Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 Brak użytkownika o podanym loginie lub nieprawidłowe hasło. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak użytkownika o podanym loginie lub nieprawidłowe hasło. 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Brak użytkownika o podanym loginie lub nieprawidłowe hasło. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 5518
Przeglądarka internetowa: Firefox, Chrome, Edge

Opis problemu: Przy próbie zalogowania na konto otrzymuję komunikat:

cytat:
Brak użytkownika o podanym loginie lub nieprawidłowe hasło. Przed próbą wybrania przypomnienia hasła prosimy upewnić się czy: nie jest włączony klawisz Caps Lock, klawisze Z oraz Y nie są zamienione miejscami.


Zarówno login jak i hasło do konta mam zapamiętane w każdej z przeglądarek.
Problem pojawił się wczoraj późnym wieczorem (około 23). Zamknąłem przeglądarkę nie wylogowując się, po czym przypomniałem sobie jeszcze o aukcji ale już nie udało mi się zalogować.

Inne zapamiętane autologowania działają bez problemu.

Ciasteczka wyczyszczone.

Proszę o pomoc.
05-03-2021 06:51 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widać żadnych dodatkowych logowań, więc jedyna możliwość to samo odzyskanie hasła (zmiana) przez właściciela e-maila (bo rozumiem, że nie zmieniałeś przy przejęciu konta).
Pewnie najlepiej będzie, jeśli się z nim skontaktujesz

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-03-2021 09:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez alter-ego
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za sprawdzenie.

Jak to jest, że taka sytuacja dzieje się na każdej przeglądarce oraz na telefonie i w aplikacji?

Istnieje inny sposób niż kontakt z właścicielem? Nie wiem czy uda mi się go namierzyć Frown
05-03-2021 09:39 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest podstawa w celu odzyskania hasła.

Dlatego też zawsze polecamy zmianę e-mailu na własny, po przejęciu konta.

Jeśli do niedzieli nie uda się uzyskać z nim kontaktu to napisz mi PW

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-03-2021 11:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez alter-ego
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję.

Pozwoliłem sobie napisać już dziś, bo choćbyś dał mi czas do grudnia na kontakt z byłym właścicielem to się nie uda. Skasował się dawno temu i tyle go widzieli.
A szkoda tracić nagrody za logowanie, premke i exp.
05-03-2021 14:00 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 Brak użytkownika o podanym loginie lub nieprawidłowe hasło.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH