Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto na morii » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Konto na morii 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Konto na morii Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie,

Jakiś czas temu się skasowałem na morii bo stwierdziłem że już stary tej gry i zostaje tylko przy r3 na emeryturze Big Grin ale jednak stwierdziłem, że jeszcze jestem za młody na emeryturę Smile może ktoś ma jakieś zadbane konto a brakuje mu chęci do gry ? Zaopiekuje się i będę rozwijał dalej!

Miłego dnia Smile

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
10-03-2021 09:14 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up

__________________
GG - 36943866/nieaktywne
11-03-2021 08:39 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Racuu
Member


Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 39
Klan: Szuka sie;d
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żyrardów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Racuu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Racuu napisał(a)
Up


__________________
GG - 36943866/nieaktywne
12-03-2021 20:58 Racuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Racuu Dodaj Racuu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto na morii

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH