Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R21 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY 4024 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 4024 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

4024 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wniosek gracza 4024:

KladeKuleNaTweOczy 13.11 15:40 ->

I wczesniejsze wczoraj, nazywaniem mnie alkoholikiem, uwago co do wady

+ dzisiejsza rozmowa na czacie za pato babe, poniewieranie i bycie chodnikiem na ktory sie pluje.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-11-2021 14:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

49

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-11-2021 14:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Ryuki
Junior Member


Data rejestracji: 12-04-2021
Postów: 22

Proszę o Anulowanie Bana Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o Anulowanie Bana

Zostałem sprowokowany przez osobe o nicku "Pokrzywka"

Nie jest to jej pierwszy występek prowokujący co do mojej osoby aby mnie rozzłościć.

Niestety Pani czy też pan Pokrzywka został odrzucona/y przez moją personę i nie mogł/a sie pogodzić z tym faktem.

Teraz będzie się mścić na każdym kroku.

Jest kilka osób które zna cała sytuacje z Pokrzywka sami doskonale wiedzą ze ta osoba potrzebuje lekarskiej pomocy.

proszę o Anulowanie bana bo słowa które tam padły, nie były wgl skierowane do jej osoby ona po prostu myśli ze wszystko kreci sie do około niej, jezeli poczuła sie urazona trudno widocznie ma za wysokie mniemanie o sobie.

Odnośnie jej prowokacje przesyłam również Screen Shooty z starszych rozmów miedzy innymi z necro ze jej postepowanie to jest jawna prowokacja i sama nie wie czego chce.

Wiele razy prosiłem ją aby dała mi spokoj niestety na prózno ciagle jej wiadomosci na pw były udręką dla mnie oraz czułem sie osaczony, osoby ktore moga potwierdzić ze Pokrzywka ma nierówno pod sufitem sa miedzy innymi Kirke,Biox,Kisquez oraz inne osoby.


Czy osoba która specjalnie prowokuje bo nie może pogodzić sie z tym iż została odrzucona jej "miłosc" zachowuje sie normalnie ? Czy wgł pana panie Buc to jest normlane zachowanie ?


załączniki usunięte
14-11-2021 15:58 Ryuki jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryuki Dodaj Ryuki do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam. Nie znam dokładnie całej sytuacji, ale wyraźnie dało się odczuć, kto kogo prowokował. A ban za teksty z wczoraj przy przedwczoraj jest lekką nadinterpretacją słów, jakoby byłyby one ad personam.
Również wnoszę o anulowanie bana, albo choćby skrót do 3dni, a warna z pokorą przyjmuję.
14-11-2021 16:04 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
BioXx
Newbie


Data rejestracji: 27-10-2020
Postów: 6
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria S
Skąd: .

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołączam sie do prośby o odbanowanie tego gracza. Potwierdzam ze pokrzywka wiele razy na nekro prowokowała go, jak wyleciała z klanu do akademii za dramy które prowokowała, robila wszystko żeby się zemścić na nim, niestety nie wyszło, gdy wróciła do klanu z powodu braku ludzi do gry ( lepszy rydz niż nic) dalej robiła wszystko żeby się go pozbyć. Na morii robiła to samo. To typ atencjusza który myśli że świat się kręci wokół niego i jego gowno musi byc na górze inaczej robi dramy.
14-11-2021 16:14 BioXx jest offline Szukaj postów użytkownika: BioXx Dodaj BioXx do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę tu prowokacji, która uprawniałaby do obrażania innego gracza. Ale, część tekstów mogę odpuścić, bo faktycznie wynikają z pyskówki:
49

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-11-2021 16:29 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pokrzywka
Newbie


Data rejestracji: 23-09-2021
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robisz z siebie ofiarę Ryu. Tłumaczysz się, że te teksty nie było o mnie? Po co kłamiesz? To, że starasz się obrażać tak by ominąć to nie znaczy, że nie obrażasz mnie. Screeny sprzed kilku miesięcy? Świetny dowód. Też mogłabym znaleźć takie, gdzie jesteś milutki, gdy mówisz smutny głosikiem, że "tylko tak mówisz, Ty mnie nie lubisz". Wyciąganie fragmentów rozmów i robienie ze mnie zakochanej wariatki jest tylko manipulacją, w która niektórzy uwierzyli. Reszta wie, że jesteś napinaczem, trollem, a teraz płaczkiem. Czepiasz się ludzi, którzy są wrażliwi i nie maja dystansu i ja taka jestem.

Sprowokowany? Kiedy? Jeśli admin/op ma ochotę to niech przeszuka całe SB na necro i morii. Nigdy nie było przypadku, że ja zaczęłam Cię wyzywać. Zawsze inicjatywa wychodziła z Twojej strony, nawet gdy nie byłam zalogowana na BW. Ciągle Ci pisze od kilku miesięcy za każdym razem, gdy mnie obrażasz na SB byś się odwalił. Ostrzegałam wczoraj, że Cię zgłoszę jeśli tego nie zrobisz, ostrzegałam dzisiaj i ciągnąłeś dalej. Jedyne czego chce od kilku miesięcy to SPOKOJU i żebyś PRZESTAL MNIE WYZYWAC i tego nie chcesz mi dać.

Odrzucona? Fajny wymysł, osoby, którego zaloty powstrzymywałam przypominając, że masz narzeczoną.


Bądź szczery. Pierwszy raz się obraziłeś o to, że napisałam Eutanazji jak mnie wyzywałeś, że nie rozumiem Twojego zachowania. Rozmawiamy normalnie, pokazujesz mi zdjęcie pierścionka zaręczynowego, czy usg dziecka, a kolejnego dnia wyzywasz bo nie chciałam Ci dać fotki. Gdy dotarło do Ciebie co pisałam Eutanazji to znów zacząłeś swoją zemstę, gdy później Cię zmusiłam do rozmowy to się wytłumaczyłeś, że chciałeś bym "poczuła się jak Ty". Teraz napisałam do Kirke, żeby na Ciebie uważała, że wydajesz się w porządku, a jak coś Ci się nie spodoba to Ci oddawała. Przekazała Ci to i męczysz mnie od kilku miesięcy, robiąc nagonkę i płacząc całemu BW, jaka to ja nie jestem. Naprawdę nie dostrzegasz tego, że to Ty nie dajesz mi spokoju?


Biox na necro było inaczej.
Ryu wyszedł licząc, że mnie wywalą. Po tygodniu wrócił.
Później była ankieta, które z nas zostaje. Wygrał on bo ma lepsze EQ, a ja poszłam do AK.
Później wyleciał za kręcenie dram i kłamstwa na mój temat. Pisał, że wypisuje do niego, gdy nic do niego nie pisałam od ponad tygodnia. To było kłamstwo.

Ryu dostałeś bana za to, że mnie obrażasz. Weź to na klatę i nie płacz. Miałam pisać by Ci Buc skrócił bo jedyne, czego chciałam to, żebyś w końcu dał mi spokój, a nie bana na 2 tygodnie.
Prośby na SB byś się odwalił nie działały, pomyślałam, że może ban zadziała. Teraz znów zaczynasz kłamać na mój temat to jest naprawdę żałośne co robisz.

i jeszcze jedno:

Nie wyraziłam zgody na publikowanie naszych prywatnych rozmów, ani na forum, ani pokazywania osobą trzecim.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pokrzywka: 14-11-2021 17:01.

14-11-2021 16:58 Pokrzywka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pokrzywka Dodaj Pokrzywka do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam tę telenowelę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-11-2021 17:02 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R21 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY 4024

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH