Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA leg dsk run spodnie weza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony leg dsk run spodnie weza 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
znowublokada
Full Member


Data rejestracji: 17-02-2019
Postów: 52
Kraina: Necropolia XI
Skąd: pielko

leg dsk run spodnie weza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zglaszanego: 46756


Spodnie zostaly wystawione za 20 000 000 zostaly za tyle sprzedane ale ...

Aukcja przedmiotu Legendarne Doskonałe Runiczne Spodnie Węża została uznana przez operatora serwera za nieprawidłową.
Powód: Cena odbiegająca od rynkowej (zbyt wysokie CM).

Z konta sprzedawcy przedmiotu została pobrana nadwyżka pkt rozwoju za aukcję: 10 000 000.


popyt i podaz.. proste prawa ekonomii..
idac tym tokiem myslenia mogle sprzedac poprzez handel i zglosic w 500+ i bylo by po problemie .. ale ze bylo 4 chetnych wystawilem na aukcje.

co mnie to obchodzi ze ktos kupil drozej?? jego strata a moj zysk

jezeli ja trace na itemie bo nie wystawie bez cm i ktos go kupi za 100k a jest warty 150k to co , mam sie zglosic o doplate aby dostac za item chociazby cene rynkowa? ?

prosze o:
zwrot przedniotu badz zwrot zabranych mi pr ..
19-01-2021 17:12 znowublokada jest offline Szukaj postów użytkownika: znowublokada Dodaj znowublokada do Listy kontaktów
Daisetsu
Full Member


Data rejestracji: 05-02-2011
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje aby OP aukcji walnął baranka w ścianę. Wtedy może zacznie trochę bardziej ogarniać.

Opie Sprawdź sobie ceny wszystkich aukcji i weź w końcu się za normalną robotę, bo na aukcje r1 się nie nadajesz

Poproszę +1

Edit: poprawki

Załącznik:
png Zrzut ekranu 2021-01-19 210111.png (110,37 KB, 202ściągnięć)


__________________
Nick w grze: Daisetsu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Daisetsu: 19-01-2021 21:05.

19-01-2021 21:03 Daisetsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Daisetsu Dodaj Daisetsu do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No załączyliście obrazek..... A chociaż czytaliście dokładnie co tam się pojawiało i za ile?

Z tym barankiem to proponuję się jednak zastanowić.... Za 22kk portki zeszły ostatnio ze 3 msc temu. Potem dość często się pojawiały na aukcji i chętnych nie było nawet przy obniżaniu ceny. 6 grudnia jak wół za 10kk.... potem znowu brak chętnych, 13 stycznia - 10kk jeden licytujący, a wy nagle płaczecie że op ucina aukcję za 2x tyle co wcześniej? I to nie wynikające nawet z licytacji a z zawyżonego CM względem ostatnich itemów???? Jakie 4 osoby chętne? Po licytacji nie widać by poza jednym narwanym ktoś za tyle chciał kupować. I na popycie i podaży właśnie zawaliliście.... Bo podaż była spora, a popyt jakoś nie bardzo...

Mogę nie ucinać następnym razem, tylko walić od razu stałkę za ustawianie aukcji i przepychanie pr.
Zwrotu pr nie będzie.

Trzeba było wystawić za tyle ile poszły ostatnie a nie sztucznie zawyżać cenę.


Skargi na decyzję operatora przyjmuje C47.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-01-2021 22:32 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
znowublokada
Full Member


Data rejestracji: 17-02-2019
Postów: 52
Kraina: Necropolia XI
Skąd: pielko

Autor tematu Temat rozpoczęty przez znowublokada
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znasz sie na wycenach totalnie.. Udajesz najmadrzejsza i patrzysz na ostatnia aukcje.. W takim rasie bierz sobie te 10kk jeszcze z mojego konta i cofaj aukcje. Za bezcen tego nie oddam..
Ceny byly i 20kk jak ty to twierdzisz n miesięcy temu.. Ludzie pr maja naodkladane a ty odwalasz takie cos? Ludzie sie kasuja wlasnie dzieki tobie i dlatego macie mniejszy zyskPleased tak byly 4 osoby chetne i dawali w tych granicach wiec poszlo na aukcje. A co mnie to interesuje ze pisalo 4 osoby a licytowala 1??

Szczerze wspolczuje twojemu "facetowi"..

Wnioskuje o to co pisalen wyzej
20-01-2021 05:46 znowublokada jest offline Szukaj postów użytkownika: znowublokada Dodaj znowublokada do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-> "Nie znasz sie na wycenach totalnie.. "

Nie wiem co ma tu wycena do rzeczy, skoro item jest popularny, jego cena jest znana, bo widnieje w w sprzedażach... Więc po co go jeszcze wyceniać? Już nie mówiąc o tym, że wyceny też nie zawsze pokrywają się z efektem końcowym.

-> "Udajesz najmadrzejsza i patrzysz na ostatnia aukcje.."

Nie nie udaję. Ba, nawet nigdy nie twierdziłam, że tak jest.
Patrzyłam nie na ostatnią aukcję ale na OSTATNIE AUKCJE (liczba mnoga). Było ich aż 8 w rozpiętości 3 msc. I ich ceny jakoś nie wynosiły 20kk.

-> "Ceny byly i 20kk jak ty to twierdzisz n miesięcy temu.. Ludzie pr maja naodkladane a ty odwalasz takie cos?"

Były... 20kk i więcej. Parę miesięcy temu. Później już nie. Ludzie mają naodkładane pr, co nie oznacza, że tak łatwo mają ochotę przepłacać, co widać na załączonym obrazku. O 4 osobach chętnych mówisz ty, ale nie ma to żadnego potwierdzenia w przebiegu aukcji - więc mnie to nie interesuje. Ludzie mogą pisać wszystko co niekoniecznie ma przełożenie potem na rzeczywistość, jak w tej aukcji.

Aukcja została już ścięta i nie widzę potrzeby zmiany, tylko dlatego że "miał ktoś ochotę zarobić coś więcej ale nie pykło, bo op ściął". Jak pisałam wyżej, jeśli nie zgadzasz się z decyzją to proszę się zwrócić do C47 z linkiem do tematu.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

20-01-2021 22:32 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
znowublokada
Full Member


Data rejestracji: 17-02-2019
Postów: 52
Kraina: Necropolia XI
Skąd: pielko

Autor tematu Temat rozpoczęty przez znowublokada
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy to jest zbyt skomplikowane na twoj rozum? Napisalem cofnij w takim razie aukcje.. Zbyt trudna czynnosc?
21-01-2021 05:38 znowublokada jest offline Szukaj postów użytkownika: znowublokada Dodaj znowublokada do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam czytać ze zrozumieniem. To nie jest skomplikowane.

Odpowiedź została już udzielona w poprzednim poście.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

21-01-2021 17:03 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
znowublokada
Full Member


Data rejestracji: 17-02-2019
Postów: 52
Kraina: Necropolia XI
Skąd: pielko

Autor tematu Temat rozpoczęty przez znowublokada
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcialem zalatwic to " polubownie"
Oczywiscie, napisze do ce i przy okazji zapytam sie go jak mozna zatrudniac osobe przez ktora ludzie uciekaja z serwera
21-01-2021 17:16 znowublokada jest offline Szukaj postów użytkownika: znowublokada Dodaj znowublokada do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA leg dsk run spodnie weza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH