Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Prośba o sprawdzenie aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prośba o sprawdzenie aukcji 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Prośba o sprawdzenie aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosba o sprawdzenie aukcji zlomu . Ewidentnie ktos cwaniakuje .
Wskazane aukcje to 1 paczka = 3000 pr gdzie sena oscyluje 590-630 pr

2021-10-04
12:01:01

2021-10-05
11:01:01

2021-10-06
13:01:01

prosze o interwencje .

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"
06-10-2021 15:33 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 13095
Postać Boss

Pushing
Wystawianie złomu po cenie znacznie zawyżonej
21 dni

ID 11100
Postać K O S M O S

ID 10470
Postać Frogg1ven

Pushing
Kupno złomu po zawyżonej cenie i nie zgłoszenie transakcji
7 dni (z uwagi na to, że jest to pierwsza taka sytuacja i nie było wcześniej wymian z tym graczem, warunkowo skrócona do 3 dni w ramach ostrzeżenia)

__________________

06-10-2021 23:18 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej jak się zorientowałem, że to przepłacone to przecież napisałem do Was wiadomość, że to pomyłka i prośba o cofnięcie aukcji.

Nie dość ,że dałem się naciągnąć i straciłem przez to, że źle spojrzałem na cenę wywoławczą to jeszcze konto mi zablokowliście.

Mam potwierdzenie na mailu:

Blood Wars - Wojny Krwi <register@bloodwars.pl>
śr., 6 paź, 20:37
[R14] [ID 11100] Inne

Zgłaszający: Id 11100,
------------------------------------------------

Twoja wiadomość: Prośba o cofnięcie aukcji:
Złom sztuk: 100 300 000 2021-10-04 12:01:01

Pomyłka w licytacji, oferta w oczywisty sposób przepłacona.

------------------------------------------------

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez kmatu: 07-10-2021 00:08.

06-10-2021 23:56 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoje konta odblokowałem.
Na przyszłość zgłoszenie swojej aukcji robi się z linku z tej aukcji, co zresztą już przynajmniej raz zrobiłeś.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2021 09:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki. Jakiś Janusz chciał zarobić i dałem się naciągnąć przez nieuwagę.


Ale w wiadomościach zakupu nie ma linku do zgłaszania, jest tylko jak coś się sprzeda.

A na liście aukcji było już zgłoszone to jak to mogłem inaczej zgłosić?
07-10-2021 09:17 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na forum można zgłaszać zakładając temat, lub też pw do operatora.
07-10-2021 14:57 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Prośba o sprawdzenie aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH