Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Nie mogę ubrać eq » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie mogę ubrać eq 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Nie mogę ubrać eq Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Adrianuss90
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:
Następujące przedmioty zostały zdjęte z powodu niespełnionych wymagań: Epicka Szturmowa Korona Krwi, Epicka Runiczna Pełna zbroja Mistrza, Epickie Runiczne Spodnie Węża, Legendarny Doskonały Diamentowy Amulet Twardej Skóry, Epicki Diamentowy Pierścień Koncentracji, Epicki Diamentowy Pierścień Przebiegłości, Epicki Opiekuńczy Miecz Przodków, Epicki Opiekuńczy Topór Biegłości.

Zadnego eq nie idzie ubrać co się stało??

__________________


r5 Tupaczek
14-06-2021 13:38 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Anika
Forum Ace


images/avatars/avatar-25710.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 82
Klan: Wojownicy Khorna/ DATE
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie to samo:


Następujące przedmioty zostały zdjęte z powodu niespełnionych wymagań: Epicki Krwawy Hełm Prekognicji, Epicka Krwawa Kolczuga Szybkości, Epickie Krwawe Spodnie Nocy, Epicki Diamentowy Amulet Geniuszu, Epicki Diamentowy Pierścień Geniuszu, Epicki Diamentowy Pierścień Geniuszu, Epicki Karabin snajperski.

__________________
Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć
_________
R1 nick: Anika | ID: 83874
14-06-2021 13:39 Anika jest offline Szukaj postów użytkownika: Anika Dodaj Anika do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwiedzam
zestawu nie można zalożyc
poje3dynczych przedmiotów równiez nie da sue ubrac

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

14-06-2021 13:39 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Haruka
Full Member


images/avatars/avatar-25334.jpg

Data rejestracji: 30-04-2009
Postów: 51
Klan: Blood/Corvi Tenebris
Kraina: Necropolia
Skąd: City Of Ember

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nie można ubrać nawet złomu Frown

__________________

ID: 119163 - Haruka
14-06-2021 13:40 Haruka jest offline Szukaj postów użytkownika: Haruka Dodaj Haruka do Listy kontaktów
dodek
Newbie


Data rejestracji: 05-03-2017
Postów: 1
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam golo i wesolo
14-06-2021 13:42 dodek jest offline Szukaj postów użytkownika: dodek Dodaj dodek do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Konrad wprowadza w tej chwili poprawki więc pewnie to jest przyczyną - wie już o problemie więc powinien być lada moment usunięty.

edit: powinno już działać.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


14-06-2021 13:42 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest ok.
dziala jak wcześniej

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

14-06-2021 13:51 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Nie mogę ubrać eq

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH