Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Możliwość zobaczenia wybranego zestawu przedmiotów, w którym ktoś dołącza do kw/ekspy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Możliwość zobaczenia wybranego zestawu przedmiotów, w którym ktoś dołącza do kw/ekspy 9 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Możliwość zobaczenia wybranego zestawu przedmiotów, w którym ktoś dołącza do kw/ekspy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta informacja nic mi nie mówi, nie wiem w czym dana osoba dołączyła.


31-01-2021 14:11 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
No nie wiem
Newbie


Data rejestracji: 14-12-2020
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wejdzie to, już był ten temat...

"Dołączono z zestawem przedmiotów" - ale jakim?
31-01-2021 14:58 No nie wiem jest offline Szukaj postów użytkownika: No nie wiem Dodaj No nie wiem do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Sama nazwa zestawu też nic nie da, chyba że wiesz jakie mam przedmioty w zestawie "test2" albo "lkjahsd"."

Niezły argument, przecież po to są nazwy zestawów, żeby wpisywać bzdury a nie pomocne informacje.
02-02-2021 21:24 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
"Sama nazwa zestawu też nic nie da, chyba że wiesz jakie mam przedmioty w zestawie "test2" albo "lkjahsd"."

Niezły argument, przecież po to są nazwy zestawów, żeby wpisywać bzdury a nie pomocne informacje.


Powiem więcej. Gracze za przykładem programistów mogliby stworzyć własne standardy nazewnictwa, w tym przypadku zestawów.
Dokładnie tak sam robię. Tworzę zestawy o nazwach "mp5k + Szpony" lub "Bunker + Aura"
W ogarniętych klanach stworzenie takich standardów nazewnictwa nie byłoby problemem, a faktycznie mogłoby być pomocne.

__________________
r18: Asmiran
03-02-2021 11:24 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Zdrastvooyte
Member


images/avatars/avatar-25732.png

Data rejestracji: 30-07-2019
Postów: 44
Klan: Fan Club Siwucha
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Lubelskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Dołączono z zestawem przedmiotów" - ale jakim?

Już poruszałem temat, administracja napisała że nie będzie
03-02-2021 14:41 Zdrastvooyte jest offline Szukaj postów użytkownika: Zdrastvooyte Dodaj Zdrastvooyte do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lepsza jest jakakolwiek informacja (nazwa zestawu przymiotów lub lista przedmiotów z momentu dołączeniu) niż to co jest teraz.
07-02-2021 12:43 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podbijam.

spam,multipost ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 23-02-2021 17:18.

20-02-2021 13:08 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asimow
Member


Data rejestracji: 22-09-2020
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak kogoś prosisz o dołączenie i ta osoba jest świadoma tego jak ma wbić to po co komu takie info obok ekspedycji? Nie róbcie z tego gierki dla upośledzonych osób czy coś w tym stylu...
20-02-2021 13:25 Asimow jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimow Dodaj Asimow do Listy kontaktów
Bad__ass
Newbie


Data rejestracji: 06-07-2018
Postów: 3
Klan: Za jedyne 300
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Koniobijca 24/7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój chory synku zgubiłeś się w internecie Big Grin

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 23-02-2021 17:18.

20-02-2021 16:52 Bad__ass jest offline Szukaj postów użytkownika: Bad__ass Dodaj Bad__ass do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimow napisał(a)
To jak kogoś prosisz o dołączenie i ta osoba jest świadoma tego jak ma wbić to po co komu takie info obok ekspedycji? Nie róbcie z tego gierki dla upośledzonych osób czy coś w tym stylu...


A jak kogoś nie proszę o dołączenie i wbija w czymś to skąd mam wiedzieć co wybrał? Grałeś w tę grę?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GreatXX: 21-02-2021 11:18.

21-02-2021 11:18 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asimow
Member


Data rejestracji: 22-09-2020
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
Asimow napisał(a)
To jak kogoś prosisz o dołączenie i ta osoba jest świadoma tego jak ma wbić to po co komu takie info obok ekspedycji? Nie róbcie z tego gierki dla upośledzonych osób czy coś w tym stylu...


A jak kogoś nie proszę o dołączenie i wbija w czymś to skąd mam wiedzieć co wybrał? Grałeś w tę grę?


Gram cały czas, to że masz w klanie niedorozwinięte osoby nie znaczy że każdy tak ma. Mi wystarczy popatrzeć jakie ktoś evo i arkana wbija i już wiadomo w czym idzie, bo oczywiste że każdy ma zestawy podpisane odpowiednio, chyba że ktoś jest leniwym kiblem to wtedy mówi się trudno.

A po tym zdjęciu co pokazałeś, to co Ty wymagasz od jakiegoś 50-60 poziomu? Że wbije Ci w full zasięgu, aura itp itd ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asimow: 21-02-2021 11:44.

21-02-2021 11:38 Asimow jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimow Dodaj Asimow do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimow napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
Asimow napisał(a)
To jak kogoś prosisz o dołączenie i ta osoba jest świadoma tego jak ma wbić to po co komu takie info obok ekspedycji? Nie róbcie z tego gierki dla upośledzonych osób czy coś w tym stylu...


A jak kogoś nie proszę o dołączenie i wbija w czymś to skąd mam wiedzieć co wybrał? Grałeś w tę grę?


Gram cały czas, to że masz w klanie niedorozwinięte osoby nie znaczy że każdy tak ma. Mi wystarczy popatrzeć jakie ktoś evo i arkana wbija i już wiadomo w czym idzie, bo oczywiste że każdy ma zestawy podpisane odpowiednio, chyba że ktoś jest leniwym kiblem to wtedy mówi się trudno.

A po tym zdjęciu co pokazałeś, to co Ty wymagasz od jakiegoś 50-60 poziomu? Że wbije Ci w full zasięgu, aura itp itd ?


Co ma do tematu kto ma jakie osoby w klanie. Wywalmy możliwość dołączania w zapisanym zestawie, masz niedorozwinięte osoby w klanie, które nie potrafią się przebrać przed ekspą? XD

Fajnie, że tobie wystarczy popatrzeć na nick gracza i wiesz w czym wbija ale nie każdy jest taki super jak ty.

Przywalenia się do zdjęcia nawet nie trzeba komentować.
21-02-2021 12:10 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asimow
Member


Data rejestracji: 22-09-2020
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki nick gracza? Jak ktoś jest doświadczony to wywnioskuje po arkanach evo itd, rozumiesz? Takie coś może jest dobre na początku ale po latach gry jak postać wymaxujesz to taki opis zestawów jest bez sensu, bo każdy i tak robi expy pod jeden zestaw jak i kw, dziękuję za uwagę.
21-02-2021 12:31 Asimow jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimow Dodaj Asimow do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimow napisał(a)
Jaki nick gracza? Jak ktoś jest doświadczony to wywnioskuje po arkanach evo itd, rozumiesz? Takie coś może jest dobre na początku ale po latach gry jak postać wymaxujesz to taki opis zestawów jest bez sensu, bo każdy i tak robi expy pod jeden zestaw jak i kw, dziękuję za uwagę.


Dalej nic nie rozumiesz.
21-02-2021 12:43 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
Asimow napisał(a)
Jaki nick gracza? Jak ktoś jest doświadczony to wywnioskuje po arkanach evo itd, rozumiesz? Takie coś może jest dobre na początku ale po latach gry jak postać wymaxujesz to taki opis zestawów jest bez sensu, bo każdy i tak robi expy pod jeden zestaw jak i kw, dziękuję za uwagę.


Dalej nic nie rozumiesz.


Jak dla mnie to ty próbujesz sobie ułatwić grę zastępując brak organizacji i zgrania usługą premium.


Pamiętaj też że po dołączeniu zawsze można zmienić zarówno zestaw ubrań, talizmanów czy umagów. Wtedy chciałbyś dodatkowe info że gracz X zmienił zestaw i opcje "czy chcesz wycofać jego udział w ekspie/kw"?
21-02-2021 13:30 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grizz napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
Asimow napisał(a)
Jaki nick gracza? Jak ktoś jest doświadczony to wywnioskuje po arkanach evo itd, rozumiesz? Takie coś może jest dobre na początku ale po latach gry jak postać wymaxujesz to taki opis zestawów jest bez sensu, bo każdy i tak robi expy pod jeden zestaw jak i kw, dziękuję za uwagę.


Dalej nic nie rozumiesz.


Jak dla mnie to ty próbujesz sobie ułatwić grę zastępując brak organizacji i zgrania usługą premium.


Pamiętaj też że po dołączeniu zawsze można zmienić zarówno zestaw ubrań, talizmanów czy umagów. Wtedy chciałbyś dodatkowe info że gracz X zmienił zestaw i opcje "czy chcesz wycofać jego udział w ekspie/kw"?


Nie, proponuje to, żeby utrudnić grę. xD

No można ale jak często ktoś zmienia zestaw xD. Proszę tylko o dopisanie nazwy zestawu w którym ktoś dołączył. XD
21-02-2021 15:14 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Możliwość zobaczenia wybranego zestawu przedmiotów, w którym ktoś dołącza do kw/ekspy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH