Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Wyskakujące ramki w zbrojowni przy zestawach przedmiotów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wyskakujące ramki w zbrojowni przy zestawach przedmiotów 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Wyskakujące ramki w zbrojowni przy zestawach przedmiotów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy naprawdę te cholerne ramki wyskakujące za każdym razem gdy kursor najeżdża na numerek zestawu, muszą się pojawiać???
Skacze toto po całym ekranie i utrudnia szybkie przebranie się. Zakładam, że my gracvze nie jesteśmy upośledzeni i doskonale wiemy do mamy w konkretnym zestawie :/ Te ramki nie dość, że nie pomagają to wręcz szkodzą.
Poniekąd rozumiem, że istnieje możliwość ustawienia sobie zestawu przy zakładaniu/dołączaniu do ekspy czy KW ale
1 Są tacy co grają bez premki
2 Ta ramka migająca po całym ekranie zwyczajnie utrudnia życie, nie mówiąc o tym, że potwornie wkur...rza

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
18-07-2021 17:51 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nagraj to i wrzuć bo u mnie działa to normalnie.
19-07-2021 10:45 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Wyskakujące ramki w zbrojowni przy zestawach przedmiotów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH