Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Mam dosyć tego typu tekstów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Mam dosyć tego typu tekstów 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grypkas
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2021
Postów: 11

Mam dosyć tego typu tekstów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SB 18.02
Godzina 15:47


Bóg Imperator Kaijū 15:47 -> A matka dzwoni po komisariatach i szpitalach nie wiedzac gdzie jestes
Grypa 16:05 -> Matka moja już świeć panie nad jej duszą
Bóg Imperator Kaijū 16:12 -> Przykro mi ale to niczego nie zmienia - wciaz jestes zlym synem


Grypa 16:42 -> Cokolwiek
Bóg Imperator Kaijū 16:42 -> W dupie mam Ciebie i Twoja matke, a jesli Ty nie masz mnie to to juz Twoj problem

Wjazdy kolegi
Bóg Imperator Kaijū
Na temat matek są już nie tyle nie smaczne co wręcz żenujące.
Adagio albo gościa utemperujesz albo poproszę administrację o jego stałe zablokowanie
Moja matka nie żyje. Nie życzę sobie żeby jakiś frajer po niej jeździł.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grypkas: 18-02-2022 16:43.

18-02-2022 16:28 Grypkas jest offline Szukaj postów użytkownika: Grypkas Dodaj Grypkas do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

XD
18-02-2022 17:03 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież on nie napisał nic obraźliwego na temat Twojej mamy.
W największym wypadku mogę mu dać ostrzeżenie słowne za wypowiedź z 16:42.
Na bana zdecydowanie za mało

__________________

18-02-2022 17:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Grypkas
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2021
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grypkas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodziło mi o bana. Chcę Abyś mu powiedział że pisanie o czyichś matkach nie przystoi. Nie w ten sposób.
18-02-2022 18:15 Grypkas jest offline Szukaj postów użytkownika: Grypkas Dodaj Grypkas do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Mam dosyć tego typu tekstów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH