Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » Inne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Inne
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ryuki
Junior Member


Data rejestracji: 12-04-2021
Postów: 22

Inne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Zakładam Temat na Forum bo niestety juz na maile nie dostaje odpowiedzi .

Mianowicie chodzi oto ze dnia 9.08.2021 od waliłem polske i moja Tygrysia koronę wieszcza, zamiast upnąc na prekognicji. Pod wpływem roztrzepania wbiłem ją na Rytualny czyli podniosłem maksymalny prefiks zamiast sufiks. Wiadomość została zgłoszona poprzez "napisz do nas". Dostałem bardzo Szybko odpowiedź lecz na tym sie skończyło ...




"MasterOfPuppets
9 sie 2021, 10:42 (7 dni temu)
do mnie

Witam,
Przesłałem zgłoszenie do administratora. Nie powinno być problemu z
cofnięciem akcji.
Termin realizacji podobnych zgłoszeń wynosi zwykle od 2 do 4 dni roboczych.

Pozdrawiam,
MasterOfPuppets"

Nawet wiadomości wysyłane do Adagio nic nie dają .

Prosze o Odpowiedź czy Ta korona będzie przywrócona czy nie bedzie chce wiedzieć na czym Stoje czy mam robić coś innego ?


Ps: Dodajcie opcje do kuzni Ulepszania na dany poziom aby móc jednym kliknięciem ulepszyć z wieszcza np na prekognicje.
Ps2: Dodajcie opcje obniżania ulepszenia które sie podniosło aby móc wrocić do formy poprzedniej ( nie mylić z obniżaniem dropniętego itemu )
16-08-2021 20:46 Ryuki jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryuki Dodaj Ryuki do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli sprawa jest zgłoszona do administratora, to nie pozostaje nic innego jak czekać, aż zostanie zrealizowana

__________________

16-08-2021 22:07 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Ryuki
Junior Member


Data rejestracji: 12-04-2021
Postów: 22

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ryuki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Jeżeli sprawa jest zgłoszona do administratora, to nie pozostaje nic innego jak czekać, aż zostanie zrealizowana


Czyli kiedy skoro utwierdzono mnie w fakcie iz trwa to 2-4 dni robocze ? Pracujecie tylko w poniedziałki ? po 2h ? co 5iąty miesiąc ? ? Bo to na speed serwerze jest absurdem
18-08-2021 15:50 Ryuki jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryuki Dodaj Ryuki do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » Inne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH