Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Zgoda marketingowa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zgoda marketingowa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Zgoda marketingowa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: Nie wiem czy to nie sposób na nieskończona premie, nie chce mi się sprawdzać, założyłem druga postać na tego samego maila, zaznaczyłem wszystkie zgody. Postać zakładałem na R20, premie za zgodę marketingowa, dostałem chyba drugi raz na R21, nie chce mi się sprawdzać, czy ma to datę ważności, czy każdorazowo z każdego serwera doładuje mi 5 dni w taki sposób.
08-06-2021 10:12 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Czy mógłbyś wejść w historię premium na R21 i sprawdzić, czy faktycznie premia została przyznana dwukrotnie? Widnieje ona na liście jako "Przedłużenie konta premium (SUBSKRYPCJA)".
Bonusu za subskrypcję nie trzeba odbierać podczas rejestracji, można go odebrać później.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


08-06-2021 10:54 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na R21 z tego co widzę nie ma, ale na R3 także wskoczył, też jest podpięty do tego maila.

2021-06-08 08:34:11 Przedłużenie konta premium (SUBSKRYPCJA) +5 2021-05-26 06:00:01
2018-05-23 20:52:09 Przedłużenie konta premium (SUBSKRYPCJA) +5 2018-08-02 21:21:03 2018-08-07 21:21:03

Jak widać tutaj rekord jest podwójny. ID na R3 :766
08-06-2021 11:15 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To by się zgadzało - po fuzji można odebrać bonus ponownie i nie jest to błąd.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


08-06-2021 11:19 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko na nowo powstałym koncie pod tym samym adresem mail, bonus ir się nie nalicza, mimo wejścia i odświeżenia linku że zgodami
08-06-2021 11:35 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jaka informacja widnieje w ustawieniach - czy nagroda jest "dostępna" czy "już odebrana"? Jeśli jest dostępna, to wygeneruj link ponownie (przycisk "Zarządzaj zgodami marketingowymi") i spróbuj ponownie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


08-06-2021 11:37 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adzi4n
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zadziałało, po wypisaniu i zapisaniu się ponownie.
08-06-2021 11:41 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Zgoda marketingowa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH