Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Doskonały Gwiezdny Pierścień Krwi aukcja cofnieta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Doskonały Gwiezdny Pierścień Krwi aukcja cofnieta
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Doskonały Gwiezdny Pierścień Krwi aukcja cofnieta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Wystawiłem na aukcję cały gwiezdny set krwi. 2 itemy poszły za grosze ale o drugi ring była walka. 22 oferty to jednak komuś zależało. I teraz ktoś cofnął aukcje... no i tak albo ten ring tyle wart albo nie. Proszę o zwrot pyrkow na konto, a jak operator uważa że się nie należy to proszę cofnąć aukcje wystawie od nowa też od 0.


Doskonały Gwiezdny Pierścień Krwi
22 222 888
2021-01-19
02:01:01
2021-01-19 01:35:15
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!

Pozdrawiam
Over86

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
19-01-2021 16:48 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Została uznana za nieprawidłową z trzech powodów
1) drugi przedmiot sprzedał się o wiele taniej
2) Jeden z licytujących przebijał sam siebie
3) ostatnie przebicie(samego siebie) było o 108% . 109883 pr na 222888 pr

__________________

19-01-2021 17:14 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez over86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To cofnijmy ta aukcje i będzie z głowy.

Ps ktoś wystawił inny przedmiot za 150kk... Czy jest taka możliwość? Bo ja się zatrzymałem na 99kk...

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
21-01-2021 19:05 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie mam możliwości cofnięcia aukcji, bo przedmiot jest w użyciu w zbrojowni klanowej.

cytat:
over86 napisał(a)
Ps ktoś wystawił inny przedmiot za 150kk... Czy jest taka możliwość? Bo ja się zatrzymałem na 99kk...


Jeżeli pytasz o techniczną możliwość, to taka jest. Jeśli nie mogłeś ustawić CM powyżej 99kk, to należało to zgłosić w dziale z bugami

__________________

21-01-2021 19:24 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja kupiłem ten item bo mi był potrzebny do kompletu.
Były takie dwa. I jeden kupiłem od razu bo nikt nie licytował
A drugi ktoś mnie ciągle przelicytowywał kilkanaście razy,

Aukcja była około północy a że chciałem iść spać to przebiłem siebie przed samym końcem aukcji żeby to kupić w końcu.


Wg mnie zostałeś obrabiony niesłusznie przez operatora bo to, że historii serwera takich itemów było raptem tylko jeden to wysunął on wniosek, że trzeba Ci te pkt zabrać.
27-01-2021 23:47 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Doskonały Gwiezdny Pierścień Krwi aukcja cofnieta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH