Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R18 Problem z logowaniem od dwóch dni... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z logowaniem od dwóch dni...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Problem z logowaniem od dwóch dni... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Xargo
Przeglądarka internetowa: Google Chrom

Opis problemu: Problem z logowaniem od dwóch dni...

431 Request Header Fields Too Large

__________________
Xargo
02-02-2021 23:08 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Gugu
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2020
Postów: 8
Klan: ,
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ,

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam to samo a najlepsze, że na telefonie jednym działa a na drugim i kompie już nie ..

__________________
r20
05-02-2021 07:31 Gugu jest offline Szukaj postów użytkownika: Gugu Dodaj Gugu do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyczyscie ciastka.

__________________
R4 Freya
06-02-2021 22:49 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem leży po stronie przeglądarki. Jeśli u kogoś występuje błąd 431, to proszę o sprawdzenie czy przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji, a następnie o wyczyszczenie ciasteczek - na 99% to one powodują błąd.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-02-2021 13:54 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
luka212
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To samo mam, ale na r7 Frown od wczoraj wieczorem na foniku mogę bez problemu, ale jak mam transmisję danych włączoną a jak przez WiFi nie. Ruter było restrotowamny
10-02-2021 11:48 luka212 jest offline Szukaj postów użytkownika: luka212 Dodaj luka212 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R18 Problem z logowaniem od dwóch dni...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH