Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Przyjmę Konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przyjmę Konto
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
OpStAfF
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2021
Postów: 0
Klan: Dark Gate
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia S
Skąd: ObierzyŚwiat

Przyjmę Konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Smile . Chciał bym wrócić do gry po latach Wink kiedyś grałem na R3 wraz z kolegą ale po czasie zapomniałem o grze jak i dane do konta haha. Mam teraz dużo czasu i mogę poświęcić go na gre, obojętne jaki serwer jeśli ktoś chce zrezygnować z gry to pisz śmiało Smile Pozdrawiam
06-03-2021 02:13 OpStAfF jest offline Szukaj postów użytkownika: OpStAfF Dodaj OpStAfF do Listy kontaktów
OpStAfF
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2021
Postów: 0
Klan: Dark Gate
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia S
Skąd: ObierzyŚwiat

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OpStAfF
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up Tongue
08-03-2021 23:05 OpStAfF jest offline Szukaj postów użytkownika: OpStAfF Dodaj OpStAfF do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dam znać co I jak

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



09-03-2021 23:30 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
OpStAfF
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2021
Postów: 0
Klan: Dark Gate
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia S
Skąd: ObierzyŚwiat

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OpStAfF
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekam cierpliwie Smile
12-03-2021 01:43 OpStAfF jest offline Szukaj postów użytkownika: OpStAfF Dodaj OpStAfF do Listy kontaktów
piterson
Newbie


Data rejestracji: 27-03-2012
Postów: 0
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...rofile&uid=4948

Zainteresowany ?
12-03-2021 10:23 piterson jest offline Szukaj postów użytkownika: piterson Dodaj piterson do Listy kontaktów
OpStAfF
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2021
Postów: 0
Klan: Dark Gate
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia S
Skąd: ObierzyŚwiat

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OpStAfF
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak Najbardziej mogę się zaopiekować Smile
12-03-2021 15:08 OpStAfF jest offline Szukaj postów użytkownika: OpStAfF Dodaj OpStAfF do Listy kontaktów
OpStAfF
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2021
Postów: 0
Klan: Dark Gate
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia S
Skąd: ObierzyŚwiat

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OpStAfF
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Otrzymane passy od pieterson na PW Smile
13-03-2021 00:49 OpStAfF jest offline Szukaj postów użytkownika: OpStAfF Dodaj OpStAfF do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Przyjmę Konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH