Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Rebelans sufixów broni białej dwuręcznej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rebelans sufixów broni białej dwuręcznej 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Rebelans sufixów broni białej dwuręcznej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czesć,

Jako że kurz i zainteresowanie po patchu balansującym opadły, a w sprawie nic się nie ruszyło, wrzucam jako nowy temat.

Drabinka sufixów jak wiadomo prezentuje się następująco:

1.Zdrady 2.Podstępu 3.Bólu 4.Hazardzisty 5.Ołowiu 6.Mocy 7.Inkwizytora 8.Krwiopijcy 9.Zdobywcy 10.Władzy 11.Zemsty 12.Zarazy 13.Podkowy 14.Autokraty 15.Krwi 16.Bazyliszka 17.Samobójcy 18.Drakuli

W tym użyteczne są:
- bazyl
- krwiopijca (8 na liście spośród 18)
- samobójca, o ile jakikolwiek berek na 2h jeszcze żyje
- dawniej zemsta jeśli berka nie było stać na samobója, obecnie nawet topowe składniki są za półdarmo

Jak widać topowy sufix jest złomem, miejsca 9 - 15 także.

Czy możemy spodziewać się rozruszania nieco tej drabinki i nowych bonusów, które dadzą nam znów zajęcie na 3 dni zabawy? Wink
Wiem, że byliście zajęci niszczeniem balansu i rynku na Nekro z zaskoczenia, ale tutaj ta stagnacja trwa od wielu lat, a i same bonusy są bez szału niestety w obecnej postaci.


Nie mam dokładnej propozycji co by miało jak wyglądać, dlatego zdaję się w tej kwestii na Konrada i ewentualnie komentujących.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
13-06-2021 15:19 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Rebelans sufixów broni białej dwuręcznej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH