Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » Złe Evo Pomocy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Złe Evo Pomocy 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
LyDZiaRz
Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 34
Kraina: Necropolia III

Złe Evo Pomocy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 7658

Chciałem wbić Piromancje na 5, a przez pomyłkę wbiłem firmę astralną Frown mniej niż 10min temu dosłownie Frown

Da radę to jakoś cofnąć w miarę szybko? Za 2 tygi koniec serwera, a astral jest mi tak potrzebny jak śnieg w kwietniu.. w przeciwieństwie do piro.

HELP

__________________
DLA KLANU RED SPARTA 20% TANIEJ!

FAJNO BYLO ALE SIE ZNUDZILO
29-04-2021 19:01 LyDZiaRz jest offline Szukaj postów użytkownika: LyDZiaRz Dodaj LyDZiaRz do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przekazałem sprawę do CMa

__________________

30-04-2021 08:06 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
LyDZiaRz
Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 34
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LyDZiaRz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję

__________________
DLA KLANU RED SPARTA 20% TANIEJ!

FAJNO BYLO ALE SIE ZNUDZILO
30-04-2021 09:50 LyDZiaRz jest offline Szukaj postów użytkownika: LyDZiaRz Dodaj LyDZiaRz do Listy kontaktów
LyDZiaRz
Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 34
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LyDZiaRz
RE: Złe Evo Pomocy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Majowka sie przdluzyla?

Sie tak nie spieszcie bo jueszcze kuzwa skorzystam...

Ja te 6k evo poprosze za 2 tygodnie w takim razie Wink

__________________
DLA KLANU RED SPARTA 20% TANIEJ!

FAJNO BYLO ALE SIE ZNUDZILO
05-05-2021 08:11 LyDZiaRz jest offline Szukaj postów użytkownika: LyDZiaRz Dodaj LyDZiaRz do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie przedłużyła się, natomiast wygląda na to że niektórym zaczęła się wcześniej, ponieważ podane ID prowadzi do postaci na 1 poziomie, na którą ostatnie logowanie było w listopadzie. Proszę o podanie prawidłowych danych.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


05-05-2021 09:23 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
LyDZiaRz
Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 34
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LyDZiaRz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7685

U mnie trwa caly rok Wink

Sorka i z gory jeszcze raz dziekowac!!

Cofam podziekowania... masakra...

__________________
DLA KLANU RED SPARTA 20% TANIEJ!

FAJNO BYLO ALE SIE ZNUDZILO

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LyDZiaRz: 07-05-2021 13:44.

05-05-2021 10:35 LyDZiaRz jest offline Szukaj postów użytkownika: LyDZiaRz Dodaj LyDZiaRz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » Złe Evo Pomocy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH