Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Epickie Monety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Epickie Monety 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Epickie Monety Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy byłaby możliwość zdobycia ich w inny sposób? Z pielgrzymek mało co leci + ich wartość jest żałosna, niech chociaż w ten sposób zdobędą te monety ludzie co przed patchem czyścili zbrojownię, od czasu wprowadzenia patcha udało mi się złożyć może 5 itemów, gdzie reszta ma po kilka zestawów, evo dużo, run masa ale monet brak, dochodzi też ulepszanie przedmiotów, z najniższego do maximum wszędzie jest taka sama cena monet co jest wgl bez sensu jak np z Przyjacielski kastet czegoś tam, ulepszyć na szybki np pięść niebios to wychodzi prawie 1k monet, skąd tu tyle tego wziąć? Także może warto dodać możliwość zdobywania ich nie tylko z pielg ale i w inny sposób, ataki/kw/expy/areny.

Ułatwi i umili to innym grę.
21-06-2021 14:24 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przekopalem w sklepie moze z 2,5k przedmiotow kiedy wszedl patch i dalo mi to moze z 600 monet. Zdaje sobie sprawe, ze byli ludzie co itemow mieli kilkadziesiat tysiecy i teraz maja kilka setow zrobionych ale robie codziennie pielgi i czasami wpada 20 monet, czasami 40, czasami nic Wink ale ogolnie to jestem przeciwko takiemu pomyslowi.

Nie wiem, moze sie myle ale raczej nie ma co liczyc na nowy content patch w postaci nowej mapy czy nowych itemow, wiec po co przyspieszac wojny klonow? Te 2 ulepszone itemy na miesiac to tak malo?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
21-06-2021 16:11 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimof
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to miałeś fajnie, ja przekopałem prawie 1k i całe nic trafiłem, toż z pielg po 1 epiku leci jak człowiek ma wgl cokolwiek złożyć?
21-06-2021 16:17 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny płacz temat.

Mi również leci wielkie nic z pielgrzymek ale nie płacze zw ktos ma lepiej. Najlepiej dajmy wszystkim na start 1k monet i zabawa niech trwa.


Za chwilę będzie płacz ze nie ma na co tych monet wydawac vo każdy wszystko ulepszył. Tak jak to bylo z evo i runami.



Dla mnie pomysł na nie
21-06-2021 17:09 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Epickie Monety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH