Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Czas w zakładce na formularzu akcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czas w zakładce na formularzu akcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Trucha
Member


Data rejestracji: 26-05-2020
Postów: 32

Czas w zakładce na formularzu akcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 557
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

Chciałbym zapytać co symbolizuje czas w zakładce "Aukcje" przy otwartych aukcjach licytowanych?
Myślałem, że jest to czas do zakończenia najbliższej aukcji, ale
* Czas na zakładce - 0:23:00
* Godzina wg zegarka BW - 14:37:58
* Koniec najbliższej aukcji - 15:00:21

14:37:58 + 0:23:00 = 15:00:58 != 15:00:21

Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Trucha: 05-07-2021 14:41.

05-07-2021 14:41 _Trucha jest offline Szukaj postów użytkownika: _Trucha Dodaj _Trucha do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez tak kiedys mialem, sprawdz czy masz dobry czas w systemie, jesli nie to wymus synchronizacje.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
05-07-2021 14:46 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Czas w zakładce na formularzu akcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH