Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021 17 Ankieta - średnia ocena: 6,5917 Ankieta - średnia ocena: 6,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skarus napisał(a)
Popieram łączenie serwerów, najlepiej wszystkie już połączyć, aby była jedna wielka moria i jedna wielka necro <3


Tak w końcu będzie.. jedyny pomysł na wymieranie serwerów to łączenie ich ze sobą.
Jak zrobili na necro ulepszanie itemów za pomocą Kuźni Kaina to po tym jak będzie 1 serwer necro i 1 serwer moria to połączą je ze sobą, bo przecież ulepszanie jest i tu i tu.. więc..
20-07-2021 14:53 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Skarus
Zbanowany

Data rejestracji: 22-02-2021
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dziwię się, że to jedyny pomysł, bo to całkowicie normalne. Moim zdaniem po prostu trzeba stare serwery połączyć i otworzyć po jednym nowym necro i morii mocno przyspieszonej, a za rok je włączyć i tak cyklicznie, póki interes będzie się kręcił.
21-07-2021 15:08 Skarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Skarus Dodaj Skarus do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś chyba był pomysł, by postacie z serwerów speed po sezonie przechodziły na "stare" serwery. Może by to jeszcze rozważyć?


Co do łączenia w jeden serwer to lipa straszna jeśli tabela starych morii zrówna się z nową tabelą łączeń. Wszystkie tytany które są po rubinie naglę awansują przed słonko. Będzie płacz jak nic chytry

Dla nekro w sumie bez różnicy, jeden serwer zawsze spoko.


EDIT: Chyba, że zostanie dodana opcja ulepszania prefów/podstaw/sufów podobna jak na nekro za evo i runy to wtedy łączenie wszystkich morii nie będzie takie bolesne dla R17 i R19 ze względu na tytany.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KanarkiKikkers: 23-07-2021 11:43.

21-07-2021 15:43 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy z racji fuzji myśleliście, żeby delikatnie ruszyć w jakiś sposób limity stref w klanach?

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
23-07-2021 13:28 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
Czy z racji fuzji myśleliście, żeby delikatnie ruszyć w jakiś sposób limity stref w klanach?


Bardzo dobry pomysł! Myślę, że to dobry moment na modyfikację tego elementu gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-07-2021 14:25 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
Bac^ napisał(a)
Czy z racji fuzji myśleliście, żeby delikatnie ruszyć w jakiś sposób limity stref w klanach?


Bardzo dobry pomysł! Myślę, że to dobry moment na modyfikację tego elementu gry


Buc, ogólnie powiem Ci nie trzeba by było nawet całkowicie tego znosić, ale żeby zmienić limity po prostu na ciut wieksze.

Fajny pomysł też tutaj ktoś rzucił, żeby postacie które są zainteresowany przeniesieniem z serveru speed wrzucać na starsze morie.

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
23-07-2021 14:35 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z wynikami ankiet? W czwartek miałby być.
06-08-2021 10:48 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Co z wynikami ankiet? W czwartek miałby być.

w sierpniu będą jeszcze trzy czwartki rotfl

dziwne, że dopiero teraz piszesz, skoro po ogłoszeniu, w którym mowa o czwartku był już jeden czwartek(ogłoszenie - 27.07, czwartek - 29.07).

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
06-08-2021 11:03 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Inna sprawa że może by już poinformować graczy kiedy koniec s2 morii? A tu ani wyników ankiet, ani informacji, ani nic. Wywalone.
06-08-2021 12:32 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będą jakieś zmiany na S3 morii?
06-08-2021 13:57 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie, skoro znamy juz wyniki ankiety, czyli oznacza to, że fuzja bedzie tak?
Kolejne pytanie, czy jest już planowana data wydarzenia?

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
17-08-2021 11:52 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

31.08.2021 i 07.09.2021, tak jak pisali w urodzinowym temacie. Jakby miało nie być fuzji to by pisali.
17-08-2021 13:12 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
Pytanie, skoro znamy juz wyniki ankiety, czyli oznacza to, że fuzja bedzie tak?
Kolejne pytanie, czy jest już planowana data wydarzenia?


Nie no, chyba nie do końca. Na R2+R5 mniej niż połowa graczy jest za fuzją, wydaje mi się że aby była fuzja to 3/4 albo co najmniej 2/3 graczy powinno być za.
Ale to tylko moje skromne zdanie.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

17-08-2021 22:49 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WaszKiller napisał(a)
Nie no, chyba nie do końca. Na R2+R5 mniej niż połowa graczy jest za fuzją, wydaje mi się że aby była fuzja to 3/4 albo co najmniej 2/3 graczy powinno być za.

Masz rację - wydaje Ci się. Mógłbyś to zweryfikować przeglądając wyniki poprzednich ankiet - wtedy wiedziałbyś, że zawsze w ankietach brana jest pod uwagę większość zwykła.
PS. Żeby nie było wątpliwości - terminy 31.08.2021 i 07.09.2021 są nadal aktualne. Jeśli coś się zmieni to dam Wam znać.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


18-08-2021 09:16 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie MOP, mam jedno zasadnicze pytanie odnośnie morii sezonowej.
Czy zostanie wprowadzona maksymalna cena złomu nie przekraczająca powiedzmy 10/15kk?
Niemal od 1 dnia serwera cena złomu wynosi 51kk i nie da się jej za bardzo zbić, a próbowaliśmy. Warto byłoby zmniejszyć maksymalną cenę złomu na sezonówce, bo ta obecna to nieśmieszny żart.
19-08-2021 19:17 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja poproszę jescze o BUFF do lucka na berka od lvla 150+, wcześniej sobie radzi dobrze, potem zaczyna posysac, a przygoda kończy się na Borku późniejszym niz topowe tatki.
2. Palna 2h nie istnieje na żadnym etapie życia sezonowej morii.
3. Wyrównanie w miarę uniki na nogach bo to faworyzuje konkretne tatki na nogach które się farmi.
4. Chcesz grać late game, to musisz grać lsem..... Nic innego podjazdu na zepara w sensownym składzie nie ma.
5. Dalej postuluje żeby na sezonowce zmniejszyć nieznacznie koszt run w epikowaniu.
6. W ramach równego startu usunąć pozostałe moby tylko na pierwszej lokacji i zostawić same białe smoki, jako formę lokacji startowe przed samą dalszą gra.
7. Dodatkowe boosty za blachę malphasa/hastura, nikt tego nie stawia ani nie próbuje blaszyc, szkoda ekspa i nie ma to żadnego sensu.
(Sugestia żeby wyrównać starty za poświęcony czas na próby błądzenia, dajcie +x% expa, tylko na sezonowce)
8. Dajcie nam cel grania do końca sezonu, oprócz rankingu, coś ja co przygotowujemy postać cały sezon.
20-08-2021 06:48 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
ShaeronPL
Junior Member


Data rejestracji: 26-08-2016
Postów: 23
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)
Ja poproszę jescze o BUFF do lucka na berka od lvla 150+, wcześniej sobie radzi dobrze, potem zaczyna posysac, a przygoda kończy się na Borku późniejszym niz topowe tatki.

Pierdolety, możesz nie wybierać najłatwiejszego rozwiązania jak wszyscy i np spróbować zrobić berka, który spostuje Zepara. Są 3 próby na morii sezonowej, reszta płacze na forum, że chce więcej szczęścia.
cytat:
adzi4n napisał(a)
2. Palna 2h nie istnieje na żadnym etapie życia sezonowej morii.

Pierdolety. Palna najmocniej bije i spokojnie na każdego Zepara trio wejdzie.
cytat:
adzi4n napisał(a)
4. Chcesz grać late game, to musisz grać lsem..... Nic innego podjazdu na zepara w sensownym składzie nie ma.

Nie wiem czy już pisałem, ale pierdolety. Wiadomo, ŁS to najłatwiejsze rozwiązanie które każdy może łatwo i szybko wymasować, ale nie jedyne. Na morii S2 w top20 jest 8 czy 9 nie-dystansów, czyli też się da.
cytat:
adzi4n napisał(a)
5. Dalej postuluje żeby na sezonowce zmniejszyć koszt run w epikowaniu.

No nie wiem. Wydaje mi się, że wystarczy myśleć o tym odpowiednio, ja nie mam problemów ze zbyt drogim epikowaniem https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=5ba716ebb8
(Za dwa dni opaska leci na ep5)
cytat:
adzi4n napisał(a)
6. W ramach równego startu usunąć pozostałe moby tylko na pierwszej lokacji i zostawić same białe smoki, jako formę lokacji startowe przed samą dalszą gra.

Iksde. Świetny pomysł, jest super ciekawie, więc obetnijmy liczbę mobów o połowę xD
cytat:
adzi4n napisał(a)
8. Dajcie nam cel grania do końca sezonu, oprócz rankingu, coś ja co przygotowujemy postać cały sezon.

Nie rób ŁSa i próbuj wyciskać maksy na innych tatuażach, np spostowanie Zepara na berku, zabójcy, albo może na snajperze? Ja ciągle mam co robić, mimo wegetacji wszędzie w około.

Ja osobiście mam trzy postulaty:
1. Zabrać łatwość za legendę z dystansowych broni - straszliwie mi dupsko w tym sezonie pękało, jak ja mogłem swoją leg zwinną katanę samobójcy nosić na db1, bo mnie trzymał lvl albo inteligencja albo wiedza, a ŁSy w topce popylały z dsk5 nożykami driady. Nie ma konkurencji i coś wypadłoby zrobić, żeby nie mogli na niższych lvlach nosić broni, którą będą nosić przez następne 100 lvl.
2. Obniżyć koszt Gai, Piromancji, Hydromancji i Formy astralnej - koszty wbicia więcej niż jednego na 5 poziom są niebotyczne w stosunku do tego co można osiągnąć na serwerze sezonowym i często pozostawią wybór tragiczny, czy używać dodatkowych run czy wbijać inne rzeczy. Dobrze by było dać choć cień szansy na wbicie więcej niż jednego na 5 i obciąć ich koszt o np 25%.
3. Na koniec chyba najważniejsze - umagicznienia. Nie ma szans na osiągnięcie tego co na zwykłych serwerach, plus nie ma czasu na szukanie dobrych umagów. Wiem co mówię - chciałem w 3 lokacjach znaleźć chociaż pojedyncze 35 sposta i zajęło mi to ponad 2 miesiące (-_-). Wydaje mi się, że należałoby podnieść szansę na 2 i 3 umag w każdej lokacji za kolejne gwiazdki - co by od początku nie było za łatwo, ale dało szansę poszukać naprawdę dobrych umagów w late game.
26-08-2021 02:48 ShaeronPL jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaeronPL Dodaj ShaeronPL do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pierdolety, możesz nie wybierać najłatwiejszego rozwiązania jak wszyscy i np spróbować zrobić berka, który spostuje Zepara. Są 3 próby na morii sezonowej, reszta płacze na forum, że chce więcej szczęścia.

Daj linka bez WD w skladzie, w 2 na sezonowce.

cytat:
cytat:
adzi4n napisał(a)

2. Palna 2h nie istnieje na żadnym etapie życia sezonowej morii.

Pierdolety. Palna najmocniej bije i spokojnie na każdego Zepara trio wejdzie.


Literówka oczywiście że o palna 1h chodzi, do snajpera zastrzeżeń nie mam żadnych.


cytat:
Nie wiem czy już pisałem, ale pierdolety. Wiadomo, ŁS to najłatwiejsze rozwiązanie które każdy może łatwo i szybko wymasować, ale nie jedyne. Na morii S2 w top20 jest 8 czy 9 nie-dystansów, czyli też się da.


Coś ci się proporcje rozjechały 15 ŁS, 3 snajperów, 2 berki
Daj linka gdzie nie ma żądnego ŁSa w składzie który keruje expe. We 2 i we 3 dla przykładu.



cytat:
No nie wiem. Wydaje mi się, że wystarczy myśleć o tym odpowiednio, ja nie mam problemów ze zbyt drogim epikowaniem https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=5ba716ebb8
(Za dwa dni opaska leci na ep5)



Wstawiasz linka gdzie nie masz full setu ep 5, po 10 dniach jak server powinien się skończyć, a gdzie tu epikowac szamany czy pvp? Według ciebie jest ok? Run brakuje a kamienie w milionach się przelewają.
26-08-2021 14:45 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)

cytat:
No nie wiem. Wydaje mi się, że wystarczy myśleć o tym odpowiednio, ja nie mam problemów ze zbyt drogim epikowaniem https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=5ba716ebb8
(Za dwa dni opaska leci na ep5)



Wstawiasz linka gdzie nie masz full setu ep 5, po 10 dniach jak server powinien się skończyć, a gdzie tu epikowac szamany czy pvp? Według ciebie jest ok? Run brakuje a kamienie w milionach się przelewają.



Typowe patrzenie pod siebie i zastanawia mnie ile miales zadan typu 4x2lev run itp bo jakby sprawdzic top50 servera to wyjdzie ze jestes jednym z najbardziej wyepikowanych co nie oznacza ze kazdy tak ma Wink

__________________
Tonąca_rybka
26-08-2021 22:16 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
ShaeronPL
Junior Member


Data rejestracji: 26-08-2016
Postów: 23
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)
Daj linka bez WD w skladzie, w 2 na sezonowce.

Nie ma nie-ŁSa który by chciał ze mną to robić Zepara w duo, bo unikam tylko około 60% Zeparów. Jak coś się trafi, to chętnie Ci wkleję.
cytat:
adzi4n napisał(a)
Literówka oczywiście że o palna 1h chodzi, do snajpera zastrzeżeń nie mam żadnych.

A to fakt, posysa aż smutno.
cytat:
adzi4n napisał(a)
Coś ci się proporcje rozjechały 15 ŁS, 3 snajperów, 2 berki
Daj linka gdzie nie ma żądnego ŁSa w składzie który keruje expe. We 2 i we 3 dla przykładu.

https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=49bbb5ddc3
We dwóch może w niedalekiej przyszłości.
OK: AfricanPie zabójca, Dryf snajper, wirusowy snajper, Bebe snajper, Mata Hari berek, KemanSon snajper, ja - Berek. Liczyłem jeszcze Amen, który też próbował spostować na zabójcy, ale widzę, że wrócił na ŁSa. Więc 7 osób.
cytat:
adzi4n napisał(a)
Wstawiasz linka gdzie nie masz full setu ep 5, po 10 dniach jak server powinien się skończyć, a gdzie tu epikowac szamany czy pvp? Według ciebie jest ok? Run brakuje a kamienie w milionach się przelewają.


Sezony będą trwać dłużej niż 6 miesięcy i zawsze trwały dłużej, nie wiem czemu, skoro podjąłeś decyzję, że powinny skończyć się 10 dni temu. Epikować szamany i pvp? A nie zapomniałeś o wyprawkowym, na podróże, pvp atak, pvp obrona, eq na oblężenia których nie ma, no i coś jeszcze pod areny 3vs3, które nikogo nie obchodzą? Pvp nie żyje na serwerze sezonowym od ponad miesiąca, podróże każdy już powinien robić z a3 od dawna jeśli miał choć ślady mózgu na wcześniejszym etapie, a epikowanie szamanów tylko po to, żeby dało się więcej wyssać od Zepara będąc ŁSem to trochę smutek. Runy są ok, niech będzie coś niedoścignione i wymagające pomyślunku, a nie wbijmy wszystko wszystkim na ep5 na 20 przedmiotach i zróbmy z tego kolejną debilną rzecz którą może każdy głąb osiągnąć, jak farmienie Zepara w trio na 3 ŁSów.
27-08-2021 01:33 ShaeronPL jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaeronPL Dodaj ShaeronPL do Listy kontaktów
ShaeronPL
Junior Member


Data rejestracji: 26-08-2016
Postów: 23
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
turlacz1 napisał(a)
Typowe patrzenie pod siebie i zastanawia mnie ile miales zadan typu 4x2lev run itp bo jakby sprawdzic top50 servera to wyjdzie ze jestes jednym z najbardziej wyepikowanych co nie oznacza ze kazdy tak ma Wink


Miło że pytasz - miałem 4 takie zadania przez cały 2 sezon, z czego z jednym bujałem się 3 dni, bo musiałem zabić bossa, a drugie trafiło się na początku sezonu i miałem zdobyć jakieś niemożliwe ilości zasobów na tamten moment, więc je usunąłem. Możesz też spytać o fioletowe worki z runami jakie miałem przez cały sezon. Całe 2 przez pół roku. Z jednego nawet mam linka, bo trafił się w zeszłym tygodniu. A jestem jednym z bardziej wyepikowanych graczy bo na tym się skupiłem, żeby mieć maksa run z exp i podróży, plus, nie zaprzeczę, pomogło półrocze z urodzinami i 14 dniami eventu.

Narzekacie, że na bw nie ma co robić, a sami wybieracie najłatwiejsze ścieżki, jęczycie o nowe ułatwienia, te ułatwienia powodują, że coś się przelewa i zaczyna się jęczenie od nowa, że nie ma co robić i kolejne rzeczy się przelewają. Proponuję wybrać jakiegoś builda ze starych morii, bo wszystko już zostało raczej wymyślone i nie namawiam do wymyślania kwadratowych jaj, skupić się na nim i pocisnąć maksymalnie jak się da, a potem stękać, że kogoś ograniczyły czas i możliwości serwera sezonowego, a nie "innym wyszło, ale mnie nie wyszło, więc zróbcie łatwiejsze, żebym się poczuł kozak".
27-08-2021 01:45 ShaeronPL jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaeronPL Dodaj ShaeronPL do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

RE: Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O której godzinie jest planowane odpalenie serwerów we wtorek. Czy macie jakąś przybliżoną planowaną godzinę?
29-08-2021 18:44 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
RE: Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wzajac3 napisał(a)
O której godzinie jest planowane odpalenie serwerów we wtorek. Czy macie jakąś przybliżoną planowaną godzinę?

Tak jak zwykle - zamknięcie serwerów ok. 8 rano, a otwarcie połączonego serwera o 15.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-08-2021 11:43 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moj HB 63 sie nie wybudowal.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2021 15:08 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież serwer jeszcze nie dziala...?

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
31-08-2021 15:10 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
przecież serwer jeszcze nie dziala...?


Wstal rowno o 15.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2021 15:11 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam ;-( anulowało budowe budynkow Frown ((

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
31-08-2021 15:16 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Jeśli ktoś miał trwającą budowę i zależy mu żeby została dokończona, to bardzo proszę o nie rozpoczynanie kolejnych akcji budowy.
Konrad będzie mógł wtedy dodać poziom ręcznie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


31-08-2021 15:32 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy odswiezaniu strony caly czas bylo info, że przerwa... musialem znowu przez strone startową Tongue
Gdzie zglaszac budowany budynek?

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
31-08-2021 15:36 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RwaczMałolat, nie trzeba zgłaszać.
Po fuzji należy zalogować się przez stronę główną, w przeciwnym razie próbujecie się dostać do starego serwera.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


31-08-2021 15:42 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH