Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Problem z działaniem serwera » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z działaniem serwera 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Lamp Problem z działaniem serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mordred
Przeglądarka internetowa: Opera, oraz aplikacja BW

Opis problemu:
HTTP 500

Nie da się zalogować, jakiś problem po stronie BW, a już tylko godzina do aukcji :/

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
08-02-2021 04:58 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Adnachiel
Member


Data rejestracji: 16-09-2012
Postów: 42
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam nie działa R19
08-02-2021 06:20 Adnachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Adnachiel Dodaj Adnachiel do Listy kontaktów
Anomander_Rake
Junior Member


Data rejestracji: 13-10-2018
Postów: 16
Kraina: Moria VII
Skąd: stolica pawulonu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam - również mam problem z zalogowaniem.

"Serwer r19.bloodwars.interia.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.

HTTP ERROR 500"
08-02-2021 06:31 Anomander_Rake jest offline Szukaj postów użytkownika: Anomander_Rake Dodaj Anomander_Rake do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez searcher
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wnoszę też o przesunięcie wszystkich akcji serwerowych o taki sam czas, jak jego niedostępność. Ekspy/aukcje. Właśnie dwa itemy mi uciekły, a to dopiero pierwsze dwa z obserwowanych <chlip>.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
08-02-2021 07:19 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Anomander_Rake
Junior Member


Data rejestracji: 13-10-2018
Postów: 16
Kraina: Moria VII
Skąd: stolica pawulonu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcje - jak aukcje - wczoraj wykupiłem "Archiwum zbrojowni" jest to opcja premium - płatna o ograniczonym czasie trwania - z uwagi na brak dostępu do konta nie wynikły z mojej strony - nie mogę korzystać z usługi która wykupiłem w jej "pełnym" czasie użytkowania
08-02-2021 07:59 Anomander_Rake jest offline Szukaj postów użytkownika: Anomander_Rake Dodaj Anomander_Rake do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio mam wrażenie że serwer bw to stoi na pralce bądź na klatce chomika. Gdy chomik biega to serwery działają bez zarzutów, a gdy się zmęczy to są przerwy i wynikają problemy. Ostatnio AK, teraz R19 znowu padło.

Weźcie się ogarnijcie, bo ostatnio odwalacie straszną kaszanę.
08-02-2021 08:09 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez searcher
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie ruszyło. Choć jeszcze trochę krzaczy:

"W tym momencie nie można rozpocząć ekspedycji, ponieważ trwa kończenie innych ekspedycji. Proszę spróbować ponownie za 5 sekund."

ed2: wieści z samej góry:
"dziękuję za zgłoszenie. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu - niedługo
powinien zostać usunięty"

ed3: u mnie już wszystko poprawnie funkcjonuje.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 08-02-2021 10:11.

08-02-2021 09:41 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Problem z działaniem serwera

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH