Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Niedziałający bonus do obrażeń z żaru krwi » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niedziałający bonus do obrażeń z żaru krwi 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lucrotholicious
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2020
Postów: 12

Niedziałający bonus do obrażeń z żaru krwi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Lucrotholiciousness

Tak dla przypomnienia co to jest żar krwi:

Dodatkowe arkana dostępne w Akcie II: Żar krwi:
+5% Do zadawanych obrażeń od początku walki
+1% Do zadawanych obrażeń za każde 2% straconych Punktów Życia
Regeneracja nie zmniejsza siły działania bonusu do obrażeń
Maksymalnie +25% do zadawanych obrażeń na serwerze Nekro I i na serwerach Moria, +35% na serwerach Nekro II
Modyfikowane są obrażenia końcowe zadane przez gracza.
Bazowe PKT ŻYCIA +40 % w czasie oblężenia lub ekspedycji na serwerach Nekro II i +50% na serwerach Moria
Koszt - 210 punktów krwi

Opis problemu: Nie wiem od czego to zależy, ale czasami bonus do obrażeń z żaru krwi nie jest uwzględniany.

Przykład niedziałającego żaru: https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=34a6e2fd0f

Jak widać na początku przy 9% straconego hp (czyli 5+4% bonusowych obrażeń) zadaję krytyki po 2500-2600, a potem wykonując ostatnie ciosy na expie przy 56% straconych hp (czyli max. bonus +25% dmg) zadaję takie same ciosy

Przykład działającego żaru: https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=c66eb9d47d

Expy wykonane w tym samym dniu, na tych samych ustawieniach (tylko jednoraz się zmienił)
28-03-2021 01:31 Lucrotholicious jest offline Szukaj postów użytkownika: Lucrotholicious Dodaj Lucrotholicious do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze co mi przychodzi na mysl

cytat:
Anubis atakuje łapą, Undead (*) zostaje zraniona za 1339 PKT ŻYCIA.
Undead (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.


-10% obrazen bo zakladajacy "wzioł i umar".

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 28-03-2021 12:29.

28-03-2021 12:28 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Lucrotholicious
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2020
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lucrotholicious
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by twardy
Pierwsze co mi przychodzi na mysl

cytat:
Anubis atakuje łapą, Undead (*) zostaje zraniona za 1339 PKT ŻYCIA.
Undead (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.


-10% obrazen bo zakladajacy "wzioł i umar".


Faktycznie, można zamknąć XD
28-03-2021 20:34 Lucrotholicious jest offline Szukaj postów użytkownika: Lucrotholicious Dodaj Lucrotholicious do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Niedziałający bonus do obrażeń z żaru krwi

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH