Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Sprzedane epiki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sprzedane epiki 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Sprzedane epiki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 6705

Jako że nie było info o patchu, bardzo bym prosił aby wszystkie moje epiki sprzedanie kilka dni temu lub dzień/dwa, wróciły do mnie, pozdrawiam.
08-06-2021 16:59 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podobno przez 30 dni od sprzedaży masz możliwość odkupić je w sklepie
08-06-2021 18:52 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musiałbyś podać mi o jakie przedmioty chodzi

Możesz też odkupić je w sklepie

Pozdrawiam

__________________

08-06-2021 21:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimof
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Musiałbyś podać mi o jakie przedmioty chodzi

Możesz też odkupić je w sklepie

Pozdrawiam


Oczywiście że mogę, ale ponad 1,5k przedmiotów? Mam kupić śmieć itemy żeby się dorwać do epików?
08-06-2021 22:26 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimof
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epicki Hełm Mocy

Epickie Uzi

Epicki Zatruty Miecz Dowódcy

Epicki Miedziany Naszyjnik Geniuszu

Epicka Wzmocniona Koszulka

Epickie Pilum Precyzji

Epicki Amulet Koncentracji

Epicka Maska

Epicki Utwardzany Hełm Adrenaliny

Epicki Kościany Nóż Władzy

Epicka Lekka Peleryna

Epicka Ćwiekowana Kurtka

Epicka Opiekuńcza Kosa Mocy

Epicka Marynarka Mistrza

Epicka Krótka Spódnica Pasterza

Epicka Władcza Kurtka

Epicka Maczuga

Nie wiem ile z tych przedmiotów jest w zk ale spora część pewnie nie a i była epicka kamizelka szybkości albo coś takiego.
08-06-2021 22:50 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy jest w takiej samej sytuacji jak Ty i każdy musi się w tym odnaleźć.
Ja mogę ci pomóc odzyskać przypadkowo zezłomowany przedmiot ale tamte przedmioty zezłomowałeś samemu i świadomie

__________________

08-06-2021 22:51 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Każdy jest w takiej samej sytuacji jak Ty i każdy musi się w tym odnaleźć.


Nieprawda. Jest dużo osób, które chomikowały epiki i teraz są x end game przedmiotów do przodu bo nie pomyśleliście o zablokowaniu możliwości ulepszenia przedmiotów starszych niż dzień wprowadzenia patcha. Wtedy nikt nie byłby poszkodowany.
08-06-2021 22:56 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimof
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Każdy jest w takiej samej sytuacji jak Ty i każdy musi się w tym odnaleźć.
Ja mogę ci pomóc odzyskać przypadkowo zezłomowany przedmiot ale tamte przedmioty zezłomowałeś samemu i świadomie


Jaki każdy? Spora część osób nie ma chęci lub czasu żeby czyścić zbrojownię, ja czyszczę i inni żeby nie mieć syfu, czemu nie wprowadzicie dwóch tabel sklepu? W jednym dobre,dsk,lgsk itp a w drugim epiki? Obecnie wina leży po stronie bw team bo nic nie pisali co mają zamiar wprowadzić, jedni co nie czyszczą mają odrazu po patchu full sety a inni co starają się czyścić nie mają nic a co gorsze na drugi dzień wpadłby balans tej kuźni i co wtedy?
08-06-2021 23:01 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Sprzedane epiki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH