Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Realia serwera R1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Realia serwera R1 38 Ankieta - średnia ocena: 7,1638 Ankieta - średnia ocena: 7,16
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
znowublokada
Full Member


Data rejestracji: 17-02-2019
Postów: 52
Kraina: Necropolia XI
Skąd: pielko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapytaj sie tegoPanaBig Grin


Kylin, ciach mam w nosie twoje warmy Smile
+1 za obrazę, ban.
Pozdrawiam - Ask.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 27-02-2021 11:57.

27-02-2021 11:05 znowublokada jest offline Szukaj postów użytkownika: znowublokada Dodaj znowublokada do Listy kontaktów
baja666
Member


Data rejestracji: 02-06-2018
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widać jedyne co umiecie robić to warny wklejać. Słabe to jak cały ten produkt więc z nim kończymy a i odpowiednie opinie w sklepie Google zamieścimy. Żenada bw team, żenada!

__________________
R1 - baja9
27-02-2021 13:17 baja666 jest offline Szukaj postów użytkownika: baja666 Dodaj baja666 do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żenadą jest to w jakim kierunku poszedł ten topic. I jeszcze to pseudo zapraszanie do dyskusji, gdy już taki kał poleciał, że nie ma po co tu się z ich strony udzielać. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby kogoś mieszać z błotem, obrzucać kałem i jeszcze oczekwiać od tej osoby jakiegokolwiek udziału w tym czymś.

Do tego ci wszyscy bezjajeczni brędzący o pierwszym maja. Jak masz się skasować, to się kasuj, a nie o jakimś pierwszym maja bełkot. Ja gdybym miał plan się skasować, to nie klikałbym durnie po nic, skoro postać znika. Ewidetny brak jajec i przykład zbytniego przywiązania do postaci(?). I co gdy Konrad patcha wgra? Tego, nad którym obecnie pracuje? Porzucicie pomysł o kasacji? Patch "Konradowy" kiedyś wejdzie i nie będzie miało to nic wspólnego z tym co tu się wyprawia.

Dalej się taplajcie w tym śmiesznym temacie, o ile ktoś z modków się nie zlituje i tego cyrku nie zamknie. Rzekłem prostacy Roll Eyes

@down:
Co tam bredzisz o inteligencji? Czy ja tu cokolwiek mówię o morii? Co mnie obchodzi od którego roku grasz w bw? Można grać i od wczoraj, tak jak i te wiele lat, a to nie daje powodu by się zachowywać poniżej godności. Lizanie? Zryty beret masz. Idź sobie lizać to co wypliwacie w swoich postach. Spadki, klany? "Wszyscy się kasują, całe klany", no to kogo obchodzą w takim momencie jakieś spadki, nie ośmieszaj się. Błazenada.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 27-02-2021 14:58.

27-02-2021 13:56 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
baja666
Member


Data rejestracji: 02-06-2018
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
Żenadą jest to w jakim kierunku poszedł ten topic. I jeszcze to pseudo zapraszanie do dyskusji, gdy już taki kał poleciał, że nie ma po co tu się z ich strony udzielać. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby kogoś mieszać z błotem, obrzucać kałem i jeszcze oczekwiać od tej osoby jakiegokolwiek udziału w tym czymś.

Do tego ci wszyscy bezjajeczni brędzący o pierwszym maja. Jak masz się skasować, to się kasuj, a nie o jakimś pierwszym maja bełkot. Ja gdybym miał plan się skasować, to nie klikałbym durnie po nic, skoro postać znika. Ewidetny brak jajec i przykład zbytniego przywiązania do postaci(?). I co gdy Konrad patcha wgra? Tego, nad którym obecnie pracuje? Porzucicie pomysł o kasacji? Patch "Konradowy" kiedyś wejdzie i nie będzie miało to nic wspólnego z tym co tu się wyprawia.

Dalej się taplajcie w tym śmiesznym temacie, o ile ktoś z modków się nie zlituje i tego cyrku nie zamknie. Rzekłem prostacy Roll Eyes



No właśnie dałeś pokaz inteligencji. Chłopczyku my tu gramy od 2006 roku i realia serwera r1 są zupełnie inne niż moria itp. Więc jak nie masz nic mądrego to milcz! A co do kasacji i terminu to domyślam się że ktoś o tak znikomej inteligencji nie zrozumie że zbieramy ma spadki i dajemy szansę klanowi na organizację zanim się skasujemy. Ale co tam, ty mistrzu miecza jak widać myślisz tylko o własnych 4 literach Smile a i lizanie tyłka bw team nic tu nie da nie licz na nic.

Poznaj najpierw realia r1 a potem się wypowiadaj w temacie.


obraza ostrzeżenie Kylin

__________________
R1 - baja9

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-02-2021 10:50.

27-02-2021 14:47 baja666 jest offline Szukaj postów użytkownika: baja666 Dodaj baja666 do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

baja 666 nie karm trolla, pewnie u siebie nikt go już nie chce słuchać to tu przylazł rotfl

spam ostrzeżenie Kylin

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-02-2021 10:50.

27-02-2021 15:41 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skeleton.24.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co bym mógł spadki rozdać.

Bujajcie się... Smile

Swoje przemyślenia zachowam dla siebie. Smile

P.S. Umiecie tylko WARNY dawać i nic więcej.

To zarobicie niedługo w inny sposób. Smile )

P.S. I tak w gorszą grę nie grałem.
Nikt tak nie ma gracza w .... jak wy.

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-02-2021 10:51.

27-02-2021 20:45 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie widzę żadnych nieprawidłowości, w mojej ocenie ostrzeżenia nadane zupełnie słusznie.
Korzystając z okazji, proszę o opanowanie się, nie używanie wulgaryzmów, ani słów obraźliwych.

//Unger

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

03-03-2021 10:16 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Realia serwera R1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH