Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY odpoczynek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony odpoczynek 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

odpoczynek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego: 3833
Id zgłaszanego: 3073

Wypowiedzi 25/26 02 2022
Godzina po 23 do 00:30
jakoś tak, dokładnie nie pamiętam
Później, rano ok 8 i dalej.
Rano nawet nic nie pisałem a on dalej swoje.
Odpoczynek przyda się na pewno.
Wulgaryzmy, obraza no i na to wygląda, że groźby w życiu realnym.
proszę o szczegółowe zapoznanie się ze sprawą.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
26-02-2022 22:01 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok. Sprawdzę to jak będę przed komputerem

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-02-2022 05:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
5uperunknown
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2022
Postów: 5

i racz ci daj Panie... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na co sie znowu skarzysz?
na swoje durne slowa, w ktorych piszesz ze putin zrzuci bomby nastepnego dnia i zniszczy moj dom i moja lodke? Tongue
jak smiesznie i absurdalnie by to nie brzmialo, pokazuje kim jestes...
szczegolnie w dobie ataku putinka na Ukraine, czego pewnie jestes fascynatem, czytajac twoje durne wypowiedzi na ogolnym sb...
zreszta jak ci odpowiedzialem na ogolnym i powtorze to teraz - jedyne co putin zrobil - to zryl beret takim jak ty i jest to smutne i fenomenalne jednoczesnie...
jakiej reakcji sie spodziewales?
pomysl, zanim cos napiszesz i spodziewaj sie konsekwencji - nie ma zadnego wytlumaczenia na chore i oderwane od rzeczywistosci slowa, a juz szczegolnie od kogos jakiego jak ty - wiecznie zakompleksionego i placzacego...bo ktos ma lepiej...
szkoda czasu na ciebie...
dla mnie jestes putinowskim kundlem i takim jak ty mowie stanowcze NIE Pleased

fuck you very much Tongue

brainstorm

P.S.

HAIL UKRAINE!

P.S.2 - a tutaj klikajcie, aby choc w taki sposob powstrzymac wojne...

https://secure.avaaz.org/campaign/pl/stop_the_war_loc/

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez 5uperunknown: 01-03-2022 04:45.

01-03-2022 03:53 5uperunknown jest offline Szukaj postów użytkownika: 5uperunknown Dodaj 5uperunknown do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dość!

Obaj jesteście siebie warci. Wasze waśnie pamiętam z historycznych czasów R9.

Przeczytałem wypowiedzi obu osób i faktycznie można uznać, że doszło do prowokowania.

Nie podoba mi się, że Brainstorm używa wulgaryzmów i nie przebiera w słowach.

Tym razem odpuszczę bana, ale będzie to po raz pierwszy i ostatni. Nie życzę sobie tego typu pyskówek i wzajemnego obrzucania się błotem. Pozwalam sobie na łagodne traktowanie tylko dlatego, że wiem, że jeździcie po sobie od lat. Poza tym, była późna pora, serwer wymarły, więc nie było powszechnego zgorszenia.

Nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać? To się w ogóle nie odzywajcie na publicznym SB. Nie będę tolerował wzajemnych prowokacji i obrzucania się błotem.

Nie będę również więcej tolerował chamskiego języka ze strony Brainstorma (superunknown). Jeśli tego typu akcja się powtórzy, to na podstawie tej skargi daję z marszu 30 dni bana. Nie będzie więcej pobłażania.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-03-2022 19:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RwaczMałolat
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

robisz sobie żarty?
jakiej prowokacji?
wklej tutaj wypowiedzi moje i jego.
Jeżeli były prowokacje to z jego strony, a ja to olałem, Zgłosilem tylko ze względu, że inni gracze na pw mnie prosili o to.

Skoro jest przyzwolenie na takie rzeczy to zamknij ten dział i nie pozostaje nic innego jak rzucał błotem w drugą stronę.
Sam sobie wymyślił, że ja jestem jakiś putinowski czy jak on to wymyślił i wypisuje bzdury jakby zapomniał wziąć leków. To ja nie mogę normalnie się wypowiedzieć na Sb bo jakiś chory człowiek wpada z tekstami co nikt ich nie rozumie przy czym obrażając i bluzgając publicznie? Nie no gratuluję.

W dodatku nawet tutaj na forum to robi.
W takim razie każda jego wypowiedź będzie mnie prowokowała to bluzgania i obrażana oraz grożenia wyżej wymienionego niezrównoważonego osobnika, chyba, że jeszcze raz zastanaowisz się nad tym.

EDIT:
Słabo pamiętasz r9 bo ja z nim nie miałem doczynienia, nie wchodziliśmy sobie w drogę, ale jemu brakło już ludzi do zaczepki.

Prowokowany to byłem ja i obrażany w dodatku.
Przyjmowałem sobie z żartem jego pyskówki ale widzę to nie na miejscu jest, trzeba po prostu rozpętać gównoburzę jak za dawnych lat. Szkoda tylko, że nie mam na to ochoty już.
ŻENADA!

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RwaczMałolat: 01-03-2022 23:20.

01-03-2022 23:18 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
5uperunknown
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2022
Postów: 5

na wieki wiekow... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zenada - wlasnie jestes najlepszym zyjacymTongue przykladem tego slowa...

jesli jeszcze tego nie zrozumiales - wroc do mojego poprzedniego post'u, bo nie chce mi sie powtarzac slow, ktorymi i tak juz cie okreslilem - wystarczy Pleased

howgh

brainstorm
09-03-2022 06:03 5uperunknown jest offline Szukaj postów użytkownika: 5uperunknown Dodaj 5uperunknown do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RwaczMałolat
RE: na wieki wiekow... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypad patafianie bo smieje sie z Ciebie całe BW od lat a Ty dalej swoje.
szkoda mi czasu na większy wywód, po prostu jesteś dla mnie nikim i nie zasługujesz nawet na to bym na Ciebie splunął...
A może jednak, a tfuuuu.
czuj sie doceniony i nie zapomnij wziąć tabletek dziś.
Żegnam.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
09-03-2022 23:28 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dość tych pyskówek - za każdy zbędny post dostajecie po warnie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

12-03-2022 23:44 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
5uperunknown
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2022
Postów: 5

nie pluj pod wiatr :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciach

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 5uperunknown: 16-04-2022 20:32.

16-04-2022 19:52 5uperunknown jest offline Szukaj postów użytkownika: 5uperunknown Dodaj 5uperunknown do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY odpoczynek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH