Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Pad serwera. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pad serwera.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Lamp Pad serwera. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mordred
Przeglądarka internetowa: Opera, Chrome, Firefox, oraz aplikacja BW.

Chciałem sprawdzić wynik ekspy z 23:30 i nie da się nic zrobić Evil

ed:
to coś: http://uptime.statuscake.com/?TestID=Qx7VEjAPme mówi, że leży i kwiczy od 2021-05-05 23:26:12

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 05-05-2021 23:47.

05-05-2021 23:46 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Adrianos
Lord


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 291
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: hm...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taa, leży i kwiczy r19 bo też próbowałem godzine temu i teraz, myślałem że to cache u mnie czy coś, ale czyszczenie nic nie daje, także ten tego.. Big Grin
06-05-2021 00:28 Adrianos jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianos Dodaj Adrianos do Listy kontaktów YIM Account Name of Adrianos: adrian01818@yahoo.com Zobacz profil MSN Adrianos
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wysłałem info, że nie działa serwer

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-05-2021 00:37 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Mortce
Newbie


Data rejestracji: 26-12-2019
Postów: 3
Klan: MV
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer wstał, ale zauważyłem że możliwość ataków nie została zresetowana (w sensie wczoraj zaatakowałem wampirka 2x i dalej mi pokazuje, że nie mogę go zaatakować)
06-05-2021 06:56 Mortce jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortce Dodaj Mortce do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez searcher
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mortce napisał(a)
Serwer wstał, ale zauważyłem że możliwość ataków nie została zresetowana (w sensie wczoraj zaatakowałem wampirka 2x i dalej mi pokazuje, że nie mogę go zaatakować)


To samo Frown

Ekspy/Kw/Areny/Zadania dziennie/Podróż wszystko działa, tylko te ataki się ostały.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 06-05-2021 07:21.

06-05-2021 07:09 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie.
Liczniki ataków zostały zresetowane.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


06-05-2021 11:43 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Pad serwera.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH