Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Zamiana punktów ewolucji na esencje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zamiana punktów ewolucji na esencje 14 Ankieta - średnia ocena: 6,21
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Zamiana punktów ewolucji na esencje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się, że u większości graczy jest problem bogactwa z ilością ewolucji.
Jeżeli w najbliższym czasie nie ma możliwości wprowadzenia wyższych poziomów ewolucji i/lub nowych ewolucji, to proponuję, aby dodać zakładkę w kategorii TALIZMANY, powodującej zamianę pkt. ewo na esencję, przykładowy przelicznik:

100 Punktów Ewolucji -> 1000 Esencji Duszy

Jakieś za/przeciw? Zapraszam do dyskusji.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

22-05-2021 22:10 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Arek105
Member


Data rejestracji: 31-01-2020
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie za nie. Może tak zamienić krew na esencje bo jest tego ZBYT DUŻO. Kolejny płacz typu, nie mam co z tym robić więc zamieńmy za coś innego.
23-05-2021 05:28 Arek105 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arek105 Dodaj Arek105 do Listy kontaktów
Taxóweczka
Full Member


images/avatars/avatar-12090.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł.. Ciągły brak esencji zniechęca. Myślę że jakby był większy dostęp do esencji to więcej osób korzystałoby z kostki

__________________
Nick W grze R1 .....
Nick W grze R9 ..... Big Grin

23-05-2021 11:13 Taxóweczka jest offline Szukaj postów użytkownika: Taxóweczka Dodaj Taxóweczka do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WaszKiller
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arek105 napisał(a)
Zdecydowanie za nie. Może tak zamienić krew na esencje bo jest tego ZBYT DUŻO. Kolejny płacz typu, nie mam co z tym robić więc zamieńmy za coś innego.


Tyle, że krew zdobywasz i tracisz, nie magazynujesz - chyba ze jesteś nie do pokonania przez nikogo w ataku i obronie - zdarza się, ale ilość takich graczy jest do policzenia na palcach jednej ręki. Dodatkowo krew wydajesz wbijając codziennie w kilkanaście KW i Eksp.

A ewolucji w pewnym momencie nie ma na co wydawać, sam mam wymaksowane pod korek wszystkie ścieżki, ale też wielu innych graczy też tak ma, tylko nikomu nie chciało się robić tematu na forum o tym.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

23-05-2021 13:54 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co Ci esencja? Tyle mam esencji -
Esencja Ognia
374 734

Esencja Ziemi
264 516

Esencja Wody
276 872

Esencja Duszy
398 337

Run, które leżą mam w setkach, ewo kisze prawie 70k, po prostu brakuje contentu, na cholere wymieniać ewo na esencje? XD

__________________
R14
25-05-2021 00:21 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Crosss napisał(a)
Po co Ci esencja? Tyle mam esencji -
Esencja Ognia
374 734

Esencja Ziemi
264 516

Esencja Wody
276 872

Esencja Duszy
398 337

Run, które leżą mam w setkach, ewo kisze prawie 70k, po prostu brakuje contentu, na cholere wymieniać ewo na esencje? XD


"MORIA"

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-05-2021 11:43 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up: twardy. Na mori też niema co robić z esencją i innymi zbędnymi pierdołami.
25-05-2021 13:29 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak masz 60 poziom i nie wbijasz itemow na epik+x to racja. Ale jak wbijasz itemy, kleisz runy, mielisz runy zeby dostac inny kolor to wtedy esencji brakuje.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-05-2021 13:47 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To swietnie, gram na Necro od 4 lat brak zawartosci i tak sobie kisze zaraz bede mial w milionach esencje, w setkach tysiec ewo, repe zaraz w miliardach xD

__________________
R14
26-05-2021 22:24 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Zamiana punktów ewolucji na esencje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH