Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Ulepszanie itemow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ulepszanie itemow 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ixylos
Full Member


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 56
Klan: Różne
Kraina: Necropolia VI
Skąd: A jak myślisz ??

Ulepszanie itemow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Buczuś
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

Epicki Tygrysi Gorset Siewcy Śmierci -------> Epicki Tygrysi Smoking Siewcy Śmierci

jak mam sie do tego odniesc ?? gram babka a jak mam uniesc ulepszony item na gorsecie ?

__________________
R6/R14 - Ixylos - RETIRED

R16 - Ixylos oO
04-07-2021 02:15 Ixylos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ixylos Dodaj Ixylos do Listy kontaktów
CHuCKy
Member


images/avatars/avatar-25482.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 44
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie widzisz problem? Przecież nikt Cie nie zmusza do robienia smokingu, a jak chcesz kulać dalej, np do peleryny, to czekasz aż będziesz mógł odrazu np kolczuge i omijasz smoking... Sorry ale ja nie kumam o co Ci chodzi?

__________________

04-07-2021 08:22 CHuCKy jest offline Szukaj postów użytkownika: CHuCKy Dodaj CHuCKy do Listy kontaktów
Ixylos
Full Member


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 56
Klan: Różne
Kraina: Necropolia VI
Skąd: A jak myślisz ??

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ixylos
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O to chodzi czy będę mógł założyć smoking jeśli ulepsze, a przeskakiwac ulepszeń nie można więc nie wiem co bierzesz.

__________________
R6/R14 - Ixylos - RETIRED

R16 - Ixylos oO
04-07-2021 12:44 Ixylos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ixylos Dodaj Ixylos do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ixylos napisał(a)
O to chodzi czy będę mógł założyć smoking jeśli ulepsze, a przeskakiwac ulepszeń nie można więc nie wiem co bierzesz.

Nie będziesz mógł nosić smokingu, bo jesteś dziewczynką. Buga nie ma temat do zamknięcia.

ed: i nie co gościu bierze, tylko pomyśl logicznie. ulepszasz ba smoking i OD RAZU ulepszasz dalej na przedmiot, który jesteś w stanie nosić.

tak wygląda system ulepszania przedmiotów, idziesz po kolei w górę. żadnych bugów, prosty system.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 04-07-2021 14:33.

04-07-2021 14:30 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Ulepszanie itemow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH