Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » REG.HANDLU Zezlomowany przedmiot » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zezlomowany przedmiot
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mamut
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2020
Postów: 10
Kraina: Necropolia XI

Zezlomowany przedmiot Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypadkiem zezlomowalam przedmiot Epicka bransoleta koncetracji
Czy jest mozliwosc odzyskania ?
nick w grze ucia
06-01-2022 21:54 mamut jest offline Szukaj postów użytkownika: mamut Dodaj mamut do Listy kontaktów YIM Account Name of mamut: Tomasz
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę go w sprzedanych przedmiotach. Czy masz może link do wyprawy?

__________________

06-01-2022 23:35 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
mamut
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2020
Postów: 10
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mamut
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kłopot w tym ze nie wiem kiedy byl zlomowany ,napewno w ciagu ostatnich 3 dni .
Linka nie mam bo przedmiot znaleziony dawno .Ogolnie sama sie zastanawialam bo klikam przedmioty do sprzedazy pojedynczo ,nie zaznaczam całej półki,i zawsze uwazam ,tymbardziej na przedmiot ktory juz 2 tyg lezy i wiem ze jest .W zbrojowni go nie mam w zk epik nie moze lezec ,jedyna opcja ze zostal sprzedany .
07-01-2022 08:55 mamut jest offline Szukaj postów użytkownika: mamut Dodaj mamut do Listy kontaktów YIM Account Name of mamut: Tomasz
mamut
Junior Member


Data rejestracji: 21-08-2020
Postów: 10
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mamut
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz wyjasnione prosze zamknac
07-01-2022 09:00 mamut jest offline Szukaj postów użytkownika: mamut Dodaj mamut do Listy kontaktów YIM Account Name of mamut: Tomasz
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » REG.HANDLU Zezlomowany przedmiot

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH