Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Rubinowy set » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rubinowy set
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gąbka z kwasem
Junior Member


Data rejestracji: 26-06-2020
Postów: 21

Rubinowy set Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: nie istotny
Przeglądarka internetowa: nie istotna

Opis problemu: Nie znalazłem nigdzie informacji, natomiast rubinowy set dawał 12 wiedzy a teraz daje 8 czy to zamierzona zmiana? Brak o tym informacji.

Pozdrawiam
23-02-2021 08:05 Gąbka z kwasem jest offline Szukaj postów użytkownika: Gąbka z kwasem Dodaj Gąbka z kwasem do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na jakim poziomie? warto byloby podac cokolwiek, moria nie moria, która moria? poziom wbicia, screen itd.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RwaczMałolat: 25-02-2021 16:32.

25-02-2021 16:31 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na moriach tak śmieciowy set nie daje bonusu do wiedzy, więc źle otagowany temat i wypełnienie formułki. Ze względu na to - nie dziwi mnie brak odpowiedzi.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
25-02-2021 17:22 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Gąbka z kwasem
Junior Member


Data rejestracji: 26-06-2020
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gąbka z kwasem
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze zamknąć, nie wiedziałem ze na Moiri jest inaczej bo mnie to nie obchodzi Smile
26-02-2021 10:51 Gąbka z kwasem jest offline Szukaj postów użytkownika: Gąbka z kwasem Dodaj Gąbka z kwasem do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Rubinowy set

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH