Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH pif paf / Xantina / Thorr / Xarfi - Już czas ... Zakończenie gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony pif paf / Xantina / Thorr / Xarfi - Już czas ... Zakończenie gry 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Big Grin pif paf / Xantina / Thorr / Xarfi - Już czas ... Zakończenie gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej all,

Jestem Grzesiek (nie Ce xD) 40 lat pyknie niebawem.

Data dołączenia 2006-09-20 13:09:37

Po prawie 15 latach postanowiłem zakończyć przygodę na BW.

Jestem na R1 od początku i nadszedł już czas, gdzie gra nie przynosi mi tyle radości co kiedyś, a wręcz przeciwnie. Od zeszłego roku robię już tylko wyprawki/expy i inne duperele tylko ot tak, już mnie nie cieszy dorp (haha jaki drop lol, nigdy go nie było).

Niektórzy znają mnie pod tymi nickami:

2010-03-11 16:49:42 pif paf -> Xantina
2012-03-24 02:50:27 Xantina -> Thorr
2020-02-04 21:28:07 Thorr -> Xarfi

Moje ID jest jednym z najstarszych na R1 bo jestem tu od początku istnienia świata - 14367.

Liczby mówią same za siebie Tongue

Moja nie-życie jako wampira zaczęło się w małym klanie Dwarf Shadows razem z przyjacielem z reala, który założyliśmy w 2007 roku.
Nasze drogi się rozeszły na BW i któregoś roku wpadłem do P_K (Potępieni Khorna) gdzie grałem przez kilka lat.
Kilka lat później przeszedłem do DATE i dzięki Lopek za przygarnięcie Tongue
Około 10 lat grałem w Date jak sięgam pamięcią
W zeszłym roku 2020, w końcu postanowiłem przejść na emeryturę. Przeszedłem do Duke i pomagałem klanowi przez prawie 1,5 roku aż do dzisiaj.

Mam wielu znajomych w CD, DATE, Apolitic i DUKE, jak również i innych mniejszych klanach na R1 dlatego uznałem, że pożegnać chciałbym się tutaj, by jakiś ślad po mnie pozostał.

Przekazanie domku jak i konta (które chciałem skasować kiedyś) powinno nastąpić w przeciągu następnych 1-2 tygodni.

Konto zostanie w Duke jako że tu wszystko się dla mnie zaczęło tak na prawdę, natomiast domek 3/1/12, ze względu na sentymenty i wspólne czatowanie chciałbym przekazać Rossie. Dzięki mała za to że byłaś Tongue
Bardzo prosiłbym o uszanowanie faktu zakończenia gry i nie złomowanie mojego, przez lata budowanego, domku - w szczególności przez top klany oczywiście Tongue

Dziękuję OP-om za wytrwałość no i Założycielom gry, bo na prawdę gra była dla mnie czymś więcej niż tylko grą kiedyś...

No i chyba byłoby to tyle...

Dziękuję wszystkim za wspólną grę i powodzenia w życiu Smile jak i w Nie-Życiu.

Thorr, R1 rotfl

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


26-05-2021 13:39 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH pif paf / Xantina / Thorr / Xarfi - Już czas ... Zakończenie gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH