza ? Powinniśmy zostać na poprzednim patchu bo nam nic to nie dało.


Dlaczego inne serwery dostają zmiany w rasach , a my nic tylko , jakby to rzecz, wizualne zmiany na itemach( te przeliczniki to więcej wizualizacji niż efektu)



Dlaczego MOP zachowuje się jak dziecko i pluje w graczy, nie odpisuje na pw i nie chce się udzielić tylko zamyka temat? Dlaczego nie chce wziąć odpowiedzialności i nie skonfrontuje się z graczami

Dlaczego ludzie w temacie o zmianach R1 90 proc ludzi dostało warny tak na prawdę za nic?

Dlaczego Mop nadal jest trzymany jak jest tak tragiczny, miał komunikować się z graczami, a komunikacja jest tragiczna i zerowa.

Dlaczego jesteśmy cały czas olewani ?


szczerze możecie mi dać bana bo zniszczyliście cały serwer swoim nieróbstwem

PZDR LANDRYNA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DużyŁobuz: 16-02-2021 17:50.

16-02-2021 17:46 DużyŁobuz jest offline Szukaj postów użytkownika: DużyŁobuz Dodaj DużyŁobuz do Listy kontaktów
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skeleton.24.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MOP ale z ciebie ...

Bujaj się.

Więcej nie piszę bo szkoda słów na takie coś jak ty.


spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-02-2021 17:06.

16-02-2021 18:00 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płacimy premium tyle lat.... To co teraz robicie to prawdziwa kpina. :-)
Łatka wygląda całkiem w porządku... Dlaczego nie można wprowadzić tego na r1 ??? W czym ten serwer jest gorszy od innych ?
Płacimy na rozwój tej gry i utrzymanie tyle czasu... Dlaczego to działa tylko w jedną stronę ?? Dążycie by zamknąć. ? ;-)

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



16-02-2021 18:05 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
znowublokada
Full Member


Data rejestracji: 17-02-2019
Postów: 52
Kraina: Necropolia XI
Skąd: pielko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak to mawia klasyk

.....


darmozjady ... tyle w temacieWink

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-02-2021 17:08.

16-02-2021 18:06 znowublokada jest offline Szukaj postów użytkownika: znowublokada Dodaj znowublokada do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
1 600 000
2021-01-12
22:01:01
2021-01-12 20:42:38
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 600 000)
2021-01-11
19:01:02
2021-01-11 18:01:49
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
3 661 499
2020-12-28
21:01:02
2020-12-28 20:23:47
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
3 771 750
2020-12-21
16:01:01
2020-12-21 14:33:27
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
3 1 050 000
2020-12-16
23:01:01
2020-12-16 21:41:42
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
63 102 722
2020-11-28
22:01:01
2020-11-28 20:59:16
Aukcja zgłoszona do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 1 000 000)
2020-11-13
05:01:01
2020-11-13 03:19:47
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 1 000 000)
2020-11-12
08:01:01
2020-11-12 06:59:58
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 2 000 000)
2020-11-11
09:01:01
2020-11-11 07:48:22
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 2 000 000)
2020-11-10
12:01:01
2020-11-10 11:20:54
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 2 000 000)
2020-11-09
13:01:01
2020-11-09 11:23:10
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
0 - brak -
(Cena min: 500 000)
2020-10-18
14:01:01
2020-10-18 13:12:45
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
3 551 250
2020-09-29
11:01:01
2020-09-29 10:01:38
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
1 500 000
2020-09-09
15:01:06
2020-09-09 14:01:32
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarny Doskonały Diamentowy Pierścień Geniuszu
1 600 000
2020-08-29
13:01:01
2020-08-29 12:16:14
Zgłoś aukcję do operatora



Trzeba mieć nasrane w głowie żeby 4 ostatnie aukcje obciąć do kwoty 100k.

To tylko jeden z nielicznych przypadków działania pseudooperatorki, niestety ale administracja powoli sięga jej poziomu...

Zwrócić premium, zrobić restart serwera jak się Wam już nie chce nic myśleć.


spam, wulgarne zachowanie ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-02-2021 17:09.

16-02-2021 18:24 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
Imargam
Member


Data rejestracji: 17-03-2020
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kupujcie premke, pacz dla r1 w drodze.. 2023 juz blisko

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-02-2021 17:10.

16-02-2021 18:28 Imargam jest offline Szukaj postów użytkownika: Imargam Dodaj Imargam do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 145
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wide że macie nas w .... nic więcej w temacie Crying

spam ostrzeżenie Kylin

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-02-2021 17:11.

16-02-2021 19:31 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
_Nomak_
Triple Ace


images/avatars/avatar-12118.jpg

Data rejestracji: 10-12-2008
Postów: 177
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy trzeba komuś dać Warna to zawsze czas MOPY, OPY i SOPY znajdą, ale jak trzeba porozmawiać z graczami, którzy chcą zmian i utrzymują wasze cztery litery z premek to nie ma komu się odezwać. Gram od 2006r z małą przerwa od 2016 do 2020. Wróciłem głównie dla znajomych i w zasadzie jakie BW zostawiłem to na takie wróciłem. Ludzie niewytrzymuja, będą się kasować... No chyba że wam na tym zależy bo R1 to dla Was ciężar i tylko czekacie, aby usunąć serwer... Weźcie się do roboty bo większość gra też na innych serwerach i jeżeli odpuszczą sobie R1 to na innych zrobią podobnie...
Gracze sami podsuwają wam różne pomysły, a Wy macie je gdzieś, takie są właśnie realia i prawda o R1 i waszych działaniach.

Nie pozdrawiam...

__________________
R1 - Nomak
16-02-2021 20:01 _Nomak_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Nomak_ Dodaj _Nomak_ do Listy kontaktów
Daisetsu
Full Member


Data rejestracji: 05-02-2011
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ske założył temat w styczniu.
Nie ma odpowiedzi od żadnej osoby decyzyjnej. Jaja sobie chyba z nas robicie.
Przy takiej obsłudze, serio oddajcie kasę za premke wszystkim i zamykajcie ten serwer w piz....
Tak jak Nomak pisze. Wielu graczy gra na kilki serwerach. I pewnie podobnie jak ja czy inni odchodząc z r1 darują sobie współpracę z takim żenującym teamem

__________________
Nick w grze: Daisetsu

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Daisetsu: 16-02-2021 20:04.

16-02-2021 20:02 Daisetsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Daisetsu Dodaj Daisetsu do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Realia serwera R1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH