Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Admin może co chce i co mu zrobisz :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Admin może co chce i co mu zrobisz :) 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Admin może co chce i co mu zrobisz :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawi mnie jedna sprawa, adminom czy też zarządzającym projektem zwanym BW ponoć zależy na balansie, na tym żeby jedni za bardzo się nie wzbogacili w pkt i nie odstawali od innych.
Zatrudnieni są nawet operatorzy co ucinają/cofają aukcje.

A jak ma cię do tego wszystkiego to, że w ciągu jednego dnia kilkanaście osób na serwerze dostało w gratisie od administracji TOP sprzęt do wszystkiego ? Tylko dlatego że komuś z adminów nie chciało się trochę pomyśleć ?

Większość w miarę czyściła zbrojownię i żeby po patchu zrobić TOP sprzęt to z pół roku upłynie, ale byli gracze co mieli i po kilkanaście tysięcy niesprzątniętych itemów w ZK.

Co z tym administracja zamierza zrobić ?

No i dlaczego właściwie nie było komunikacji i uzgodnień jak mają wyglądać współczynniki ulepszeń dla starszych serwerów itp. ?

Jakaś słowo wyjaśnienia ?
18-06-2021 12:36 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma idealnego sposobu na wprowadzenie takiej funkcji który usatysfakcjonowałby absolutnie wszystkich. Nie ważne, kiedy byśmy poinformowali o patchu lub jakie dodatkowe blokady byśmy wprowadzili, zawsze znalazły by się osoby, które uznają, że zostały pokrzywdzone. W tym przypadku nie było idealnego rozwiązania. Jedyna opcja, która nie skrzywdziłaby nikogo, to nie wprowadzanie patcha. Myślę jednak, że większość Graczy wolałaby, aby gra była rozwijana.
Przedmioty sprzedane można odkupić przez 30 dni, a monety nie są jedynym zasobem wymaganym do ulepszania przedmiotów.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


18-06-2021 13:39 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie ma idealnego sposobu na wprowadzenie takiej funkcji który usatysfakcjonowałby absolutnie wszystkich. Nie ważne, kiedy byśmy poinformowali o patchu lub jakie dodatkowe blokady byśmy wprowadzili, zawsze znalazły by się osoby, które uznają, że zostały pokrzywdzone. W tym przypadku nie było idealnego rozwiązania. Jedyna opcja, która nie skrzywdziłaby nikogo, to nie wprowadzanie patcha. Myślę jednak, że większość Graczy wolałaby, aby gra była rozwijana.
Przedmioty sprzedane można odkupić przez 30 dni, a monety nie są jedynym zasobem wymaganym do ulepszania przedmiotów.

Zauważ tylko, że runy i evo można było chomikować bez żadnych dodatkowych uwarunkowań. Przedmioty jeśli komuś nie dropiło, można było sprzedaż i przetopić na złom za co na necro można kupić sprzęt, podnieść trening. Jak ktoś dropnął coś wartościowego i odkopał przedmiot to również był w plecy.
Nie wspominając, że odkupienie przedmiotów to wartość 2x PLN. Czyli nie dość, że ktoś odkopał "jedynie" przedmioty z ostatnich 30 dni to jeszcze zapłacił za nie 2x więcej, co w mojej ocenie nie jest współmierne do tego jaki boost był z chomikowanych itemów, a jaki miała osoba regularnie sprzedająca przedmioty i inwestująca choćby w trening czy sprzęt.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

18-06-2021 13:55 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie ma idealnego sposobu na wprowadzenie takiej funkcji który usatysfakcjonowałby absolutnie wszystkich. Nie ważne, kiedy byśmy poinformowali o patchu lub jakie dodatkowe blokady byśmy wprowadzili, zawsze znalazły by się osoby, które uznają, że zostały pokrzywdzone. W tym przypadku nie było idealnego rozwiązania. Jedyna opcja, która nie skrzywdziłaby nikogo, to nie wprowadzanie patcha. Myślę jednak, że większość Graczy wolałaby, aby gra była rozwijana.
Przedmioty sprzedane można odkupić przez 30 dni, a monety nie są jedynym zasobem wymaganym do ulepszania przedmiotów.


MoP
Wystarczyło by gdybyście zablokowali możliwość ulepszania i niszczenia epików posiadanych przed patchem :/ To kwestia jednej flagi jest... Ale po co, kiedy można spie...partolić wszystko po całości swoim brakiem myślenia Smile Teraz jest za późno a ci co kisili pierdylion epików w Zbrojowni mają na lvl 160 po 700 zwiny i piły imperatora w łapach. Gratuluję Smile
Zastanawiam się tylko jakim cudem wy dajecie radę samodzielnie oddychać skoro czegoś takiego nie przewidzieliście Smile

+1 za offence
//MasterOfPuppets


__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
18-06-2021 13:58 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodanie takiej blokady sprawi, że inna część Graczy będzie pokrzywdzona. Rozumiem, że idealne rozwiązanie dla Ciebie to takie, które ustawi Cię w komfortowej pozycji. Przykro mi, że wybrany przez nas kompromis nie w pełni Cię satysfakcjonuje, ale jakiś kompromis musiał zostać wybrany i zdecydowaliśmy się na ten.

Zamykam wątek - administracja nie ma nic więcej do dodania w tym temacie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


18-06-2021 14:21 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Admin może co chce i co mu zrobisz :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH