Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kuznia kaina » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kuznia kaina 16 Ankieta - średnia ocena: 3,8116 Ankieta - średnia ocena: 3,81
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
largo10 napisał(a)
To jest jeden z najlepszych patchy jakie ostatnio wjechały, super! Mam nadzieję, że lada moment pojawi się kolejna mapa.


W końcu ktoś dostrzegł pełną połowę szklanki (-;
Faktycznie jest to jakaś tam tragedia dla graczy ze starych serwerów (mówię też o sobie) bo "tyle się epików pokasowalo przez lata", bo "za chwilę wszyscy będą ganiać w takich samych endgameach", bo "rynek znów wywróci się do góry nogami" itd.
Ale poczujcie na przykład jaka to rewelacja dla "sezonowców". Aż im zazdroszczę.
Ale sam też się cieszę. W końcu będę miał swój refleks reakcji. Albo demon piłę autokraty. Albo mega zestaw lucka. Albo co tam jeszcze, czego "sezonowcy" po prostu nie zdążą skleić.
Dalibyście tylko jakieś drzewko ulepszeń, żeby wiedzieć co palić, a co cenne.
08-06-2021 21:29 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra, to ja się wychylę - jest za łatwo.

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=0276d62514
Smierć: maske adrenaliny, orche, speeda tez mam.

Tygrysa też dzisiaj (albo jutro, nie chce mi się) zrobię. I 2x waki podkowy na expy...

Żeby nie było - naprawdę fajnie że to weszło (chociaż wolałbym na tej samej zasadzie podnoszenie nie epików + większe koszta - rynek się rozkręci).
08-06-2021 21:51 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i zabiliście grę fajno teraz tylko zesrac się i spuscic bombe...

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
08-06-2021 22:55 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zniszczyć lata gry w paru krokach: poradnik BW TEAM
08-06-2021 22:59 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe co z itemami lg dsk...przeciez to mozna wszystko do sklepu wyepac...Kupowalo sie za sporo pr kilka dni temu jeszcze te itemy a teroz? Nic nie warte bo kozdy se sklei epika...Sam mom PKT ROZWOJU: 953 355 719 i czekolch na lg dsk smierc szorty nocy ...ale ze skleilech se epik tygrysie szorty nocy a moge jeszcze skleic epik smierc nocki to te pry juz tylko w trening...Chcielismy craft ale nie w takiej formie...Mom nadzieja ze macie pomysl na dalsza gre 3 mapa albo cokolwiek innego gdzie ten craft bedzie robil swoje...Minelo kilka godzin a ludzie ma juz end game itemy...Niewiem serio co Wy dalej zrobicie ale zrobcie cos szybko i dokladnie bo koncza sie chyba wam pomysly co dalej...
09-06-2021 00:03 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pierdziele tak zepsuć ekonomię i balans w grze.

A wystarczyło wprowadzić, że Kuźnia (niszczenie i kraftowanie) dotyczy tylko nowych itemów (od jakiegoś tam id w górę)

Rozłożyło by się wszystko w czasie.

ech, zero pomyślunku
09-06-2021 00:29 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tabela kolejności ulepszeń:

https://tinyurl.com/UlepszEpik

__________________
Norther

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Norther: 09-06-2021 03:30.

09-06-2021 03:29 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
_Nomak_
Triple Ace


images/avatars/avatar-12118.jpg

Data rejestracji: 10-12-2008
Postów: 177
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, ze chcieliście coś nowego zrobić, ale kilku rzeczy nie przemyśleliście... Po pierwsze nie pomyśleliście o graczach, którzy na bieżąco czyszczą zbrojownie i teraz co najwyżej mogą sobie ch... zrobić. Po drugie gracze, którzy mają jeszcze w ciul ewolucji i run do rozwinięcia, więc teraz bicie się z myślami co lepiej rozwinąć, a reszta co gra od xxx lat gromadzi Evo i runy aż się przelewają. I po trzecie, przedmioty leg dsk teraz są wielkie G warte, handel całkowicie zniszczony. Co myślicie z tym zrobić?
Tylko od razu pisze zeby to nie bylo na krzywdę osób, które w ciągu jednego dnia prawie wszystkie epickie sety zrobiły, bo też będzie skomlenie, że czemu tak a nie inaczej itd. Słucham Opów jak zamierzają wybrnąć z tej sytuacji? I proszę mi tu nie pisać, że każdy musi się przyzwyczaić do nowości, nikomu nigdy nie dogodzi itd ble ble ble.

Chyba na ten moment tyle mi się narzuca na myśl. Jak ktoś coś ma do dodania to śmiało pisać.

__________________
R1 - Nomak
09-06-2021 09:20 _Nomak_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Nomak_ Dodaj _Nomak_ do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Nomak_ napisał(a)
Rozumiem, ze chcieliście coś nowego zrobić, ale kilku rzeczy nie przemyśleliście... Po pierwsze nie pomyśleliście o graczach, którzy na bieżąco czyszczą zbrojownie i teraz co najwyżej mogą sobie ch... zrobić. Po drugie gracze, którzy mają jeszcze w ciul ewolucji i run do rozwinięcia, więc teraz bicie się z myślami co lepiej rozwinąć, a reszta co gra od xxx lat gromadzi Evo i runy aż się przelewają. I po trzecie, przedmioty leg dsk teraz są wielkie G warte, handel całkowicie zniszczony. Co myślicie z tym zrobić?
Tylko od razu pisze zeby to nie bylo na krzywdę osób, które w ciągu jednego dnia prawie wszystkie epickie sety zrobiły, bo też będzie skomlenie, że czemu tak a nie inaczej itd. Słucham Opów jak zamierzają wybrnąć z tej sytuacji? I proszę mi tu nie pisać, że każdy musi się przyzwyczaić do nowości, nikomu nigdy nie dogodzi itd ble ble ble.

Chyba na ten moment tyle mi się narzuca na myśl. Jak ktoś coś ma do dodania to śmiało pisać.


Nic pewnie nie zrobia...Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow...same epickie bez sufa prefa teraz by mi sie przydaly a tak? znow kolejne pol roku albo wiecej zbierania itemow...Handel to juz zniknie calkowicie bo lg dsk sa do niczego...Tyla czekolch na lg dsk smierc szorty nocy mozna powiedziec ze prawie 2lata i co? Zdobede monety i sam se zrobie epickie...Nie wiem jaki pomysl macie ale zrobcie cos bo przerwociliscie gre do gory nogami...
09-06-2021 11:36 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez twardy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 09-06-2021 11:48.

09-06-2021 11:48 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może by tak bonusowe monety na start? Kto miał zachomikowane itemy nie zrobi mu różnicy, a Ci co nie mieli, nie będą tak mocno pokrzywdzeni oraz nie będą aż tak odstawać?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-06-2021 12:31 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.


Nie wiem co jest bardziej niedorobione, ty czy twoje porady z tyłka, gdyby w sklepie była możliwość podziału epiki na jednej półce a reszta na drugiej to ok a tak to trzeba wykupić masę itemów aby dorwać choć część epików, także weź te swoje debilne teksty zostaw dla siebie.


prowokacje ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 09-06-2021 17:17.

09-06-2021 12:48 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez twardy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.


Nie wiem co jest bardziej niedorobione, ty czy twoje porady z tyłka, gdyby w sklepie była możliwość podziału epiki na jednej półce a reszta na drugiej to ok a tak to trzeba wykupić masę itemów aby dorwać choć część epików, także weź te swoje debilne teksty zostaw dla siebie.


No zamiast tego mozna siedziec na forum i pluc jadem. Nie bedzie zadnych polek, szybciej czy pozniej te itemy i tak odkupisz xD pozdrawiam cieplutko

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-06-2021 12:57 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może:

-wgrać backup z data dzień przez zmianami
-koszta na starych serwerach x5
-dać wszystkim tydzień (a nawet miesiąc jakby Konrad więcej czasu potrzebował), potem skasować itemy ze zbrojowni od np 1k w górę
-ewentualnie dodać też podnoszenie itemów innych niż epiki (dodatkowa opcja, podnoszenie jakości)

BW team happy - każdy aktywnie grający kupi premkę, na ataki, archiwum, powiększenie zbrojowni.
Gracze happy - nikt nie powie że został oszukany.

I piszę to jako jeden z farciarzy którzy mieli zawaloną zbrojownię Tongue
09-06-2021 13:02 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
Asimof napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.


Nie wiem co jest bardziej niedorobione, ty czy twoje porady z tyłka, gdyby w sklepie była możliwość podziału epiki na jednej półce a reszta na drugiej to ok a tak to trzeba wykupić masę itemów aby dorwać choć część epików, także weź te swoje debilne teksty zostaw dla siebie.


No zamiast tego mozna siedziec na forum i pluc jadem. Nie bedzie zadnych polek, szybciej czy pozniej te itemy i tak odkupisz xD pozdrawiam cieplutko


Zesram się a nie odkupię, po prostu zrobili nie fair że wprowadzili patch bez żadnych info, nie uważasz że lepiej byłoby dać znać choć tydzień wcześniej? Nie każdy jest śmierdzielem co nie sprząta, niektórzy wolą porządek.
09-06-2021 13:04 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez twardy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

info miesiac wczesniej

ktos1: "sprzedalem 5dni temu 20k itemow do sklepu"

info 2tygodnie wczesniej

ktos2: "sprzedalem 6dni temu 10k itemow do sklepu"

info tydzien wczesniej

ktos3: "sprzedalem 3dni temu 30k itemow do sklepu"


Komu sie bardziej nalezy?

Jeden sprzedal 5k itemow do sklepu tydzien temu i nie chce mu sie kopac, kolejny w ogole nie robil wyprawek, trzecia osoba ma 30k itemow z zbrojowni i moze sobie na ten moment zlozyc co chce. Wokol ktorej osoby chcialbys zbalansowac nowy system ulepszania epikow?

Ja nie jestem super zadowolony bo zbrojke czyscilem codziennie i moze tylko 2k itemow przekopalem w sklepie. Jedyny sensowy pomysl jak padl to w temacie nizej, ze tylko swiezo dropniete (po patchu) epiki da sie ulepsza, to moim zdaniem bylaby najbardziej sprawiedliwa opcja.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-06-2021 13:44 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.



A nie powiesz mi ze nie mieli wczesniej w planach tego wprowadzic? Nie rozsmieszaj mie... Ta klikaj pojedynczo kup pol dnia to zajmie. Nie o to chodzi czy jo czy kto inny ma wiecej tylko o to ze gdyby info bylo wczesniej co chca wprowadzic to myslisz ze ludzie by nie zostawiali epikow?
09-06-2021 13:45 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
To może:

-wgrać backup z data dzień przez zmianami
-koszta na starych serwerach x5
-dać wszystkim tydzień (a nawet miesiąc jakby Konrad więcej czasu potrzebował), potem skasować itemy ze zbrojowni od np 1k w górę
-ewentualnie dodać też podnoszenie itemów innych niż epiki (dodatkowa opcja, podnoszenie jakości)

BW team happy - każdy aktywnie grający kupi premkę, na ataki, archiwum, powiększenie zbrojowni.
Gracze happy - nikt nie powie że został oszukany.

I piszę to jako jeden z farciarzy którzy mieli zawaloną zbrojownię Tongue


Ty myslisz ze oni wgraja takie cos? jak to przeciez teroz tyle ludzi juz se zrobilo end game itemy a teroz im wezma to zoboczysz ten placz lament

multipost upomnienie słowne Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 09-06-2021 17:19.

09-06-2021 13:46 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez twardy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brzoza napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.



A nie powiesz mi ze nie mieli wczesniej w planach tego wprowadzic? Nie rozsmieszaj mie... Ta klikaj pojedynczo kup pol dnia to zajmie. Nie o to chodzi czy jo czy kto inny ma wiecej tylko o to ze gdyby info bylo wczesniej co chca wprowadzic to myslisz ze ludzie by nie zostawiali epikow?


Patrzysz na sprawe tylko przez pryzmat tego, ze sprzedales itemy 5 dni temu i nie chce Ci sie ich odkupywac. Jakby podali info tydzien temu to Ty bylbys cacy ale ktos inny bylby w takiej sytuacji jak Ty jestes teraz.

Wiec tak, powinienes sie cieszyc, ze nadal masz mozliwosc odkupienia 5k itemow ze sklepu, inni nawet polowy tego nie mieli. Masz mozliwosc ulepszanie 2 jak nie 3 itemow wiecej.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-06-2021 13:57 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powinno być tu nic ruszane, zawsze znajdzie się ktoś, kto akurat zezłomował 40k itemów dzień przed wprowadzeniem patcha, nieważne jakie byłyby widełki. Natomiast flagowanie itemów które można ulepszyć i których nie można też jest słabe, bo ktoś dropnął np. epi śmiercionośną kamizelkę mistrza, a chciałby pelkę orchy i jej nie zrobi, a ktoś komu wpadnie po patchu będzie mógł, ba z najgorszego szrotu mógłby ją zrobić zamiast z czegoś, co ma wysoką jakość. Tu nie ma właściwego rozwiązania i zawsze będzie ktoś pokrzywdzony, kombinowanie na siłę nie przyniesie efektu.
09-06-2021 14:29 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
brzoza napisał(a)
Mogli pomyslec napisac co chca wprowadzic...


Napisac kiedy? Jak Ty bedziesz mial 20k itemow a kolega 5k itemow? Pol roku temu? Miesiac temu? Zawsze ktos bylby pokrzywdzony.

cytat:
brzoza napisał(a)
Sam nie powiem jestem do tylu bo 3 dni temu czyscilch zbrojke z 5k itemow


Mozesz odkupic ze sklepu do 30dni wstecz.



A nie powiesz mi ze nie mieli wczesniej w planach tego wprowadzic? Nie rozsmieszaj mie... Ta klikaj pojedynczo kup pol dnia to zajmie. Nie o to chodzi czy jo czy kto inny ma wiecej tylko o to ze gdyby info bylo wczesniej co chca wprowadzic to myslisz ze ludzie by nie zostawiali epikow?


Patrzysz na sprawe tylko przez pryzmat tego, ze sprzedales itemy 5 dni temu i nie chce Ci sie ich odkupywac. Jakby podali info tydzien temu to Ty bylbys cacy ale ktos inny bylby w takiej sytuacji jak Ty jestes teraz.

Wiec tak, powinienes sie cieszyc, ze nadal masz mozliwosc odkupienia 5k itemow ze sklepu, inni nawet polowy tego nie mieli. Masz mozliwosc ulepszanie 2 jak nie 3 itemow wiecej.


I tu sie mylisz od wczoraj klikom w sklepie itemy Smile Jesli takie cos wprowadzili to mogliby chociaz przyczynic sie do pomocy odzyskiwania tych epickich itemow . O to chodzi by kazdy mogl na tym skorzystac a nie tylko Ci co kisili . Zrozum ze tu chodzi o wszystkich a takich jak ja jest pewnie sporo...Dzisiaj od 12 klikam a jest 14;30 i jest to cholernie meczace klikac po 1 itemie i kupowac...juz kij z tym zlomem ale mogliby pomoc odzyskac wieksza czesc .
09-06-2021 14:29 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc może jako szybki fix dodanie segregacji do itemów sprzedanych w sklepie według rodzaju jak w archiwum zbrojowni, czy też po atrybucie epik / nie epik? Wink
Tak aby dało się wyłuskać cokolwiek.
Nie, nie jest to zmiana pode mnie bo już kilka miesięcy grałem nieaktywnie na nekro więc niczego tam nie znajdę Smile

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
09-06-2021 15:49 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Kikuczijo
Newbie


Data rejestracji: 27-05-2018
Postów: 7
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taki patch mogła przygotować wyłącznie osoba, która na poważnie nie gra na necro. Całkowita anihilacja handlu, który zawsze był motorem necro. Są pewnie argumenty za wprowadzeniem elementów craftu ale nie w takiej nieograniczonej formie. Szkoda tej gierki, bo już nigdy nie będzie takiej frajdy z dropa. Ale cóż może w sumie odzyskam trochę prywatnego czasu zamiast przeglądać aukcje. Niektóre osoby zapowiadają rychły upadek necro i pewnie mają racje, bo rozgrywka się do bólu uprości że względu na powtarzalne Buildy.
09-06-2021 16:40 Kikuczijo jest offline Szukaj postów użytkownika: Kikuczijo Dodaj Kikuczijo do Listy kontaktów
pijanyjuzek
Member


Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem chyba jedyną osobą która nawet nie ma ochoty dotykać tego systemu ulepszania.
Totalnie zniszczony system gry po pół roku nie bedzie żadnej różnorodności. Już wprowadzając zmianę resy zrobiliście że większość to ssaki teraz bedzie do tego identycznie ubrane ssaki.
Chcieliście coś wprowadzać było dać drop razy 10 i by było lepsze wydropić sobie uber itemki przez rok czy dwa niż to coś.
EDIT:
Ten patch da niektórym koksom miesiąc dwa radości a potem gra obumrze bo nie będzie do czego dążyć. No chyba że devsi to dopiero początek updatu i macie jeszcze 2/3 kontentu ukryte ?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez pijanyjuzek: 09-06-2021 16:55.

09-06-2021 16:50 pijanyjuzek jest offline Szukaj postów użytkownika: pijanyjuzek Dodaj pijanyjuzek do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Handel padł ludzie wystawili itemy ale schodzą tylko te w cenie złomu Smile

Stare necro dopali się i zwolni im się miejsce na serwerach. Będą tylko sezony.

W sumie równie dobrze mogli ogłosić, że od dziś BW to jest chat towarzyski, każdy dostaje end zestaw na każdą okazję i sobie gawędzimy, tylko trzeba by powiększyć okno chatu jako główna atrakcję starych necro na BW.
09-06-2021 21:25 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pijanyjuzek napisał(a)
Jestem chyba jedyną osobą która nawet nie ma ochoty dotykać tego systemu ulepszania.
Totalnie zniszczony system gry po pół roku nie bedzie żadnej różnorodności. Już wprowadzając zmianę resy zrobiliście że większość to ssaki teraz bedzie do tego identycznie ubrane ssaki.
Chcieliście coś wprowadzać było dać drop razy 10 i by było lepsze wydropić sobie uber itemki przez rok czy dwa niż to coś.
EDIT:
Ten patch da niektórym koksom miesiąc dwa radości a potem gra obumrze bo nie będzie do czego dążyć. No chyba że devsi to dopiero początek updatu i macie jeszcze 2/3 kontentu ukryte ?


Miesiac dwa? Zrobilem co chcialem ...ile minelo? dzien od patcha? mam tylko 2 itemy jeszcze do zrobienia bo monet braklo a mialem ponad 1000...to tylko zabawa na chwila nic wiecej
09-06-2021 21:26 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odbijajac od tematu ze wprowadzony upek na serwerach necro to byl strzal w kolano , czy epickie monety sa przewidziane jako nagrody za codzienne logowania ? A moze będa dostepne z worków na podróżach ? Ewentualnie z losow na specjalne okazje tj czarny piątek , swieta itp ? Albo nagrody za zadania dzienne ?

__________________
Nick na R1: Kedul
10-06-2021 00:19 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Bellator
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakim trzeba było być pijanym, żeby taki patch wprowadzić?

To zniszczyło grę. Cofajcie to poki nie jest za późno i wprowadźcie dla nowych itemow bo w ciągu miesiąca będą same białasy w takim samym eq.

Palną zmieszaliscie z błotem, a dokoła za chwilę będą same tygrysy i szybkie pnki i waki impa.

Niektórzy na zeparze w ciągu paru godzin od wejścia patcha robią 2x większe dmg niż przed patchem.

Złota malina dla ciołka co to wymyślił.
10-06-2021 08:35 Bellator jest offline Szukaj postów użytkownika: Bellator Dodaj Bellator do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bellator napisał(a)
Jakim trzeba było być pijanym, żeby taki patch wprowadzić?

To zniszczyło grę. Cofajcie to poki nie jest za późno i wprowadźcie dla nowych itemow bo w ciągu miesiąca będą same białasy w takim samym eq.

Palną zmieszaliscie z błotem, a dokoła za chwilę będą same tygrysy i szybkie pnki i waki impa.

Niektórzy na zeparze w ciągu paru godzin od wejścia patcha robią 2x większe dmg niż przed patchem.

Złota malina dla ciołka co to wymyślił.


Uargumentował byś swoją wypowiedź w choć minimalnym stopniu i poparł jakimiś faktami. Smile

Ja osobiście nie czuję żeby palna została zmieszana z błotem, po prostu wychodzi na to, że nią grać nie potrafisz XD

Łap linka z areny 1v1 :> Top 1 vs. top 4, coś jest na rzeczy ziomek nie? Skoro siędzę na szczycie 1v1 jako palniak mając ponad 30 lvli mniej niż topka w białej xD
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=26121e3655

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Feldmarshal: 10-06-2021 09:06.

10-06-2021 09:02 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Kikuczijo
Newbie


Data rejestracji: 27-05-2018
Postów: 7
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak przy okazji dzięki tej zmianie mniej osób będzie kupować u BW skrócenie wypraw i karawany deluxe, bo każdy sobie może złożyć teraz własny zestaw lucka i oldstylowo klikać wyprawki.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kikuczijo: 10-06-2021 16:14.

10-06-2021 16:12 Kikuczijo jest offline Szukaj postów użytkownika: Kikuczijo Dodaj Kikuczijo do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kuznia kaina

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH