Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R8 Dlaczego nie zadziałała krew życia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dlaczego nie zadziałała krew życia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Dlaczego nie zadziałała krew życia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

https://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bb328a5099

W powyższym raporcie potępiony Asmodeusz zamierzał skorzystać z dobrodziejstwa "krwi życia" kosztem "tchnienia śmierci"

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić dlaczego "krew" nie zadziałała?
30-05-2021 13:07 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pan Asmodeusz potrafi czytać opis swoich arkan? użycie tchnienia śmierci wyłącza jaką kolwiek regeneracje. Jest to w opisie.
30-05-2021 13:15 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

v. 1.7.26 beta 13 czerwca 2018
Użycie arkana "Tchnienie Śmierci" będzie blokowało regenerację życia w trakcie walki.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
30-05-2021 13:16 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Autor tematu Temat rozpoczęty przez suddenanal
Tongue! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiedziałem że czegoś nie wiem (-;

Dzięki za szybkie odpowiedzi

Pzdr
30-05-2021 19:06 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R8 Dlaczego nie zadziałała krew życia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH