Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » REG.HANDLU prawdopodobnie sprzedany do sklepu item » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony prawdopodobnie sprzedany do sklepu item
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KlikKlak
Junior Member


Data rejestracji: 07-01-2021
Postów: 16

Thumb Up! prawdopodobnie sprzedany do sklepu item Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
id 220
Prawdopodobnie kilka dni temu omyłkowo sprzedałem Epicki Pierścień Krwi do sklepu
Skapnąłem się ponieważ dzisiaj dropnąłem drugi taki więc zacząłem czyścić zbrojownie w poszukiwaniu obydwu, jednak drugiego nie odkopałem mimo że jestem bliski limitu miejsc w zbrojce - proszę o pomoc i przywrócenie.

Pozdrawiam
26-01-2021 11:12 KlikKlak jest offline Szukaj postów użytkownika: KlikKlak Dodaj KlikKlak do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem zapytanie do administracji

__________________

26-01-2021 22:21 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
KlikKlak
Junior Member


Data rejestracji: 07-01-2021
Postów: 16

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KlikKlak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za pomoc ring odzyskany
04-02-2021 22:40 KlikKlak jest offline Szukaj postów użytkownika: KlikKlak Dodaj KlikKlak do Listy kontaktów
KlikKlak
Junior Member


Data rejestracji: 07-01-2021
Postów: 16

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KlikKlak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest szansa odzyskać itemki sprzedane dosłownie 1-2 miesiace temu?
Jeśli tak to te same ID a item to Epik PÓŁAUTOMAT snajperski(nie karabin, półautomat)
08-02-2021 16:35 KlikKlak jest offline Szukaj postów użytkownika: KlikKlak Dodaj KlikKlak do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » REG.HANDLU prawdopodobnie sprzedany do sklepu item

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH