Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 Zle wyswietlane grafiki na operze w telefonie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zle wyswietlane grafiki na operze w telefonie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Zle wyswietlane grafiki na operze w telefonie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: QaZWsX
Przeglądarka internetowa: Opera

Opis problemu: Dzis od samego rana ( w nocy nie gralem a wczoraj bylo ok ) BW wyglada tragicznie. Brak grafik, powiekszone czcionki itp. Ciezko np odpalic KW i wybrac poziom trudnosci. Nie widac kto co pisze w czatach aczkolwiek same okna sie otwieraja lecz nic dalej
Nic nie zmienialem, nie przestawiałem. Forum dziala normalnie jak i reszta stron www w tej przegladarce. Ciasteczka poczyszczone.

Prosilbym zerknac o co biega.

Pozdr
29-06-2021 18:55 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ed: pomyłka, do usunięcia

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 29-06-2021 19:57.

29-06-2021 19:57 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

QaZeK, sprawdź czy w innej przeglądarce występuje taki sam problem. Napisz też z jakiego layoutu korzystasz.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-06-2021 10:33 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Autor tematu Temat rozpoczęty przez QaZeK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Layout: klasyczny
Styl przedmiotow, prefow itd: C47
Tryb graficzny: klasyczny

Jak pisalem wyzej. Nic nie zmienialem a sie rozjechalo cos. Teraz korzystam z chroma i jest ok. Na operze procz BW reszta dziala normalnie. Pojecia nie mam co sie stalo. Rzucilem temat na czacie to ktos odpisal ze tak samo sie u niego porobilo.
Tyle wiem :-)

Pozdro
30-06-2021 13:25 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda to na problem z przeglądarką. Na próbę zainstalowałem Operę i u mnie wszystko działa w porządku, więc może to być spowodowane ustawieniami lub zainstalowanymi dodatkami.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-06-2021 15:00 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Autor tematu Temat rozpoczęty przez QaZeK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprobuje ja odinstalowac i ponownie odpalic. Zobaczymy czy nadal bedzie tak samo.

Opera odinstalowana i ponownie zainstalowana... Tak samo
Opera Mini - jest ok.

Choinka wie co to sie porobilo...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez QaZeK: 30-06-2021 18:55.

30-06-2021 15:59 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 Zle wyswietlane grafiki na operze w telefonie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH