Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY żałosne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony żałosne 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

żałosne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=7530501&type=2

__________________
Norther
05-04-2022 14:13 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Norther
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzie jakaś reakcja?

__________________
Norther
10-04-2022 23:46 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam najmocniej, musiałem przeoczyć zgłoszenie: 48h

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-04-2022 11:37 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żałosne to jest to co reprezentuje sobą nother.
Czemu nie wkleisz swojej wiadomości do mnie ?
W klanie podpierdzielać swoich, którym trułeś aby ci pomagali a z racji tej, że nie chce ci się pilnować swoich exp i dajesz zapki na cały klan potem ubliżasz ludziom i donosisz jak ci odpowiedzieli na twoje obelgi.
Kolejny konfident na servie . Zero honoru

Admin ściągnij tego bana bo to była riposta na obraźliwą wiadomość od tego typa.
Płace premke - a to jest niesłuszna kradzież i wielka strata pr i kasy w obecnych czasach na tej grze.
11-04-2022 16:43 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Następnym razem zamiast obrażać kogoś, zgłoś to po prostu tutaj - najlepszy sposób na brak bana.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-04-2022 21:09 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszy sposób to nie popierdzielac sie a nie wymuszac podpierniczanie sie nawzajem.
Budujecie system zgodny z obecnym trędem politycznym!
Dorośli ludzie jesteśmy i jak ktoś dostanie pare gorzkich słów to przyjmuje to na klatę a nie bawi się w przedszkole.
Gosciu wielokrotnie prosił sie o pomoc a potem wylał pomyje na mnie i na dodatek poleciał do ciepłego wujka...
A wy jak zwykle odpychacie ludzi od gry.
Na 5 kontach place premke ze skrótami , jeszcze troche mnie zdenerwój...
11-04-2022 21:24 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Norther
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja wymiana wiadomości z KtoToTaki

Adresat: KtoToTaki
Tytuł wiadomości: hej
Data wysłania: 2022-04-02 18:32:33

to ze masz zapke, nie znaczy ze masz wbijac w expe jak juz sa 3 osoby, na czwartego
podczas gdy normalnie ta expe zrobi sama Miska czyli we 2 ze mna

ok?

to ze wzialem Killinga na 3go to wyjatek

mam nadzieje ze rozumiesz

teraz zamiast 13M zgarnalem tylko 6M

dzieki za pomoc do tej pory



Nadawca: KtoToTaki
Tytuł wiadomości: Re: hej
Data wysłania: 2022-04-03 06:18:22

misiek hamuj sie !
nie dawaj zapek to nie beda ludzie wbijac !
nikt nie jest wrózka i nie wie czego oczekujesz



Adresat: KtoToTaki
Tytuł wiadomości: Re: hej
Data wysłania: 2022-04-03 16:18:01

nie, ja bede dawac zapki bo nie mam czasu siedziec tu caly dzien i patrzec czy ktos mi wbil czy nie

zapek jest raptem 3

to ty sie hamuj, masz patrzec czy jest juz 2, czy jeszcze 1 osoba = mozesz wbijac

proste nie? Big Grin umiesz rozroznic 2 od 1 nie? Big Grin



Adresat: KtoToTaki
Tytuł wiadomości: Re: hej
Data wysłania: 2022-04-03 16:23:40

poza tym jest napisane czego oczekuje Smile

"jednego koksa zapraszam Smile "

albo

"we 2"

Smile


Nadawca: KtoToTaki
Tytuł wiadomości: Re: hej
Data wysłania: 2022-04-03 20:42:39

tepy fiucie mozesz swojemu psu mowic co ma robic
teraz juz na 100 jestem wszystkimi kontami w twojej expie


Koniec wymiany wiadomości

__________________
Norther
12-04-2022 08:17 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze nikt cie nie udostępnił do wklejania prywatnych wiadomości.
To że to robisz publicznie właśnie świadczy o tobie.

Wklej wszystkie wiadomości jakie do tej pory do mnie wysyłałeś i płakałeś o pomoc. Ile twoich wiadomości o wbicie do exp było w nocnych godzinach ?! Teraz gdy człowiek tobie pomagał od miesiącami to głupka z niego robisz bo tobie się nie chce siedzieć i pilnować swoich exp.
W swoich sarkazmach nie upatrujesz obrazy i poniżania ale fiut cie obraża.

Wyraz w/g słownika języka polskiego: (https://sjp.pl/fiut)

fiut

dopuszczalne w grach

fiut

1. wulgarne określenie męskiego członka;
2. obraźliwie o mężczyźnie

Wyraz który powinien być tu użyty brzmi zupełnie inaczej i doskonale wszyscy wiemy jak brzmi i patrząc na twoje postępowanie było by bardzo celnym określeniem. Chyba, że obraża cię słowo tępy, ale tu jakoś nie widzę podstaw ponieważ dla wielu to bardzo trafne określenie wobec twojej osoby.Do tego dodał bym nadęty, roszczeniowy dupek.

dupek( https://sjp.pl/dupek)

dopuszczalne w grach

dupek

1. obraźliwie: osoba pogardzana, lekceważona przez innych;
2. potocznie: walet w kartach; jopek

Wiec Szeszej macie swój słownik czy obowiązuje nas słownik języka polskiego?
Czy Bloodwars jest grą ?
Proszę bezwłocznie sciągnąć tego bana.
12-04-2022 15:55 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY żałosne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH