Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Coś poszło nie tak z zadaniem - Ghule » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Coś poszło nie tak z zadaniem - Ghule
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aimshot
Triple Ace


images/avatars/avatar-13923.gif

Data rejestracji: 06-07-2008
Postów: 195
Klan: White Tower[W-T] - Kaktusiki [-__-]
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VI; Moria IV
Skąd: Białystok

Shocked Coś poszło nie tak z zadaniem - Ghule Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Aimshot
Przeglądarka internetowa: Chrome i apk Android

Opis problemu: Dwa dni temu zaliczyłem zadanie z Ghulami, dokładna treść zadania brzmi "Ludzie w Twoim kwadracie zaczęli zapadać na dziwną chorobę. Twoi szpiedzy sugerują, byś szukał odpowiedzi w Okolicach Miasta." Wczoraj zerknąłem na zadania i ku mojemu zdziwieniu nie miałem go zaliczonego, mimo, że wszystkie Ghule zostały zabite. Napisałem o tym co się stało na kanale publicznym i postanowiłem znaleźć je raz jeszcze na bliskich wyprawach. Udało się przy 17 podejściu.
Mam zapisany link link z ostatniej wyprawy/walki: https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=fd7b73d95f
Niestety, wcześniejszego linku nie mam, nawet nie wydało mi się to konieczne, aby go zapisywać, gdyż pamiętam, że dostałem wiadomość o ukończonym zadaniu jaki widniał zielony ptaszek przy jego treści.
Zgłoszenie ma charakter informacyjny, wampiry pisały na kanale publicznym, że były w owym czasie problemy z serwerami.

__________________


Wxxx Napisał: "Przecież to nie wina Pana Ce, że już nasrało mu przez te lata na krześle"
kaPxx Napisał: "Za CE47 nikt nie będzie płakał jak poda się do demisji^_^"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aimshot: 07-06-2021 07:06.

07-06-2021 07:05 Aimshot jest offline Szukaj postów użytkownika: Aimshot Dodaj Aimshot do Listy kontaktów Dodaj Aimshot do twojej listy kontaktowej Zobacz profil MSN Aimshot
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Szkoda że nie zachowałeś linka - z logów nie wynika, aby coś było nie tak:

2021-06-03 15:50:42 :: Internal / FinishTask: Ukończono zadanie w strefie 4 (nr 1)!
2021-06-04 20:01:06 :: Internal / FinishTask: Ukończono zadanie w strefie 4 (nr 3)!
2021-06-05 17:26:39 :: Internal / FinishTask: Ukończono zadanie w strefie 4 (nr 2)!
2021-06-07 00:56:54 :: Internal / FinishTask: Ukończono zadanie w strefie 4 (nr 4)!

Zadanie z Ghoulami to zadanie nr 4. Może Ghouli nie udało się zaliczyć, a wiadomość którą widziałeś dotyczyła innego zadania?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


08-06-2021 10:56 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Coś poszło nie tak z zadaniem - Ghule

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH