Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Runy dusz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Runy dusz 13 Ankieta - średnia ocena: 1,6913 Ankieta - średnia ocena: 1,6913 Ankieta - średnia ocena: 1,6913 Ankieta - średnia ocena: 1,69
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Runy dusz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby nic wielkiego a może namieszać

Proponuję dla płacących premię opcję możliwości zrobienia i korzystania z 6 run dusz z każdego koloru a nie 5 jak jest do tej pory

No i mogliby gracze w końcu coś zrobić z nadmierną ilością pkt evolucji

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

10-06-2021 21:24 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

RE: Runy dusz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takie jawne i bezczelne pay to win chcesz sobie zrobić?
niezła próba...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
11-06-2021 23:19 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BENZ
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ty klikać za darmo i oczekiwać ciągle czegoś od administracji? Wiesz cos jednak musiałoby wyróżniać osoby płacące premie od tych zrzedliwych nieplacąch a jak ci się coś nie podoba to może szukaj sobie balansu w innych grach typu "za darmo"

Poza tym wskaż mi grę gdzie nie ma pay to win jak i wiele innych rzeczy istotnych choćby zarabianie na tworzeniu kont tak aby twórcy też na tym zarobili....ale nie ty wolisz bezwiednie klikać trzymając się dawnego szablonu a każdy wpis na forum to "atak" bo do głowy ci nie przyjdzie że od tego jest ten dział żeby proponować coś...

Wystarczyłaby jedna prosta odpowiedź osoby kompetentnej a nie gburowatego trola

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

13-06-2021 17:35 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ulżyło ci? To idź sobie w Fis - Dur cwaniaczku Smile Różne propozycje już widziałem ale takiego chamskiego czegoś to jeszcze nie Smile
"Płacę to wymagam"... Januszostwo jak widzę nieustająco kwitnie Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
13-06-2021 19:07 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Runy dusz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH