Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Nieprawidłowy zestaw na ekspedycji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nieprawidłowy zestaw na ekspedycji 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Noutek
Newbie


Data rejestracji: 04-12-2015
Postów: 7

Nieprawidłowy zestaw na ekspedycji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Donald Musk
Przeglądarka internetowa: nd.

Opis problemu: nieprawidłowy zestaw na expie.
Poniżej wrzucam link do expedycji - jest to wymuszanie blachy.
Założyciel zebrał ludzi ubranych w jakieś wypkowe ubrania, w tym mnie. Miałem zapisany oraz dołączyłem z wybranym zestawem, w którym znajdowały się rzeczy wyłącznie z zbrojowni klanowej. Mój wybór został zignorowany i poszedłem w przedmiotach które miałem ubrane. Rozumiem, ze taki mechanizm był kierowany myślą o braku możliwości wykorzystywania przedmiotów klanowych na ekspedycjach (moria), ale jest to swego rodzaju dezinformacją, i czy to powinno właśnie tak działać? Dodam, ze w changelog’u ani tutorialu nie ma żadnej wzmianki o tym, jak zachowa się gra w takim układzie.

Wnoszę o umieszczenie takiej informacji w jakimś dostępnym dla wszystkich miejscu (nie forum), bo pewnie kiedyś ten temat znów wróci Smile oraz o próbę cofnięcia/odtworzenia ekspedycji we właściwy sposób (tutaj nie powinno być spekulacji, ze gdybym był w eq bez dmg to expedycja by się nie udała, po prostu to mialabyc formalność, jednak przez dezinformacje pozbawiłem założyciela odznaki).


Wspomniany link:
https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=c59745777c
27-03-2021 18:12 Noutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Noutek Dodaj Noutek do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie tu według ciebie jest jakiś bug? Poszedłeś w zapisanym zestawie i tyle wszystkiego.
29-03-2021 00:57 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
Gdzie tu według ciebie jest jakiś bug? Poszedłeś w zapisanym zestawie i tyle wszystkiego.

To zacznij czytac ze zrozumieniem, a nie wypisujesz farmazony 3 po 3 by sobie tylko nabić posta ;-)


"Problem" jest taki, ze idąc w zapisanym zestawie (powiedzmy 100% szamany z zk np. zestaw numer 10, NA MORII) na expe, system automatycznie ubiera zestaw który obecnie masz na sobie (np. zestaw numer 4) zamiast powiedzmy zestaw bez ekwipunku. Gdy ktoś o tym nie wie to, jak na w/w przykładzie, jesteś w stanie zepsuć komuś expe idąc NIBY na golasa a w istocie idziesz w bojowym ekwipunku.


Dajcie takie info w tutku czy gdzieś by ludzi poinformować i tyle. Bo gdy ktoś o tym nie wie, to potem psuje takie expy jak ta w/w. A na sezonówce jest to 1 dzień straty, obecnie to duzo.
29-03-2021 10:17 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
fate99
Junior Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początku tego sezonu na necro speed zgłaszałem to jako bug do MoPa.
Mam wrażenie że zupełnie nie zrozmiał co do niego pisałem a w ten sposób zaaliłem 2-3 ekspy zanim zrozumiałem jak o działa.
Wbijałem w lucku a na ekspie byłem w tym co stałem.
01-04-2021 20:06 fate99 jest offline Szukaj postów użytkownika: fate99 Dodaj fate99 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy liście zestawów do wyboru znajduje się taka ramka z opisem działania tej funkcji:

cytat:
zestaw zostanie założony tylko na czas rozegrania ekspedycji
jeśli w zestawie są przedmioty klanowe, to nie zostaną one pobrane ze Zbrojowni Klanowej
jeśli wybrany zestaw okaże się pusty lub usunięty, to zmiana ekwipunku nie zostanie dokonana
opcja jest dostępna tylko dla konta premium


System nie pobiera przedmiotów z ZK. Sprawdzane są przedmioty w zbrojowni; jeśli żaden przedmiot z zestawu się w niej nie znajduje, to znaczy że jest on pusty i nie zostaje zmieniony.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-04-2021 10:57 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Nieprawidłowy zestaw na ekspedycji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH