Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO r20 eliksir oczyszczenia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony r20 eliksir oczyszczenia 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
CL0SER
Forum Ace


images/avatars/avatar-15769.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 86
Klan: Tczew
Kraina: Necropolia X
Skąd: Miałem wiedzieć że jest niepełnoletnia

r20 eliksir oczyszczenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje dodać funkcję premium "eliksir oczyszczenia", może działać na podobnej zasadzie co zmiana rasy.

W skrócie resetowało by wszystkie evo do 0 i zwracało wszystkie wbite pkt.

Na zbieranie evo jest tylko 6 miesięcy. A jeden/dwa dropy mogą kompletnie zmienić koncepcje postaci.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CL0SER: 16-02-2021 12:11.

15-02-2021 11:06 CL0SER jest offline Szukaj postów użytkownika: CL0SER Dodaj CL0SER do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna propozycja. Nie gram na necro, nie gram na sezonówkach. Nawet bym sam z tego nie skorzystał, ale taka opcja w mojej ocenie niektórym osobom mogłaby się przydać/pomóc, a innym nie zaszkodzi. Jestem za wprowadzeniem wszędzie.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
15-02-2021 11:27 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO r20 eliksir oczyszczenia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH