Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Cofnięcie aukcji zostałem okradziony podwójnie przez operatora » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Cofnięcie aukcji zostałem okradziony podwójnie przez operatora 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Cofnięcie aukcji zostałem okradziony podwójnie przez operatora Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć

Mam sprawę odnośnie : Legendarny Doskonały Tygrysi Kilt Pasterza

Aukcja za 9.99kk z dnia 2021-01-27 została mi obcięta
i od razu druga moja historyczna aukcja za taki sam za 9.99kk
ale z dnia 2020-10-08 też została mi dziś obcięta

Ale już Legendarna Doskonała Tygrysia Spódnica Pasterza co poszła 2020-10-15 za tyle samo to nie obcięliście


Jak widać item kilt/spódnica poszedł kilka razy za tą cenę.


Teraz szykują się zmiany tygrysi set być może dostanie buffy.
Proszę mi zwrócić oba itemy albo oddać zabrane pkty.
Nie po to wystawiam przedmiot z minimalna ceną żeby sprzedać taniej niż jest wart.


To ze czasem taki przedmiot był do kupienia za mniej bo akurat nie było chętnego nie oznacza, że możecie mi zabierać jak się wam podoba i to za aukcje z tamtego roku ?

Jeszcze raz zatem proszę, zabierzcie sobie te marne pkt co mi zostawiliście i oddajcie mi obydwa itemy.

A poza tym co to za sztuczne kreowanie cen poprzez cofanie kilku aukcji w tym takich października.


A skoro tak bo bądźcie konsekwentni obetnijcie wszystkie historyczne aukcje bo np Legendarna Doskonała Krwawa xxx Szybkości raz poszła za 370kk i było ok a raz za 130kk i już komuś tam obcięliście


Inny przykład Legendarne Doskonałe Krwawe Spodnie/Szorty Pasterza
Zawsze były kupione za 10- 20kk a 3 razy ktoś kupił za 30kk i co dlaczego nie obcieliście ?

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez kmatu: 27-01-2021 14:47.

27-01-2021 14:02 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja na spódnice też zostanie zredukowana.
Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego cena została zredukowana, to wystarczy spojrzeć w zakończone aukcje.

Od mojej decyzji możesz odwołać się do C47

__________________

27-01-2021 22:04 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kmatu
RE: Cofnięcie aukcji zostałem okradziony podwójnie przez operatora Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołanie napiszę ale i tak czuje się przez Was okradziony.
Po Twoim wklejonym obrazku widzę że masz bekę z tego, że okradasz ludzi z punktów.

Rozumiem, że jak ktoś oszukuje to ma to wpływ demoralizujący na innych graczy ale gdzie tu widzicie oszustwo z mojej strony ?

Jeśli załamałem regulamin, pushowałem kogoś lub siebie dajcie mi bana i już.
Gram tu dwa lata na jednym i tyko jednym koncie, przez ten czas wpłaciłem wam ponad 400zł.

Za mało ludzie na was psów wieszają za bezsensowne działania ?
Po co psujecie rozgywkę na tym serwerze ?
Chcecie mnie zachęcić do skasowania się bo za mało ludzi się tu kasuje i jest tłok na serwerze, a takie grosze od pojedynczego gracza macie w d..uszy ??


Jak sam widzisz ceny rzadkich przedmiotów wielokrotnie się mocna wahają, cena zależy właściwie od tego czy jest chętny na przedmiot setowy czy nie ma.

Dlaczego operator obcina teraz klika historycznych aukcji z tamtego roku, żeby uzasadnić cofnięcie aukcji dzisiejszej ?

Ale w porządku chcecie tak robić to róbcie to sprawiedliwie obetnijcie jeszcze kilkaset innych takich aukcji z historii i już.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kmatu: 27-01-2021 23:38.

27-01-2021 23:36 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro będziesz się odwoływał do C47, to poczekajmy na jego decyzje
Ja tylko zostawię ci, jak wygląda sprzedaż tego przedmiotu


Jak widać tylko Twoje aukcje i aukcja spódnicy, która też zostanie redukowana, zbliżyła się do 10kk

__________________

28-01-2021 07:03 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kmatu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę bardzo to samo tylko bez pustych aukcji:



Dlaczego zostało mi obcięte do 2,2k, a nie np. do 5k
Dlaczego te po 4k nie zostały obcięte ?

I co to jest cena rynkowa na BW?
Cena jaką ustala operator czy cena określana przez graczy, którzy chcą kupić/sprzedać po danej cenie ?

Nie zrozum mnie źle, to że operator działa jest ok, bo bez tego były by nadużycia i nikt by nie chciał tak grać.

Ale w tym przypadku spójrz jeszcze raz na wykaz co załączyłem i przyznaj czy taki obcięcie było fair ?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kmatu: 28-01-2021 12:37.

28-01-2021 10:59 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilty i spódnice, nie licząc waszych licytacji, nie sprzedawały się za więcej niż 2,5kk od dwóch lat, bo są mniej wartę od szortów.
Jeszcze rozumiałbym Twoje pretensje, kiedy taka kwota byłaby po zaciętej licytacji.
Cena jest ustalana na podstawie przebiegu licytacji i może być korygowana przez operatora

__________________

28-01-2021 13:01 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 106
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako osoba, której też ostatnio obcięta została aukcja sprzed ponad roku pozwolę sobie zabrać głos.
Jakim sposobem cena danego przedmiotu ma zyskać wartość rynkową, skoro każda większa suma niż ustalona przez administratora "cena rynkowa" jest ucinana?

Kto ustala te "cenę rynkową" i na jakiej zasadzie? Bo na przykładzie tej skargi, widać bezpardonową ingerencję administracji w kreowanie cen danych itemów. Kolejną sprawą jest czas po jakim takie akcje są robione. Czy przez rok od zakończenia aukcji taka decyzja była konsultowana w gronie administracji, czy po prostu macie takie tempo pracy?

90% itemów na starych serwerach, nawet tych w ldsk są nic nie warte, właśnie przez takie zagrywki administracji. Często końcowa wartość aukcji zależy od zaangażowania sprzedającego w jego sprzedaż.

Prosty przykład:
Gracz Janusz Nosacz dropnął Legendarna Doskonała Tygrysia Spódnica Pasterza, stwierdził że szału nie ma, złom item dla niego, ale coś tam sobie zarobi. Wrzucił na 24h aukcji, z cm 2kk pr, z godziną zakończenia taką, że normalny człowiek jeszcze śpi albo już jest w drodze do pracy. I tyle.

Gracz Mirek Handlarz dropnął Legendarny Doskonały Tygrysi Kilt Pasterza, stwierdził że ho ho ho, element jednego z obecnie najfajniejszych setów w BW, w dodatku w ldsk no i jeszcze niezły suffix. Będzie na tym zarobek! Mirek podjarany wrzuca item na aukcję, tak aby kończyła się o godzinie, gdzie większa część graczy ma chwile wolnego i może aukcji spokojnie przypilnować, z satysfakcjonującą go CM, wstawia na 48h i zaczyna reklamować swój produkt na czacie, wymienia jego zalety i szuka kupców, wkłada w promocję swój czas, by dobić utragu w dobrej cenie. Zaangażowanie Mirka procentuje, reklama działa, kupiec daje dobrą cenę/kilku kupców się bije o jego item.


I tak wygląda rynek na BW drodzy Panowie z Administracji. A wy patrzycie tylko na cyferki, w które sami bardzo często ingerujecie, a potem używacie ich jako argument do kreowania ceny. Zaangażowanie gracza w promocje itemu czy ustawienie zakończenia aukcji na odpowiednią godzinę, nie jest w ogóle przez was brane pod uwagę. Według was coś takiego jak marketing nie jest żadną zmienną w kreowaniu ceny, którą można wziąć pod uwagę.

Macie takie pojęcie o handlu, że splajtowalibyście budkę z lodami na molo w Sopocie w środku sezonu.
Tym razem nie pozdrawiam.

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Floras: 28-01-2021 13:14.

28-01-2021 13:11 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kmatu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę bardzo oto kilt:



Nie było cen po 4k ?
-> Były.

Dlaczego niektóre historyczne ceny kiltu mają niskie ceny ?
-> Bo to są ceny zapewne w większości z serwera r14. Ceny na r18 i po połączeniu urosły i podlegają większym wahaniom bo jest ciut więcej graczy


I spokojnie pokaże później inne ciekawe aukcje innych itemów i ciekawe czy tak będziesz wszystkie ciął ?


A ta ogólnie pasterz jest dla palniaka, co woli palniak, zwinkę czy szczęście ?
-> W większości szczęście.

Czy jest sensowny argument powoływania się na kilt?
-> Nie bardzo

No i najważniejsze pytanie na które nie odpowiedziałeś
Co to jest cena rynkowa na BW?
Cena jaką ustala operator czy cena określana przez graczy, którzy chcą kupić/sprzedać po danej cenie ?

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez kmatu: 28-01-2021 13:24.

28-01-2021 13:14 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kmatu napisał(a)
Dlaczego niektóre historyczne ceny kiltu mają niskie ceny ?
-> Bo to są ceny zapewne w większości z serwera r14. Ceny na r18 i po połączeniu urosły i podlegają większym wahaniom bo jest ciut więcej graczy

Fuzja była 22 września i od tego czasu ten przedmiot (bez znaczenia, czy kilt/spódnica/Spodnie/Szorty) nie osiągnęły 10kk



cytat:
kmatu napisał(a)
No i najważniejsze pytanie na które nie odpowiedziałeś
Co to jest cena rynkowa na BW?
Cena jaką ustala operator czy cena określana przez graczy, którzy chcą kupić/sprzedać po danej cenie ?


Finalna cena ustalana jest przez operatora, w oparciu o przebieg aukcji i historię sprzedanych przedmiotów, którą może ale nie musi brać pod uwagę



Skoro napisałeś odwołanie, to poczekaj na decyzje SOpa. Moje stanowisko znasz. Ja do czasu decyzji SOpa, nie mam nic więcej do dodania

__________________

28-01-2021 17:57 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie warn to będzie. Trudno.

Piszesz że może jakby była zacięta walka ... Nawet jak jest zacięta to tniecie... W tej grze niewiele zostało przyjemności, a już obcięcie PR za dropa jast jak strzał w kolano...

Legendarny Doskonały Opiekuńczy Kastet Podkowy
16 4 000 000
2019-12-11
11:01:01
2019-12-11 09:47:13
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!


Legendarny Doskonały Opiekuńczy Kastet Podkowy
8 1 000 000
2019-12-11
01:01:02
2019-12-11 00:12:21
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową!

Czemu nie zostawiłeś? Na jednej 8 przebić na drugiej 16.. żal po prostu.


Edit: Wiadomość od adagio, dnia 07-02-2021 10:17
Ostrzeżenie
Hehe

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez over86: 07-02-2021 15:05.

06-02-2021 23:29 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kmatu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Aukcja na spódnice też zostanie zredukowana.
Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego cena została zredukowana, to wystarczy spojrzeć w zakończone aukcje.

Od mojej decyzji możesz odwołać się do C47



Pisałem PW ale nie odpisałeś więc pytam tutaj.
Można wiedzieć dlaczego tak się nie stało jak napiałeś?
25-02-2021 15:43 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ponieważ gracz dostał miesiąc czasu na uzbieranie w/w kwoty.

__________________

25-02-2021 21:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Cofnięcie aukcji zostałem okradziony podwójnie przez operatora

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH