Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serwer 3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Serwer 3
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sjuzi
Double Ace


Data rejestracji: 08-05-2007
Postów: 146
Kraina: Necropolia II
Skąd: NOWA HUTA

Serwer 3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wybaczcie krytykę ale ten serwer to totalna porażkaSmile
nawet porządnej nazwy nie chciało się zrobić tylko necro II
od kopa weszło mnóstwo graczy na trójkę ale zapewne od kopa wielu wróci na macierzysty serw.
Miłej zabawy życzę bo ja wracam na r1

__________________
WPOMóż BIEDNE ZWIERZAKI ZE SCHRONISKA
85-10600076-0000300004147478
TYTUł WPłATY: ANIMALS - wpłaty od darczyńców 32 pln
10-06-2007 13:37 sjuzi jest offline Szukaj postów użytkownika: sjuzi Dodaj sjuzi do Listy kontaktów
yomichcio
Triple Ace


images/avatars/avatar-2586.jpg

Data rejestracji: 14-03-2007
Postów: 218
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: wziął się Roman? ID (nie pamiętam xD)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wracaj, mi ten serwer dostarczył niezłej adrenaliny Big Grin
PS oczywiście zostaje, ale z nazwą, fakt :/
10-06-2007 13:38 yomichcio jest offline Szukaj postów użytkownika: yomichcio Dodaj yomichcio do Listy kontaktów
Horn
Triple Ace


images/avatars/avatar-20.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 157
Klan: B.K.
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nazwa troszkę boli. Nie dałoby się zmienić na np Nowa Necropolia, też nie jest oryginalne, ale brzmi lepiej.

__________________

Alkohol pity z umiarem nie szkodzi w żadnej ilości ;-) .
10-06-2007 13:58 Horn jest offline Szukaj postów użytkownika: Horn Dodaj Horn do Listy kontaktów
ChaosMaster
Lord


images/avatars/avatar-6387.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 295
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Necropolia II też mi coś.Niech lepiej to zmienią bo szajs to jest.

__________________
Życie jest jak gra w szachy. Albo posuwasz królową, albo bijesz konia.

R1 - SlAy3r
10-06-2007 14:00 ChaosMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: ChaosMaster Dodaj ChaosMaster do Listy kontaktów
gimp
Junior Member


Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 10
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo zmienić na Underworld tak jak wszyscy kilka tygodni temu uważali

__________________
R1 - rohen - ID: 57365
R3 - rohen - ID: 1253
10-06-2007 14:12 gimp jest offline Szukaj postów użytkownika: gimp Dodaj gimp do Listy kontaktów
Ajkidnik
Forum Ace


images/avatars/avatar-4821.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lepiej na Transylwania czy Pensylwaia Big Grin
albo NECROPOLIS

__________________

10-06-2007 14:25 Ajkidnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Ajkidnik Dodaj Ajkidnik do Listy kontaktów
ChaosMaster
Lord


images/avatars/avatar-6387.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 295
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wiem dlaczego jest taka nazwa.Oni planują zrobić Moria 2 potem Necro 3 itd.

__________________
Życie jest jak gra w szachy. Albo posuwasz królową, albo bijesz konia.

R1 - SlAy3r
10-06-2007 14:46 ChaosMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: ChaosMaster Dodaj ChaosMaster do Listy kontaktów
Krakk19
Double Ace


Data rejestracji: 17-05-2007
Postów: 104

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kogo co obchodzi nazwa serwa... ale macie problemy

__________________
GG: 5332390
R1: Krakk
R3:

10-06-2007 14:51 Krakk19 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk19 Dodaj Krakk19 do Listy kontaktów
Ajkidnik
Forum Ace


images/avatars/avatar-4821.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krakk19 napisał(a)
A kogo co obchodzi nazwa serwa... ale macie problemy

nas graczy bo chcemy udoskonalen a nie ciągle tego samego
chcesz kolejnego ogame ?

__________________

10-06-2007 15:16 Ajkidnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Ajkidnik Dodaj Ajkidnik do Listy kontaktów
Drikam
Full Member


Data rejestracji: 28-04-2007
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Porażka?

Powiedz mi dlaczego??
Nie dałeś żadnych argumentów, ja dam argumenty za r3:


tutaj admini sie staraja dodac cos nowego, ZBALANSOWAC rasy (ŁM był słaby)
co prawda nei ma roznic duzych, ale staraja sie robic to co MY gracze od nich oczekujemy (kamienie nie cieszyly sie popularnoscia, wiec je zlikwidowano)

Tu admini COŚ zmieniaja.

a np. ogame? maja ponad 50 prawie identycznych niezmienionych serwów..

__________________
RUNICZNE SPODNIE NOCY - SPRZEDAJĘ!
10-06-2007 15:27 Drikam jest offline Szukaj postów użytkownika: Drikam Dodaj Drikam do Listy kontaktów
Dralnu
Triple Ace


images/avatars/avatar-1746.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 177
Klan: Pluszaki
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się tu podoba, mimo że mam tragiczny drop - cóż, za r1 miałem taki sam, tylko tam pałki, a tutaj koszulki (pałki ani jednej nie znalazłem Big Grin ). Jak na Necropolii ureguluję wszystkie długi to chyba rozdam sprzęt i na stałe tutaj zostanę Smile Więcej przedmiotów, przepakowany ssak, cudownie! Tylko nazwa syfna...

__________________
PLUSZ!

ID 73

10-06-2007 16:26 Dralnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dralnu Dodaj Dralnu do Listy kontaktów
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmieńcie na NECROMORIA połączenie tych 2 serwerków ;] W końcu to jest R1+R2 ;p
10-06-2007 16:28 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
Durotan
Full Member


images/avatars/avatar-2884.jpg

Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Północ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wg mnie jedynym błędem r3 jest to że ŁM mają jak w raju: niedość że 10 szcześcia to arkana dopasowana do obrony i do ataku no to jeszcze 10% do uników- łapacz to chyba ulubiona postać adminów dlatego tak go wypchali i udoskonalili- przesada Frown

__________________
ID:2812


10-06-2007 21:44 Durotan jest offline Szukaj postów użytkownika: Durotan Dodaj Durotan do Listy kontaktów
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i mogliby wkońcu te licytacje za pr wprowadzić samo...

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
10-06-2007 21:45 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby wszystko ok. Ale zaatakować kogoś to problem,już ze 4 razy wyskoczyło,że atak na tego gracza może nastąpić za 2h :/ Ale teraz cioo,bo zbliża się czas ataków Tongue

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

10-06-2007 21:49 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no kurde nie da sie nikogo zaatakować :/

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
10-06-2007 21:53 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
Krakk19
Double Ace


Data rejestracji: 17-05-2007
Postów: 104

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ron napisał(a)
Niby wszystko ok. Ale zaatakować kogoś to problem,już ze 4 razy wyskoczyło,że atak na tego gracza może nastąpić za 2h :/ Ale teraz cioo,bo zbliża się czas ataków Tongue


Ja atakowalem 22 razy i 21 atakow wygralem a 1 sie nie udal... trzeba probowac i wkoncu sie uda

__________________
GG: 5332390
R1: Krakk
R3:

10-06-2007 22:00 Krakk19 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk19 Dodaj Krakk19 do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krakk19 napisał(a)
cytat:
Ron napisał(a)
Niby wszystko ok. Ale zaatakować kogoś to problem,już ze 4 razy wyskoczyło,że atak na tego gracza może nastąpić za 2h :/ Ale teraz cioo,bo zbliża się czas ataków Tongue


Ja atakowalem 22 razy i 21 atakow wygralem a 1 sie nie udal... trzeba probowac i wkoncu sie uda


Teraz nie mam tego problemu bo:
-nie ma kogo atakować
-opracowałem system atakowanie który zawsze skutkuje ... Wink

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

10-06-2007 22:31 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie nie ma problemu z atakami oprócz jednego :

Leo urządził zasadzkę na Joe !
Szansa na udaną zasadzkę: 83,00 %
Zostałeś zauważony...
Jednak dzięki sprytowi i przebiegłości udało Ci się powrócić do swojego siedliska.

nie żeby to tylko jak ja atakuje ale nawet jak mnie atakuja kolesie to nie wchodza od 70-90% i to prawie zawsze jak policzylem na 14 takowych atakow nie weszlo 12 !!!!!!
Nie wiem jak dla mnie to nie jest fart albo niefart ale kurna jakas zwała ......

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



10-06-2007 22:37 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no spoko, koles wlasnie mnie dojechal dobrym krotkim lukiem, oto jego staty:

Dobry Krótki łuk ZAMKNIJ

Broń dystansowa dwuręczna
Obrażenia: 27 - 33
Cechy: Trafienie +15, ilość ataków na rundę: 3,
Wymagania: POZIOM: 4
Cena sprzedaży: 113 PLN


I jak ja mam z takim walczyc? Evil

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
10-06-2007 22:39 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
terapeuta
Double Ace


images/avatars/avatar-3175.png

Data rejestracji: 02-05-2007
Postów: 143
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

loooooool zobaczcie sobie ilu mamy lapacz w top 200......

plaga Big Grin

114/200 to lapacze Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez terapeuta: 10-06-2007 22:41.

10-06-2007 22:39 terapeuta jest offline Szukaj postów użytkownika: terapeuta Dodaj terapeuta do Listy kontaktów
Incognito_N2
Junior Member


images/avatars/avatar-3602.jpg

Data rejestracji: 10-06-2007
Postów: 20
Klan: Angels Sanctuary
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwała była z tymi atakami naprawde było cieżko ale o tej porze jest gitTongue
Mi tam nazwa nieprzeszkadza moze i bylem troche zawiedziny jak ja zobaczylem ale nie marudze jak nie ktorzy. Popieram nazwe Necromoria była by zdecydowanie lepsza.
11-06-2007 01:15 Incognito_N2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Incognito_N2 Dodaj Incognito_N2 do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taki temat już istnieje.
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=134549

Zamykam.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

11-06-2007 02:28 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serwer 3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH