Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Opcja odejmowania LPC z lokacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Opcja odejmowania LPC z lokacji 13 Ankieta - średnia ocena: 6,8513 Ankieta - średnia ocena: 6,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Opcja odejmowania LPC z lokacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Czy istniałaby szansa na wprowadzenie opcji odejmowania lpc z danej lokacji?
Ewentualne odjęcie lpc z lokacji mogłoby przechodzić w wolne lpc (można wprowadzić możliwość że odjęcie x lpc z lokacji dodaje 1/2 odjętych lpc do wolnych lpc) lub po prostu co odejmujesz to znika i tyle.


Pzdr
11-04-2021 11:42 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram, przydało by się, dawno już o tym myślałem, tylko nie miałem śmiałości napisać, bo admini zajęci.
12-04-2021 23:24 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł. Jestem za

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
13-04-2021 12:02 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niewykluczone że kiedyś może taka opcja się pojawić, ale nie jest to priorytet - ta opcja byłaby wykorzystywana bardzo rzadko lub nawet wcale. W większości przypadków zmniejszenie ŁPC jest potrzebne z powodu pomyłki, np. gdy zapomni się zablokować zdobywanie ŁPC lub gdy przez przypadek doda się wolne punkty do złej lokacji. Zawsze w takich przypadkach można wysłać zgłoszenie i zredukujemy punkty na koncie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


13-04-2021 16:44 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Opcja odejmowania LPC z lokacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH