Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zmiejszenie wymaganego poziomu do uruchomienia kolejnego poziomu trudności KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiejszenie wymaganego poziomu do uruchomienia kolejnego poziomu trudności KW 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Zmiejszenie wymaganego poziomu do uruchomienia kolejnego poziomu trudności KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

Co sądzicie o zmniejszeniu wymaganego poziomu aby założyć kolejny poziom trudności KW? Np. taki szpital, muszę mieć 140 lvl aby postawić poziom drugi, dla mnie to jest przesada. Ja rozumiem, że jest to po aby ludzie jak najdłużej grali w grę i szukali upragnionych umagów no ale bez przesady.
19-05-2021 11:47 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też uważam, ze te wysokości leveli to z okrężnicy wzięte Smile Szczególnie, że o ile I poziom można robić od razu na wszystkich lokacjach, to czemu drugi i następne są zależne od tego jaką lokację robimy? To jakby troszeczkę nielogiczne. Generalnie proponował bym, zrównać te wymagania dla Slumsów o odp ilości gwiazdek

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
20-05-2021 20:21 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może dlatego żeby kiszonki nie stawiały max poziomu kw które koxy im to wyczyszczą a oni zgarną dobrego umaga, gdzie inni pierw musieli wbić dany poziom w grze aby móc te wyższe lokacje robić.
21-05-2021 12:28 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
Może dlatego żeby kiszonki nie stawiały max poziomu kw które koxy im to wyczyszczą a oni zgarną dobrego umaga, gdzie inni pierw musieli wbić dany poziom w grze aby móc te wyższe lokacje robić.


A może dlatego, ze ktoś nie pomyślał kiedy to implementował Smile Dla mnie pomysł jest bez sensu i tyle. A skoro cię plecy bolą, że ktoś może mieć fajne umagi... niech cię bolą Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
21-05-2021 16:04 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
Może dlatego żeby kiszonki nie stawiały max poziomu kw które koxy im to wyczyszczą a oni zgarną dobrego umaga, gdzie inni pierw musieli wbić dany poziom w grze aby móc te wyższe lokacje robić.


Typowe, zostawić tak jak jest bo ktoś miał gorzej i musiał wbijać lvl xD. Sztuczne wydłużanie szukanie dobrego umaga. Procenty to jakaś kpina to jeszcze aby mieć +7% to muszę 35 lvli wbić xD.
21-05-2021 22:47 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam, że nie powinienieś tagować tego jako ogólny, skoro naskrobałeś coś takiego:
cytat:
GreatXX napisał(a)
ktoś miał gorzej i musiał wbijać lvl xD.


Ale z tym mogę się zgodzić:
cytat:
GreatXX napisał(a)
Procenty to jakaś kpina

Uważam, że wartości procentowe powinny być dwukrotnie wyższe. Jak wyskoczy event, to na cytadeli będzie 80% na trzeci, a nie mniej niż połowa(40%).

cytat:
GreatXX napisał(a)
aby mieć +7% to muszę 35 lvli wbić xD.

Chętnie wbiję ile trzeba tych lvli, żeby mieć satysfakcjonujące procenty(czyli nie takie jak obecnie).

PS nie wiem czy z telefonu piszesz, czy w inny sposób, bo możliwe że coś klawiatura Ci szwankuje i piszesz mnóstwo "xD" jak jakiś pięciolatek.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
22-05-2021 00:55 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
Uważam, że nie powinienieś tagować tego jako ogólny, skoro naskrobałeś coś takiego:
cytat:
GreatXX napisał(a)
ktoś miał gorzej i musiał wbijać lvl xD.


Ogólny bo dotyczy Morii i Necro.


cytat:
searcher napisał(a)
PS nie wiem czy z telefonu piszesz, czy w inny sposób, bo możliwe że coś klawiatura Ci szwankuje i piszesz mnóstwo "xD" jak jakiś pięciolatek.


Ok boomer.
22-05-2021 10:25 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Uważam, że wartości procentowe powinny być dwukrotnie wyższe. Jak wyskoczy event, to na cytadeli będzie 80% na trzeci, a nie mniej niż połowa(40%).

Nie większe procenty, tylko więcej gwiazdek, łącznie z przemodelowaniem specjałów auto-killujacych, jak i ilością graczy na lokacji, niedługo to na cytke będzie się w 4 śmigać bo się więcej nie zmieści.
22-05-2021 13:43 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
Asimof napisał(a)
Może dlatego żeby kiszonki nie stawiały max poziomu kw które koxy im to wyczyszczą a oni zgarną dobrego umaga, gdzie inni pierw musieli wbić dany poziom w grze aby móc te wyższe lokacje robić.


A może dlatego, ze ktoś nie pomyślał kiedy to implementował Smile Dla mnie pomysł jest bez sensu i tyle. A skoro cię plecy bolą, że ktoś może mieć fajne umagi... niech cię bolą Smile


Ta gra to loteria, skoro ja musiałem lecieć z lvlem żeby móc robić wyższe poziomy kw dlaczego inni niby mieliby mieć to wszystko na już? Zgaduję że kisicie te 100 poziomy w grze i oczekujecie że będziecie mieć to samo co 200+, także ten.
23-05-2021 12:24 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
Ta gra to loteria, skoro ja musiałem lecieć z lvlem żeby móc robić wyższe poziomy kw dlaczego inni niby mieliby mieć to wszystko na już? Zgaduję że kisicie te 100 poziomy w grze i oczekujecie że będziecie mieć to samo co 200+, także ten.


Asimof:

Tak działa balans. Im wcześniej się to zrobi tym mniej będzie "poszkodowanych". Głupie, mało przemyślane ograniczenia tylko po to aby utrudnić grę i zatrzymać graczy na dłużej. Klikanie pół roku jednej lokacji nie jest fajne.
23-05-2021 21:41 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)

Ta gra to loteria, skoro ja musiałem lecieć z lvlem żeby móc robić wyższe poziomy kw dlaczego inni niby mieliby mieć to wszystko na już? Zgaduję że kisicie te 100 poziomy w grze i oczekujecie że będziecie mieć to samo co 200+, także ten.


Czyli klasyczne januszowanie Smile "Ja miałem cięzko to i niech inni mają." Oj bolą plecki, bolą...
Podesłać ci wiadomej maści? rotfl
A tak poważnie płaczecie, że nowi gracze się nie pojawiają Smile ot, choćby z powodu takich zachowań...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
23-05-2021 21:42 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
Asimof napisał(a)

Ta gra to loteria, skoro ja musiałem lecieć z lvlem żeby móc robić wyższe poziomy kw dlaczego inni niby mieliby mieć to wszystko na już? Zgaduję że kisicie te 100 poziomy w grze i oczekujecie że będziecie mieć to samo co 200+, także ten.


Czyli klasyczne januszowanie Smile "Ja miałem cięzko to i niech inni mają." Oj bolą plecki, bolą...
Podesłać ci wiadomej maści? rotfl
A tak poważnie płaczecie, że nowi gracze się nie pojawiają Smile ot, choćby z powodu takich zachowań...


Ale weź się ogarnij, mnie nic nie boli, tylko stwierdzam jak to wygląda, nie wiem co to ma wspólnego z januszowaniem, jedynie z czym mam problem to że grając codziennie widzę ile jest kiszonek w tej grze i każdy by chciał już na 100 lvlu mieć umagi, drop i cholera wie co jeszcze. Nie wiem jak można chcieć mieć wszystko na już, bez żadnego wysiłku i jaki tu sens takiego grania?
23-05-2021 22:41 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli idzie o ogarnięcie to zalecałbym, byś zastosował tę radę do siebie samego Smile
Napisałeś, że skoro ty tak miałeś to czemu inni mają mieć łatwiej. To jest właśnie januszowanie Smile A co do reszty... jak oceniasz szanse, ze ta gra potrwa wystarczająco długo by ktoś z 100lvl doszedł do 200? Ja, optymistycznie, oceniam je na 50% Dlaczego? Właśnie z powodu januszowania ludzi na high lvl i z powodu skalowalnego expa z mobków. Wyobraź sobie, że ludzie potrafią liczyć i jeśli zaproponujesz im zbieranie umagów przez 5 lat a prócz tego będą widzieli, że ZA TEGO SAMEGO mobka mają 1/10 expa tych z high lvl to szybko przestaną grać. Mnie samego trzyma jeszcze tylko to, że 3/4 ZK na mnie wisi (czerwonym jestem) i gdybym się skasował, ludzie z klanu mieli by przes...ne. Inni nie mają takich zobowiązań więc przestają grać albo kasują się. Niedługo zostaniecie tylko wy - niekwestionowani mistrzowie i będziecie się kisić wszyscy na jednym serwie w 200 osób. I każdy z was będzie najlepszy...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
24-05-2021 01:54 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pracy jak pracujesz np 5 lat i wpada nowy i dostaje odrazu podwyżkę i inne bajery a Ty dalej nic to co też byś był szczęśliwy? Nowych graczy nie ma, nawet starzy co kiedyś grali to jeśli wejdą na chwilę to też olewają to granie. Chcecie robić najwyższe poziomy kw a to gówno prawda bo wy tylko chcecie mieć większe szanse na zgarnienie umaga, gdzie to koxy wam pomogą bo wy za pana w świecie nie dacie rady, większość tygodniami robi jedną lokację i nie może trafić godnego umaga a myślisz że wam się to uda? Popatrz ile jest pomysłów żeby rozwinąć grę ale co z tego jak nie ma komu, u nas w klanie nieraz cytka full składem nie wchodzi, ta gra po prostu ma pewnie poziomy trudności które po kolei trza pokonywać.
24-05-2021 14:03 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
W pracy jak pracujesz np 5 lat i wpada nowy i dostaje odrazu podwyżkę i inne bajery a Ty dalej nic to co też byś był szczęśliwy?


To niezle porównanie, nie ma nawet sensu komentować.

cytat:
Asimof napisał(a)
Nowych graczy nie ma, nawet starzy co kiedyś grali to jeśli wejdą na chwilę to też olewają to granie. Chcecie robić najwyższe poziomy kw a to gówno prawda bo wy tylko chcecie mieć większe szanse na zgarnienie umaga, gdzie to koxy wam pomogą bo wy za pana w świecie nie dacie rady, większość tygodniami robi jedną lokację i nie może trafić godnego umaga a myślisz że wam się to uda?


A wyższe poziomy to nie robi się aby mieć wieksze szanse na umaga? Potwierdzam, do 2 poziomu szpitala potrzebuję mega koksów.

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=25d0ed99aa

cytat:
Asimof napisał(a)
Popatrz ile jest pomysłów żeby rozwinąć grę ale co z tego jak nie ma komu, u nas w klanie nieraz cytka full składem nie wchodzi, ta gra po prostu ma pewnie poziomy trudności które po kolei trza pokonywać.


Ja nie mówię, że 4 poziom cytadeli ma być dla ludzi z 100 lvlem xD. Po prostu nie podumali dla niższych lokalizacji i dali byle jakie lvle.
24-05-2021 14:13 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli dobrze zgadłem, setki macie, no zrobili tak bo żeby ludzie przestali kisić się, niektórzy kiszą się dalej a inni w ten czas co Ty grasz już 200+ mają i wierz mi lub nie, te wyższe poziomy lokacji to kpina, jedynie fajnie bo złomu idzie się napakować bo umag to człowieku, tygodnie jak nie miesiące Big Grin
24-05-2021 14:18 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
Czyli dobrze zgadłem, setki macie, no zrobili tak bo żeby ludzie przestali kisić się, niektórzy kiszą się dalej a inni w ten czas co Ty grasz już 200+ mają i wierz mi lub nie, te wyższe poziomy lokacji to kpina, jedynie fajnie bo złomu idzie się napakować bo umag to człowieku, tygodnie jak nie miesiące Big Grin


Nie nie mam 100 lvl - mam 150 i w dodatku wyobraź sobie, że umagi mam przyzwoite Smile Co prawda w większości tylko podwójne ale przyzwoite Smile Na sprzęt też nie narzekam. Z wyjątkiem jednego ringa same epiki i to zarówno pod białą jak i pod palną. Tylko widzisz kolego, mnie pośladki nie bolą na samą myśl, że kto inny, zaczynający dopiero grę, zdobędzie to wszystko szybciej niż ja. I to jest właśnie różnica między nami

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
24-05-2021 19:29 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
Asimof napisał(a)
Czyli dobrze zgadłem, setki macie, no zrobili tak bo żeby ludzie przestali kisić się, niektórzy kiszą się dalej a inni w ten czas co Ty grasz już 200+ mają i wierz mi lub nie, te wyższe poziomy lokacji to kpina, jedynie fajnie bo złomu idzie się napakować bo umag to człowieku, tygodnie jak nie miesiące Big Grin


Nie nie mam 100 lvl - mam 150 i w dodatku wyobraź sobie, że umagi mam przyzwoite Smile Co prawda w większości tylko podwójne ale przyzwoite Smile Na sprzęt też nie narzekam. Z wyjątkiem jednego ringa same epiki i to zarówno pod białą jak i pod palną. Tylko widzisz kolego, mnie pośladki nie bolą na samą myśl, że kto inny, zaczynający dopiero grę, zdobędzie to wszystko szybciej niż ja. I to jest właśnie różnica między nami


Mam 135 lvl, w zasadzie sam robię dmg i zabijam wszystko. Nie mogę postawić 2 lvla składu paliwa aby otrzymać oszałamiające +7% na drugi i +2% na trzeci efekt. To zostało ustawione x lat temu, gra się zmieniła, każdy lata na end game setach. Te ograniczenia nie mają sensu oprócz celowego, głupiego utrudnienia zbierania umagów. Nie proszę o całkowite zniesienie tylko o ich obniżenie. -10/15 lvli nie zepsuje gry.
11-09-2021 11:18 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
Te ograniczenia nie mają sensu oprócz celowego, głupiego utrudnienia zbierania umagów. Nie proszę o całkowite zniesienie tylko o ich obniżenie. -10/15 lvli nie zepsuje gry.

A w zasadzie to czemu by nie znieść? Toż wiadomo, że niskolewelowy szczun nie pójdzie na cytkę z 4 gwiazdkami bo dużo nie ugra Smile Teraz mam 160 lvl i robię Twierdzę na 3 gwiazdki solo... od 3 tygodni :/ Jest tylko jeden problem. Zaraz przyjdzie MoP i po rozdaniu warnów powie, że "to gra indie, mamy tylko jednego programistę a wy wszyscy jesteście głupi i się nie znacie" Cóż poradzić - taki mają model biznesowy Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
12-09-2021 04:10 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 106
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
Te ograniczenia nie mają sensu oprócz celowego, głupiego utrudnienia zbierania umagów. Nie proszę o całkowite zniesienie tylko o ich obniżenie. -10/15 lvli nie zepsuje gry.

A w zasadzie to czemu by nie znieść? Toż wiadomo, że niskolewelowy szczun nie pójdzie na cytkę z 4 gwiazdkami bo dużo nie ugra Smile Teraz mam 160 lvl i robię Twierdzę na 3 gwiazdki solo... od 3 tygodni :/ Jest tylko jeden problem. Zaraz przyjdzie MoP i po rozdaniu warnów powie, że "to gra indie, mamy tylko jednego programistę a wy wszyscy jesteście głupi i się nie znacie" Cóż poradzić - taki mają model biznesowy Smile


3 tygodnie szukasz i nadal super potrójny umag nie wpadł?
Nie pocieszę cię, bo jeszcze długa droga przed tobą ;p
Uwierz mi, że nawet te 4 gwiazdki i kilka procent więcej nie dużo pomagają ;p
Ja podwójnej krwi na Slumasach 4 gwiazdki szukałem ponad 3 miesiące (co i tak jest stosunkowo dobrym czasem), bojowe umagi potrójne to przy dobrych wiatrach średnio z 6 do 12 miesięcy szukania, zależy co kto szuka konkretnie ;p

Cierpliwość jest cnotą, trzeba farmić Smile

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ
12-09-2021 11:35 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Floras wiem jak wyglądają statystyki i wiem jak to wygląda Smile Po prostu po 3 tygodniach farmienia jednej lokacji można już mieć troszeczkę dość, prawda? Nie rozumiem, czemu te procenty to takie z okrężnicy wzięte Smile Szczególnie teraz kiedy zwykłe serwery się wyludniają a i te sezonowe to nie sam miód i orzeszki. Mam świadomość, że być może gra zdechnie nim jeszcze jeden potrójny umag uskrobię Smile
KUŹWA - ADMINISTRACJO "KOCHANA" - WEŹTA SIĘ, KURŁA OGARNIJTA, BO TO JUŻ WSTYD...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 12-09-2021 20:02.

12-09-2021 18:24 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
Te ograniczenia nie mają sensu oprócz celowego, głupiego utrudnienia zbierania umagów. Nie proszę o całkowite zniesienie tylko o ich obniżenie. -10/15 lvli nie zepsuje gry.

A w zasadzie to czemu by nie znieść? Toż wiadomo, że niskolewelowy szczun nie pójdzie na cytkę z 4 gwiazdkami bo dużo nie ugra Smile Teraz mam 160 lvl i robię Twierdzę na 3 gwiazdki solo... od 3 tygodni :/ Jest tylko jeden problem. Zaraz przyjdzie MoP i po rozdaniu warnów powie, że "to gra indie, mamy tylko jednego programistę a wy wszyscy jesteście głupi i się nie znacie" Cóż poradzić - taki mają model biznesowy Smile


Z tym MoPem to w sumie prawda xD -> "Dobry pomysł ale mamy jednego programistę na 2 godziny w tygodniu i dlatego propozycja odpada."

Nawet nie chce mi się liczyć jaki trzeba mieć fart aby trafić dobry umag. Też nie rozumiem co robili gracze przez te X lat, umagi wprowadzone lata temu a jakiegoś oporu graczy brak, klikają kw i tyle.
29-10-2021 13:08 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy jesteś świadomy, ale kiedyś nie było gwiazdek, pojedynczo robiło się każdy lvl jednego kw co 2 dni, a no i nie ulepszalo się umagow, więc jakiś progress jest.
29-10-2021 14:11 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)
Nie wiem czy jesteś świadomy, ale kiedyś nie było gwiazdek, pojedynczo robiło się każdy lvl jednego kw co 2 dni, a no i nie ulepszalo się umagow, więc jakiś progress jest.


5 lat od dodania ulepszania umagów. Wcześniej umagi przypisywało się do itemów co w ogóle było porażką. Ja tylko piszę, że te ograniczenia ze względu na poziom są przesadą biorąc pod uwagę jak mało % dostajemy na kolejnych poziomach. Dużo to nie da ale zawsze coś.
29-10-2021 21:32 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poziomy nie będą obniżone. Jeśli chcecie mieć większe szanse na umagicznienia, to musicie wbijać poziomy. Jeśli postanowicie zamiast tego kisić postać, to musicie zaakceptować niedogodności z tym związane. Zamykam.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-11-2021 10:06 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zmiejszenie wymaganego poziomu do uruchomienia kolejnego poziomu trudności KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH