Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
grupa AA nudzi się na mityngach
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony grupa AA nudzi się na mityngach 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

grupa AA nudzi się na mityngach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 266483 + ID 5355

2021-07-13, 20:48 do 21:11

Dość mam czytania głupio-mądrych uwag ww. "panów" prawie za każdym razem, gdy odezwę się (z reguły nawet nie do nich) na KP, przy czym "pan" o niższym IQ... przepraszam ID, któryś już raz niewywoływany urządza sobie takie wycieczki osobiste pod moim adresem (na co przymykałem oko kilka czy nawet kilkanaście razy w ostatnich miesiącach, ale tym razem basta).

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 12-08-2021 21:44.

15-07-2021 20:44 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało na blokadę, chyba że będzie się to powtarzać.

ID 5355
Postać Tchnienie

ID 266483
Postać Jakomin

Proszę zaprzestać prowokacji.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

17-07-2021 19:28 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szanowna operator;

czy zostanie zwrocona uwaga zglaszajacemu za obraze zawarta w zgloszeniu ?

prosze o zajecie stanowiska w tej sprawie;

dziekuje.

P.S. Blablusiu; dowody poprosze, mistrzu prowokacji xd

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
17-07-2021 20:24 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tchnienie, skoro koniecznie domagasz się odpisania, to wiedz, że po prostu nie widzę powodu do zwracania uwagi. Wasze podjazdy na kp utrzymane były w zdecydowanie gorszej tonacji.
Skoro nie podoba Ci się forma skargi - bo jest uszczypliwa - to nie dziw się, że komuś nie podobają się chamskie wycieczki na publicznym czacie. Odpłacono Ci z większą kulturą niż tą która wykazałeś się sam. Wydawało mi się, że jest to raczej logiczne, by było warte odpisywania, ale cóż... mogę się mylić.

A co do dowodów - są w postaci logów z kp. Nic więcej do nich nie trzeba.

I tak jak uprzedziłam, podobne wyskoki mogą skutkować blokadą konta. Proponuję zwracać większą uwagę co się pisze na kp.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

20-07-2021 19:45 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uprzejmie sobie zycze aby mojej osoby nie podlaczano do wypowiedzi drugiego zgloszonego;
to takie typowe posuniecie zeby zatuszowac brak rzetelnego-obiektywnego-podejscia Sephirot.

rozbawionym rotfl rotfl rotfl

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
20-07-2021 20:12 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To możesz sobie życzyć tylko w w wypadku jeśli rzeczywiście nie będą podłączeniem się do zaczepek innego prowokatora. Czyli do sytuacji, w której nie dostajesz uwag za prowokacje Tcnienie. Idąc jeszcze dalej oznacza to powstrzymywanie nawet od tak niby niewinnych wstawek jak obecnie ta na kp "jest jeszcze jeden xD"........

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

20-07-2021 20:29 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo, brawo, brawo;

widze, ze wytkniecie braku obiektywizmu- wg. mnie razacego bledu- poruszylo dume i siegasz po ''bacik'';

tego co dzis pisano odrobine wyzej juz nie widzialas? przeoczenie?

zreszta.......
rzeczywiscie szkoda czasu;

dziekuje Big Grin

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
20-07-2021 22:33 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak trzeba mieć narypane we łbie, żeby wchodzić na BW tylko po to, żeby patrzeć co kto i za ile sprzedał....
Pozdrawiam Smile ))

EDIT:
WARN na klatę na pohybel dla KAPULI !!!

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostata: 25-07-2021 18:55.

25-07-2021 18:53 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak trzeba mieć narypane we łbie, żeby wchodzić na BW tylko po to, żeby chwalić się tym (również dokumentując to licznymi fotografiami), co i w jakiej ilość danego dnia się wychlało...
Czy BW Team jest świadomy istnienia czegoś takiego jak "ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi" oraz faktu, że kanał publiczny przeglądają też osoby niepełnoletnie, które widzą te pijackie majaki?

Tak przy okazji apostata - jak tam prostata, wszystko w porządku, operacja się udała czy dalej masz FDD?;]



EDIT

"WARN na klatę na pohybel dla KAPULI !!!" - wow, normalnie bohatyr na jakiego świat nie zasługuje i o którego nie prosiłBig Grin

Ale żeby nie było spamu i jakichś mało mających ze stanem faktycznym teorii co niektórych cwaniaczków, że to ja ich prowokuję i zaczepiam, niech OP rzuci okiem na poniższe msg (wiem że już się nie łapią, bo czas minął, więc zostawiam je w celach stricte poglądowych).

2021-07-20
ID 5355 + ID 267759 + ID 82933
od 19:56 do 23:16

2021-07-23
ID 266483 + ID 5355
od 19:40 do 20:10

2021-07-24
ID 267759
00:45



Niemniej te niżej nadal mają ważny termin przydatności do zbanowania;]

2021-07-25
ID 266483 + ID 5355 + ID 267759 + ID 82933
od 20:55 do 22:02 (panu o niskim IQ... przepraszam ID proponuję wyjść z piwnicy i w taki sposób, w jaki robi to na KP, pozaczepiać na ulicy przypadkowe osoby których nie zna, a na pewno któraś z nich cyt. "liścia wypłaci" w ramach błyskawicznej nauki kultury i wychowania - OPko, czy to przypadkiem nie wypełnia znamion groźby karalnej?)

2021-07-26
ID 266483 + ID 5355 + ID 82933
od ok. 22:00 (a może nawet i wcześniej, nie wiem dokładnie, bo ucięło mi msg na KP) do 23:48



Serio co kilka miesięcy muszę się użerać z kolejną bandą oszołomów, bo OP nie potrafi ich usadzić raz a skutecznie? Jak widać prawie nie ma dnia, żeby któryś nie zaczął coś sapać i rzucać jakimiś prowokacyjnymi zaczepkami...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 27-07-2021 19:56.

27-07-2021 19:13 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit: A jednak szkoda strzępić ... na naszego szeryfa.

sep/mod proponuje usunąć informacje o stanie zdrowia apo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grizzly: 27-07-2021 21:22.

27-07-2021 21:14 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no comments;

musze sie wysmiac,

rotfl rotfl rotfl

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
27-07-2021 21:16 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec spamowiska, warny rozdane.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

29-07-2021 20:55 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bana dostalem a nie warna. Dlaczego? Przypisal mi jakies choroby co jest obraza, prostata i fdd. Ty wiesz co to jest za prymitywna obraza to fdd? Bo chyba nien

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez apostata: 29-07-2021 21:27.

29-07-2021 21:12 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostata napisał(a)
Przypisal mi jakies choroby co jest obraza, prostata i fdd. Ty wiesz co to jest za prymitywna obraza to fdd? Bo chyba nien

Przekręciłem twój nick na prostata tak samo, jak ty bezczelnie przekręcasz mój na kapula - jakiś problem? Moralność Kalego dała o sobie znać?
Co do FDD -> https://en.wikipedia.org/wiki/Floppy_disk_drive (ale tej subtelnej aluzji też pewnie nie załapiesz)Big Grin



@Grizzly
Dlaczego zafajdałeś zbroję i wyedytowałeś swojego posta? Bo tak się składa, że widziałem co pierwotnie tam napisałeś. Jeśli wydaje ci się, że mam problem z tym, że ktoś z was mnie nie lubi i że zależy mi na waszej sympatii, to masz rację - wydaje ci się.
Mam to w tej części ciała, w którą widocznie nigdy porządnie nie dostaliście - od życia, ojców (zwłaszcza od nich, bo może w ten sposób wbiliby wam oni choć trochę kultury i wychowania do łbów i może wtedy zrozumielibyście, że to nie ja z wami dyskutuję, tylko wy ze mną mimo iż wielokrotnie już was i waszych poprzedników informowałem, że nie życzę sobie jakiegokolwiek kontaktu z waszej strony, ale niestety jesteście tak namolni i upierdliwi, że kompletnie to do was nie dociera) czy też przypadkowo zaczepianych w rl osób (w podobny sposób jak robicie to w internetach, na co jednak strach wam nie pozwala, bo macie świadomość tego, że na ulicy nikt w skargi bawił się nie będzie, tylko najprawdopodobniej od razu wam "liścia wypłaci", jak to ujął wasz cumpeel "po fachu").
Od ponad dwóch tygodni nie napisałem bodaj pojedynczego słowa na KP, a i tak prawie codziennie muszę widzieć jakieś durne uwagi na mój temat i personalnie kierowane zaczepki. Czy to się serio skończy się dopiero wtedy, gdy pewnego dnia stracę cierpliwość i któryś z was dostanie pismo z pozwem z art. 190a kk?

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 10 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 31-07-2021 21:31.

29-07-2021 21:33 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałeś i jedno i drugie. Drugie w temacie na pręgierzu.

Nie interesują mnie wasze przepychanki. Albo ich zaprzestaniecie - bo z tego co widzę to wy się głównie produkujecie na kp (poziom tych odzywek, jak nie raz patrzę, jest delikatnie mówiąc żenujący) albo będziecie targani po forum ze skargami na zachowania.
To co piszecie czytają ludzie, piszecie to publicznie, czytają wszyscy co są akurat online, więc nie dziwcie się, że potem ktoś to w końcu wywlecze jeśli w końcu straci cierpliwość.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

29-07-2021 21:34 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do niektórych nadal nie dociera krótkie i proste "wara/won", a i ostrzegawczy ban jak widać nie powoduje żadnych refleksji w przepitych łbach.
Zatem, skoro (sami) się prosią, to prosię bardzo.


2021-07-27 do 2021-07-31
ID 82933
Wielokrotne, złośliwie i z premedytacją, przekręcanie nicka (co ma miejsce od miesięcy, lecz zawsze przymykałem na to oko, niemniej miarka się przebrała, basta) - widocznie 24h jako ostrzeżenie nie pomogło (aczkolwiek bana powinien przytulić za co innego, niż mało istotny w tamtym momencie wulgaryzm).
Poza tym wielokrotne prowokacje i zaczepki, a gdy OP przyjrzy się logom z KP, to znajdzie też co najmniej kilka innych kwiatków, których nie chce mi się wymieniać pojedynczo.

Dodatkowo w ww. dniach wielokrotne zaczepki, prowokacje, wulgaryzmy itp. autorstwa następujących numerków: 267759, 5355, 71809, 263576, 262636, 153806, 268635.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 31-07-2021 22:09.

31-07-2021 21:32 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
3a) jeśli skarga dotyczy wiadomości z ShoutBox'a (kanał publiczny) wpisuje się datę i godzinę wiadomości i nick gracza (z jego ID jeżeli jest to możliwe)


prosiłbym o spisanie z notatek godziny aby określić które wiadomości zgłaszasz
31-07-2021 23:21 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o poprawne złożenie skargi.

Ja nie będę dla każdego konta przeglądać shoutboxa z kilku dni i sklejać do kupy fragmenty wypowiedzi kilku/-nastu osób by mieć z tego jakąś całość - bo op może coś znajdzie. Konkrety poproszę.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-08-2021 12:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sephiroth

A cóż to, Ctrl+F (i "kapula") nie działa Ci w przeglądarce?chytry
No ale OK, wykonam pracę za CiebieBig Grin

ID 82933

25.07 - 20:55
27.07 - 21:34, 21:39 (tu wręcz wywoływanie mnie celem zrobienia zadymy na KP)
29.07 - 18:33
30.07 - 21:18, 21:31, 21:49, 21:57
31.07 - 4:55, 7:09, 16:42
1.08 - 7:46, 9:41, 10:04, 19:56
2.08 - 9:03

Dodatkowo pojawiają się np. takie tekściki, jak ten z 25.07 z 21:19 (typowo pogrzebowa sentencja - czyżby ktoś życzył mi śmierci?) oraz zawoalowane wulgaryzmy:
30.07 - 21:35, 21:48
31.07 - 7:09

Zaczął też nękać spamem na PW (ewidentnie prowokując mnie do rozpętania zadymy na KP):
https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...91315496&type=2
https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...91310153&type=2
https://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...91305495&type=2

Wiem, że część wiadomości jest przeterminowana (aczkolwiek przypominam, że poprzedniego posta pisałem 31.07, więc to jest tylko uzupełnienie), ale wrzuciłem je by pokazać skalę zachowania tego alkoholika wobec mnie (które ma miejsce na KP od długich miesięcy), który sam nie potrafi się stosować do swoich własnych rad rzucanych na tymże KP. Do tej pory przymykałem oko na te rynsztokowe zaczepki, ale skończyło się.
Albo odetnijcie go od %, albo od BW (bo któraś z tych rzeczy mocno mu szkodzi) - wybór należy do Was.
Powiedz mi Sephiroth, tak z ciekawości, czy BWT zezwala na reklamowanie % na KP?chytry



PS Resztę delikwentów z posta z 31.07 ogarnę wieczorem, bo teraz nie mam czasu, aby go marnować na nich.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 02-08-2021 18:34.

02-08-2021 18:33 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Boomba
Junior Member


Data rejestracji: 10-11-2019
Postów: 17
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciasteq to stary konfident:d z nimi sie nie wygraSmile )
02-08-2021 19:59 Boomba jest offline Szukaj postów użytkownika: Boomba Dodaj Boomba do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boomba +1 za inwencję twórczą

a dalej...

ID 82933
Postać Apostata

spam na pw
24h

dodatkowo
prowokacje na SB 30.07 - 02.08 (i pewnie nie tylko)
48h

co daje łącznie 72h czyli 3 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

02-08-2021 23:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem szanownemu koledze 2 lub 3 pw, bez bluzgów, z konkretnym zapytaniem.... i to jest wg was spam..... dziękuję

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
03-08-2021 00:01 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
Do niektórych nadal nie dociera krótkie i proste "wara/won", a i ostrzegawczy ban jak widać nie powoduje żadnych refleksji w przepitych łbach.
Zatem, skoro (sami) się prosią, to prosię bardzo.


2021-07-27 do 2021-07-31
ID 82933
Wielokrotne, złośliwie i z premedytacją, przekręcanie nicka (co ma miejsce od miesięcy, lecz zawsze przymykałem na to oko, niemniej miarka się przebrała, basta) - widocznie 24h jako ostrzeżenie nie pomogło (aczkolwiek bana powinien przytulić za co innego, niż mało istotny w tamtym momencie wulgaryzm).
Poza tym wielokrotne prowokacje i zaczepki, a gdy OP przyjrzy się logom z KP, to znajdzie też co najmniej kilka innych kwiatków, których nie chce mi się wymieniać pojedynczo.

Dodatkowo w ww. dniach wielokrotne zaczepki, prowokacje, wulgaryzmy itp. autorstwa następujących numerków: 267759, 5355, 71809, 263576, 262636, 153806, 268635.


cytat:
Sephiroth napisał(a)
Proszę o poprawne złożenie skargi.

Ja nie będę dla każdego konta przeglądać shoutboxa z kilku dni i sklejać do kupy fragmenty wypowiedzi kilku/-nastu osób by mieć z tego jakąś całość - bo op może coś znajdzie. Konkrety poproszę.


No to uzupełniam skargę z dnia 31 lipca. Wcześniej niestety nie dałem rady, bo nie miałem czasu na pierniczenie się z tym.

ID 153806
30.07 - 22:45
31.07 - 0:27, 4:59, 7:01

ID 268635
31.07 - 20:17, 21:03

Reszta to głównie zaczepki i podłączanie się do prowokacji wodzireja zamieszek (który po banie jakby się uspokoił), ale skoro OPce nie chce się sprawdzać logów...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

07-08-2021 21:15 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

31-07-2021 - źle złożona skarga
02-08-2021 - poprawnie złożona skarga
cytat:
Resztę delikwentów z posta z 31.07 ogarnę wieczorem, bo teraz nie mam czasu, aby go marnować na nich.

07-08-2021 - dopiero uzupełnienie +
cytat:
bo nie miałem czasu na pierniczenie się z tym


serio?

cytat:
Reszta to głównie zaczepki i podłączanie się do prowokacji wodzireja zamieszek (który po banie jakby się uspokoił), ale skoro OPce nie chce się sprawdzać logów...


Po takim czasie to już na pewno, zwłaszcza widząc twoje zainteresowanie sprawą... Lubisz rozdmuchiwać?

Nie będę po takim czasie dawać za to banów (na teksty z sb jest 48h żeby złożyć skargę). I tak potraktowano cię ulgowo rozpatrując dopiero po czasie złożoną poprawną skargę.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-08-2021 22:32 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serio. Są ważniejsze sprawy niż BW.
Ty też jak widać nie masz czasu na BW (choć to jest Twoja praca, za którą dostajesz wynagrodzenie), a mimo tego nie wypominam Ci, że na Twoją odpowiedź na posta trzeba czekać średnio 3-5 dni (czasem nawet i tydzień, co widać po niektórych tematach innych użytkowników w tym dziale). Dlaczego zatem masz do mnie pretensje, mimo że to Ty powinnaś bywać tu częściej niż ja?

Widzę, że ciągle traktuje się mnie ulgowo.
Ulgowo dostawałem bany stałe za pojedyncze słowa, za które inni nie dostaliby nawet 24 godzin. Ulgowo anulowało się stałki tym, którzy na KP czynili mi groźby karalne. Ulgowo recydywa nigdy mi się nie kończy (dzięki czemu czasem dostawałem stałki za nic), nie to co innym. Ulgowo też dostałem stałkę od C47 za PW zgłoszoną po ponad 100 dniach od jej wysłania ("na teksty z PW jest 14 dni żeby złożyć skargę", że tak sparafrazuję Twój dopisek).

Ulgowo też olewacie (albo całkowicie, bo "za mało na bana", albo wlepiając jakieś śmieszne kary w porównaniu do tego, co mi wlepialiście za o wiele lżejsze wysoki) ciągłe zaczepki i prowokacje, tym samym dając przyzwolenie takim patologicznym zachowaniom co niektórych oszołomów. Dzięki temu po 2-3 dniach spokoju pojawiły się kolejne komentarze, jak np. 10.08 o 21:18 czy 11.08 o 22:59 z ID 82933, 12.08 o 18:25 z ID 266483 i tegoż samego dnia o 20:05 od spamera o najniższym IQ... przepraszam ID 5355 (który od niemalże miesiąca flooduje KP tym i podobnymi linkami mającymi celować we mnie, a pojawiającymi się zawsze wiadomo kiedy, ale oczywiście OP nie widzi w tym żadnego problemu).

Gdybyś wzięła się do swojej roboty i pobanowała cwaniaczków na drugi dzień po złożeniu skargi, a nie dopiero po kilku dniach, gdzie jeszcze mogli sobie uskuteczniać swoje rynsztokowe zachowania, to byłby spokój, bo nie byłoby czego zgłaszać (skoro ktoś siedzi na banie, to nie pisze głupot na KP).

Reasumując: skoro OP sobie nie radzi (albo nie chce), to może powinienem zacząć radzić sobie sam (jak już wcześniej sobie radziłem) i nie ignorować zaczepek na KP, tylko odpowiadać pięknym za nadobne?
No bo skoro za coś takiego nie ma banów, to po co mam się powstrzymywaćchytry



EDIT
cytat:
Sephiroth napisał(a)
31-07-2021 - źle złożona skarga

Skarga poprawnie złożona, tylko - ujmując to wprost - miałaś lenia i nie chciało Ci się przejrzeć logów, więc...
cytat:
Sephiroth napisał(a)
02-08-2021 - poprawnie złożona skarga

...to było tylko uzupełnienie (wyszczególnienie) tego, co zauważyłabyś sama, gdybyś tylko się przyjrzała.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 15-08-2021 20:08.

12-08-2021 21:09 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uprzejmie dziekuje za powod do turlania sie ze smiechu rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl


[+1 za spam]

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
13-08-2021 21:05 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pw:
cytat:
"troche" slabo to wyglada, ze jutro minie tydzien, a Ty na skarge nie potrafisz odpisac..."


Nie, na skargę odpisałam i dwa razy pisać tego samego nie będę. Po takim czasie nie było warto dawać banów.

cytat:
Dzięki temu po 2-3 dniach spokoju pojawiły się kolejne komentarze, jak np. 10.08 o 21:18 czy 11.08 o 22:59 z ID 82933, 12.08 o 18:25 z ID 266483 i tegoż samego dnia o 20:05 od spamera o najniższym IQ... przepraszam ID 5355 (który od niemalże miesiąca flooduje KP tym i podobnymi linkami mającymi celować we mnie, a pojawiającymi się zawsze wiadomo kiedy, ale oczywiście OP nie widzi w tym żadnego problemu).


Raczej dzięki temu, że złożyłeś skargę po czasie i się im przypomniałeś. Odgrzałeś kotlety.....
Jeśli zależało ci na ukaraniu ludzi we właściwym czasie, to trzeba było dopilnować tego tematu we właściwym czasie. Jeśli były rzeczy ważniejsze, to ok. Rozumiem. Jednak logowałeś się, byłeś.... Jeśli temat nie był aż tak ważny dla Ciebie, to mi również nie wydawało się zasadne karanie ludzi po upływie tygodnia.

cytat:
Gdybyś wzięła się do swojej roboty i pobanowała cwaniaczków na drugi dzień po złożeniu skargi, a nie dopiero po kilku dniach, gdzie jeszcze mogli sobie uskuteczniać swoje rynsztokowe zachowania, to byłby spokój, bo nie byłoby czego zgłaszać (skoro ktoś siedzi na banie, to nie pisze głupot na KP).


Gdyby chciało Ci sie na początku złożyć prawidłową skargę, a nie wrzucił coś i niech sobie Op przegląda KP każdej osoby z kilku dni i wybiera co mu się podoba a co nie, to najpewniej zostaliby ukarani.

TO TY SKŁADASZ SKARGĘ , A NIE JA SZUKAM CZEGOŚ BY KOGOŚ ZBANOWAĆ.



P.S.1 Tylko teraz proszę nie zrzucać na mnie winy, że czepiają się Ciebie na KP.

P.S.2 Jeżeli uważasz, że źle podchodzę do tematu proszę się odwołać wyżej. Skargi na działania Operatora przyjmuje C47.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-08-2021 18:05 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sephiroth

Słowem wstępu: jestem pełen podziwu, że już po zaledwie tygodniu udzieliłaś mi jakiejś odpowiedzirotfl


cytat:
Raczej dzięki temu, że złożyłeś skargę po czasie i się im przypomniałeś. Odgrzałeś kotlety.....

Masz rację, przepraszam, już przestaję się bronić, kładę się i pozwalam się opluwać i kopać...
-_-
Oo



Czy wy tam jesteście normalni? Od ponad miesiąca nie odezwałem się słowem na KP, ale to moja k... wina, że jakieś oszołomy od kilku miesięcy urządzają sobie regularne rajdy po mnie? To moja wina, że w końcu miałem tego k... dość, bo OP nie potrafi zdusić tej patologii w zarodku?
Jeśli kiedyś ktoś złapie Cię za tyłek na ulicy, to w sumie też wzrusz ramionami, bo to przecież Twoja wina, że masz tyłek (a w tym czasie Twój facet/mąż/kochanek niech stoi sobie obok i się przygląda, bo przecież bronić się [albo kogoś] to hańba/potwarz i w ogóle brak honoru). Jeśli kiedyś ktoś zgwałci Twoją córkę, a oskarżony na sali sądowej powie "wysoki sądzie, ale przecież to ona mnie sprowokowała do gwałtu tą obcisłą kiecką i zalotnym makijażem", a sąd stwierdzi "w sumie brzmi logicznie - niewinny!", to wstań i zacznij bić brawo sędziemu. W ten właśnie sposób hoduje się patologię - ucząc ją i utwierdzając w przekonaniu, że ich kary się nie imają.
Taki właśnie poziom logiki (czyli żaden) prezentujecie tu od dawna, bo wg was to atakowany jest winny tego, że jest atakowany (mimo że nie broni się czynnie, wdając się w pyskówki na KP, tylko biernie poprzez zgłaszanie buractwa na forum w dziale do tego przeznaczonym), a nie ci, którzy dopuszczają się aktów oszołomstwa i chamstwa.


cytat:
Jednak logowałeś się, byłeś....

Ty też logowałaś się pomiędzy 12 sierpnia a dzisiaj, a jednak na łaskawą odpowiedź na posta musiałem czekać tydzień...


cytat:
Jeśli temat nie był aż tak ważny dla Ciebie, to mi również nie wydawało się zasadne karanie ludzi po upływie tygodnia.

Z tymi ludźmi to bym tak się nie rozpędzał, bo nawet pies załapie o co chodzi, gdy powie mu się "won/wara", a do niektórych tzw. ludzi to nie dociera. Wniosek z tego taki, że nawet psy są bardziej ogarnięte i rozumieją więcej niż co niektórzy prowokatorzy z KP, którym nadmiar % już tak przenicował mózgownice, że niewiele z nich pozostało.


cytat:
Gdyby chciało Ci sie na początku złożyć prawidłową skargę, a nie wrzucił coś i niech sobie Op przegląda KP każdej osoby z kilku dni i wybiera co mu się podoba a co nie, to najpewniej zostaliby ukarani.

A po tygodniu to Ty te logi w panelu administratorskim w ogóle jeszcze masz? Bo mam wrażenie, iż kiedyś któryś z OPów napisał na forum, że znikają one po bodaj 5 dniach. Może dlatego nie wiesz, za co wlepić bany, bo na BW logujesz się tak w porywach z raz na tydzieńchytry


cytat:
P.S.1 Tylko teraz proszę nie zrzucać na mnie winy, że czepiają się Ciebie na KP.

No tak, uwagi takie, jak np. ta z dzisiaj z 22:33 i dalej (ID 82933), to pewnie moja wina - a nie TwojaBig Grin - bo nie odezwałem się na KP (czego chyba przestanę sobie odmawiać, a zacznę sobie folgować zgodnie z maksymą "umiesz liczyć, licz na siebie, OPa regulamin BW ...e, bo gdy trolli kupa, to i OP ...a")rotfl
Czy tylko mi się wydaje, czy ww. msg jest bezpośrednią reakcją na Twojego posta (czyt. całkowite olanie wielokrotnie zgłaszanego Ci naruszania moich dóbr osobistych) na forum, a nie mój brak reakcji na KP?chytry
Odnoszę wrażenie, że gdybyś została prokuratorem, to storpedowałabyś każde śledztwo, bo ciągle szukasz byle powodu, aby prawie każdą skargę złożoną przeze mnie (nieważne na kogo) odrzucić, a gdy już nie idzie do czegokolwiek się przyczepić, to wlepiasz jakieś śmieszne kary typu 24h. Co innego, gdy po kilku miesiącach takiego szarpania się z oszołomami mnie w końcu trafia szlag - wtedy dobry jest byle powód, byle wlepić mi stałkę.
Jak powszechnie wiadomo, decyzji w sprawie skarg zgłaszanych przeze mnie (lub na mnie) nie podejmujesz w pełni autonomicznie, bo przyklepać je musi C47. A tak się składa, że swego czasu C47 czepił się mnie jak rzep psiego ogona i biegał za mną po całym forum, byle tylko wlepić mi warna i zbanować konto, co jego obiektywność stawia pod cholernie wielkim znakiem zapytania. Ta jego osobista vendetta za celne wytykanie mu indolencji, której niejednokrotnie dopuszczał się zarówno jako operator gry jak i moderator forum, skończyła się zgłoszeniem sprawy do SushiMakera, który - z tego co mi wiadomo - pewnego poranka mało nie wybuchł ze złości robiąc C47 kontrolny telefoniczny OPR. Kto wie, może Grzesiowi potrzeba odświeżenia pamięci i po raz kolejny sprawę tego tumiwisizmu należy pchnąć do SM, bo to co tu się w tej chwili odpiernicza, to jest cyrk na kółkach. Normalnie moderacja/regulamin z kartonu i dykty, żeby tego nie określić mocniejszymi słowami użytymi przez jednego z byłych ministrów - było tam coś o jakiejś stercie kamieni czy coś takiegoWink
Wstydzić się powinnaś Sephiroth, nie wiem jak możesz spokojnie spać odstawiając taką manianę.


cytat:
P.S.2 Jeżeli uważasz, że źle podchodzę do tematu proszę się odwołać wyżej. Skargi na działania Operatora przyjmuje C47.

Tak właśnie uważam, ale jako że nie jestem budowlańcem czy innym drogowcem i nie trzymam młota pneumatycznego w garażu, to głową betonowego muru przebijać nie zamierzam.



EDIT
PS Za takie właśnie podejście do tematu egzekwowania własnego RoWU, od kilku lat nie dostaliście ode mnie bodaj złamanego grosza premkiWink
Jakieś refleksje?chytry

Ostrzeżenie za obrażanie graczy



EDIT nr 2
cytat:
Wiadomość od C47, dnia 2021-08-20 11:28
Ostrzeżenie

Witaj bla_bla_bla,

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Offence (Obraza graczy)
Temat: grupa AA nudzi się na mityngach

Grzesiu, ach Grzesiu, gdzie niby rzekomo obraziłem tych, pożal się borze, "graczy" (choć bardziej prawidłowo byłoby nazwać ich trollami/chamami - ale o tym nieco niżej)? Możesz wskazać konkretne miejsce w którym do tego doszło?
O ile mi wiadomo, to takie kwestie powinny być zgłoszone na forum (a nie na PW), w odpowiednim ku temu dziale. Operator nie może sam odgórnie decydować na podstawie własnego widzimisię co jest dla kogoś obrazą, a co nie (co innego wulgaryzmy, te są łatwe do zidentyfikowania), czego przykład mamy nieco wyżej w wykonaniu operatorki R1 (która stwierdziła, ze logów w poszukiwaniu obraz przeglądać nie będzie, choć to jej praca i psi obowiązek). Dlaczego zatem nadal kultywujesz tę swoją sztukę wróżbiarstwa i guślarstwa zamiast brać pod uwagę jedynie fakty?
A te dostrzegłbyś, gdybyś raczył ruszyć swój leniwy tyłek na R1 i popatrzył co się dzieje na KP (że już nie wspomnę o KK tego klanu - w którym dziwnym trafem siedzi dwóch z czterech głównych prowokatorów o ID 82933 i 5355 - na treści z którego niestety skargi złożyć nie mogę, nie będąc jego tfu tfu członkiem [co byłoby dość wątpliwą przyjemnością], co nie znaczy że nie wiem, co na mój temat tam się wypisuje).
Niemniej jednak ty wolisz swoją szklaną kulę, która raczej już od dawna wymaga przeglądu, bo cię okłamuje i pokazuje ci rzeczy, których nie ma oraz nie pokazuje tych, które są (jak np. swego czasu tutaj Zuchwała kradzież dwóch liter!!!!!!!!!!!!!!! gdzie po wyjaśnieniu cię wiłeś się jak piskorz). Wyjaśnij zatem jak ktoś z tak kiepskim wzrokiem i brakiem chęci dotarcia do faktów może być obiektywnym operatorem? Jak ktoś, kto wlepia mi warny praktycznie za każdym razem, gdy w swoim poście użyję nicka C47 może nie być uznany za stronniczego? Może zatem to wcale nie chodzi o rzekomą obrazę tych tzw. graczy, a wydumaną obrazę ciebie i twojego przerośniętego ego, które aż się gotuje, gdy wypomina mu się indolencję i stąd te podwójne standardy stosowane przez ciebiechytry


A wracając do trolli...
@Sephiroth, kiedy w końcu się ruszysz, wykonasz swoją pracę jak należy i zbanujesz tego chama?
ID 5355, 2021-08-20, 21:45 (co jest bezpośrednią uwagą na wypowiedzi ID 82933 i 14367 chwilę wcześniej) - skarga złożona w regulaminowym czasie 48h, jakby co... a że dopisana jako EDIT, no cóż, dotyczy tych samych elementów, a poza tym Grześ tylko czeka żeby wlepić mi kolejnego warna, tym razem za multipost.
Co jak co, ale wjeżdżanie na czyichś rodziców na kanale publicznym jest już w opór słabe i tylko mentalne zero stosuje takie zagrywki. Swoją drogą chciałbym zobaczyć, jak ten wojownik klawiatury czyni komuś IRL takie uwagi nt. jego rodziców i zbiera za to tradycyjny staropolski... Niestety, rzecz musiałaby dziać się w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, bo IRL takie cwaniaczki z reguły nie mają odwagi na zaczepki tego typu, gdyż wiedzą że nie będzie OPa, który pogłaszcze ich po główce i powie "nic się nie stało, za mało na bana, mimo że to się powtarza, nic się nie bój"...

Dodatkowo ID 267759, 2021-08-22, 12:26 - wklejanie na KP linków (w dodatku przez skracacz linków, mimo że docelowy link spokojnie zmieściłby się w całości w jednej msg), które mogą być potencjalnie niebezpieczne, gdyż strona docelowa (i cała domena zarazem) znajduje się na liście "KAD - Przekręty".



__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 19 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 23-08-2021 09:41.

19-08-2021 23:36 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Następnym razem poproszę od razu o info na pw, że zrobiona została adnotacja. Ogarnę jutro.




edit:

Nie ma tam nic nadającego się na bana.
Składając skargi na takie rzeczy sam nakręcasz atmosferę.

Co do linku. Samo skracanie nie jest niedozwolone. Link sprawdziłam i nie ma w nim żadnych niedozwolonych treści.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-08-2021 00:21 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W ogóle czytasz co do ciebie się pisze czy tylko bezrefleksyjnie wykonujesz prikazy C47? Czy ja pisałem coś o zawartości linka czy może o scamerskiej/phishingowej domenie w której jest umieszczony? Jeśli nie rozumiesz o co chodzi i w czym problem, to idź spytać Konrada - on ci wyjaśni w czym rzecz.

No tak, ale to było do przewidzenia. To są właśnie te podwójne standardy stosowane przez ciebie i nieomylnego C47.
Nie bądź więc zdziwiona, gdy zacznę robić to, o nierobienie czego tak mnie prosiłaś w PW swego czasu, bo nie chcesz mieć znowu chryi na KP. No to będziesz ją miała, bo ja sobie nie pozwolę, żeby jakieś buractwo bezkarnie jeździło sobie po mnie miesiącami, skoro nie potrafisz sobie z tą patologią (jak sama w PW nazwałaś takie zachowania) poradzić, a moja cierpliwość nie jest niewyczerpana.
"Poobserwuję Kp"
"przy większej przegince będą obrywać bany"
"Próbuj olewać. To moja rada. I sugestia Ce."
"wydawało mi się że wystarczy ich ostrzec to może się uspokoją"
"Jak nie to przy następnym wyskoku dostaną policzone i za to."
Czy to nie twoje słowa? I gdzie ta obserwacja KP przez ciebie (skoro tobie nawet logów nie chce się zaobserwować)? Może gdybyś to zrobiła, to zauważyłabyś rozciągnięte na wiele godzin prowokacje (które kazałaś sobie wyliczać wraz z dokładnymi godzinami, bo ty logów w ich poszukiwaniu przeglądać nie będziesz). Jak widać na wasze ostrzeżenia ktoś ma wywalone, bo dalej jest to co było, z czego wynika, że to nie wy tu rozdajecie karty, tylko banda cwanych trolli (a są to ciągle te same 3-4 osoby, które za każdym razem nakręcają "dyskusję" na KP, nawet jeśli ktoś przyjdzie i zmieni temat na inny), z którą nie potraficie (albo nie chcecie) sobie poradzić.

Co do podwójnych standardów, wystarczy spojrzeć w kilka dowolnych innych skarg z tego działu. Za obrazę na PW (gdzie widzi ją tylko adresat) dajesz z palca 2-3-5 dni bana. Za liczne obrazy, wulgaryzmy i prowokacje na KP pod moim adresem, gdzie widzi to co najmniej kilkadziesiąt osób, albo nie dajesz nic (bo "za mało na bana"), albo jakieś śmieszne 24h (na odczepne), albo szukasz byle powodu byle nie zrobić nic. No ale cóż, tamte skargi, w których w miarę normalnie reagujesz, nie były składane przeze mnie (ani na mnie, bo wtedy od razu byłaby stałka za cokolwiek).
O mnie jakiś cham niemyty może napisać na KP "ch... mu w d..." i szanowna pani operator nie widzi w tym nic na banarotfl O mnie może sobie jakiś wieśniak napisać per "ryży ch..." albo niedoj... matoł" i pani operator nie widzi w tym obrazy, tylko wulgaryzmy:rotfl: Ja natomiast mogę na KP określić takie zachowania mianem "sukinsyństwa" albo napisać komuś "zamknąłbyś ryj" i to już jest powód do stałkirotfl
Podwójne standardy - nie jest ważne kto obraża, jak obraża i czym obraża, ważne jest kto albo na kogo składa skargę. To jest główne kryterium, na podstawie którego są (lub nie) ordynowane kary. Może wpiszcie to do regulaminu, co? Chociaż, jak was znam, to i tak nie będziecie tego przestrzegać, bo regulamin macie w głębokim poważaniu, gdyż dla was najważniejsze są osobiste animozje, co jasno pokazuje, że obiektywności i bezstronności w was tyle, co mięsa w parówkachBig Grin

Dobrze pokazują to przykłady typu (nieregulaminowy) ban stały na forum od C47 za rzekomą obrazę osoby, do której skierowany był mój post, wlepiona kilka minut po napisaniu przez mnie posta. Gdy została zwrócona C47 uwaga na fakt, że mój post był tylko odpowiedzią na groźbę dot. życia realnego zawartą w poście osoby, na który odpowiadałem, to co wtedy C47 napisał? Że skargę na to mam se napisać do operatora serwera, pod którego skrzydłami jest dział forum, w którym miało to miejsce. To nic, że osoba, którą rzekomo obraziłem, nie musiała se pisać do C47 w tej sprawie, bo tego mojego posta nawet nie widziała, gdyż wtedy nie logowała się na forum już od dłuższego czasu.
Wg C47 "pisanie 'powiedz mi to prosto w twarz' jest groźbą ma to wywołać strach u adresata, może wtedy myśleć o 'dostaniu w mordę'". Oczywiście, gdybym napisał to ja. Bo gdy ktoś napisze (d)o mnie na KP (bodaj 3 dni temu) "niech sobie pisze w necie swoje żale bo w twarz by mi tego nie powiedział" to wtedy już nie jest groźba, wtedy to jest nic takiego (no bo skoro pani operator stwierdziła, że nie widzi nic na bana). To jak to końcu jest C47, to była groźba skierowana pod moim adresem czy nie była?
Wg Sephiroth skarga złożona w terminie jest przeterminowana, bo nie wyłuszczyłem jej poszczególnych wiadomości, a jej z lenistwa nie chciało się przeglądać logów. Jak to mi napisała "na teksty z sb jest 48h żeby złożyć skargę". Niestety wg C47 trzymanie mojej PW przez ponad 100 dni i złożenie na mnie skargi (w zemście za kilkudniowego bana cumpla z klanu, który dostał go za rzucanie mi mięsem na PW) po tych ponad 100 dniach jest w porządku (mimo że regulamin wyraźnie mówi, iż wiadomości z PW ważne są dni 14).
Kolejnym przykładem łamania regulaminu przez C47 jest sytuacja, gdy jeden typek na kanale publicznym napisał mi coś w stylu "jak spotkamy się w rl, to zwiedzisz szpital" (za co dostał stałkę), po czym po odwołaniu (wg regulaminu od banów za groźby dot. życia realnego nie ma odwołania) na PW (wg regulaminu takie odwołanie powinno mieć miejsce w wątku, w którym został nadany ban, a nie na PW) C47 stałkę cofa (rękami Sephiroth), bo zbanowany (ex-facet Sephiroth) poprosił, w związku z czym zostały znalezione jakiekolwiek okoliczności łagodzące, byle tylko stałkę zdjąćrotfl

Jaki wniosek płynie z powyższych przykładów? Że wypróżniacie się na własny regulamin aż miło...
Natomiast to, na co dajecie przyzwolenie swoim brakiem reakcji, to jest nic innego jak przyzwolenie na nękanie (żeby wręcz nie nazwać tego hejtem - tak czy owak jest na to odpowiedni art. w kk) mojej osoby przez bandę pijanych trolli. Na was też w razie czego bat się znajdzie, bo są odpowiednie przepisy, w myśl których nie wykręcicie się od odpowiedzialności sianem typu "nie wiedzieliśmy", bo już samo olewanie składanych skarg pokazuje, że doskonale wiecie, ale to olewacie (co spokojnie można nazwać dyskryminacją, bo gdy ktoś robi coś, to jest "za mało na bana", ale gdy ja zrobiłbym to samo, to wtedy jest "wystarczająco na stałkę").



PS Sephiroth, następnym razem poproszę od razu o info na pw, że zrobiona została adnotacja (a nie sam muszę sprawdzać).
"Ogarnę jutro." - nie kłam, bo to było jasne, że niczego nie ogarniesz, a tylko musiałaś zaczekać na rozkazy od C47 (który wczoraj o tej godzinie już pewnie był offline).

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 23-08-2021 23:20.

23-08-2021 21:09 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
grupa AA nudzi się na mityngach

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH