Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Groźby » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Groźby 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Groźby Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2
Id zglaszającego: 1339

Id zgłaszanego: 3037 (nick: superunknown)

Groźby dotyczące życia realnego.
Czat klanowy, klan "Twierdza".
22.08.2022 - Godz 12:02 - 12:41


Spina, wyzwiska w obie strony - też święty nie jestem, bo wygarnąłem gościowi w żołnierskich słowach co o nim myślę, ale to już przegięcie.

__________________
r5: jamik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jamicore: 22-08-2022 12:58.

22-08-2022 12:55 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesteście siebie warci. Obu Was zbanowałbym na 30 dni. Poprosiłem admina o wymianę wiadomości między Wami, może coś to zmieni w moim oglądzie na sprawę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

22-08-2022 15:06 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
5uperunknown
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2022
Postów: 5

RE: Groźby Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie, sprawdzcie priv - wyjdzie od razu o co chodzilo .
wyzwiska od samego poczatku, pomimo moich slow, aby tego zaniechal, a jak juz poszlo - nie bede siedzial cicho, gdy ktos wciaz rzuca inwektywami.
swoja droga typowe zachowanie tego typu gracza - wyzwiska, ale jak ma przyjsc co do czego, to sie poskarze...
zenada...

zolnierskimi slowami ? nie sadze, aby mial okazje byc blisko zolnierza Tongue
no wlasnie Smile

howgh
23-08-2022 09:17 5uperunknown jest offline Szukaj postów użytkownika: 5uperunknown Dodaj 5uperunknown do Listy kontaktów
Taxóweczka
Full Member


images/avatars/avatar-12090.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brain nie filozuj
Nie chcę Cie atakować więc tego tak nie odbieraj ale prawda jest taka że jesteś troszkę toksyczny. Bluzgasz się od lat z różnymi graczami i pewnie gdyby nie to że gra mało ludzi i szkoda tracić platnika to dawno miałbyś zbanowane konto.

__________________
Nick W grze R1 .....
Nick W grze R9 ..... Big Grin

23-08-2022 18:41 Taxóweczka jest offline Szukaj postów użytkownika: Taxóweczka Dodaj Taxóweczka do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenia za spam rozdane.

Dostałem dzisiaj wymianę PW i nie mam wątpliwości, kto zaczął i sprowokował rzucanie wulgaryzmami.

Z jednym się zgodzę - Brainstorm jest niezwykle toksycznym graczem i zasługuje na bana stałego za całokształt. Ale zachowanie, na które składane są skargi są po prostu prowokowane, dlatego nie zdecydowałem się na blokadę.

Dlatego ostrzegam - nie będę tolerował tego typu zachowań. Niech to będzie przestrogą dla Brainstorma, że więcej mogę nie być pobłażliwy w przypadku wybuchu gniewu. Nie potrafisz sobie poradzić z nerwami? Skorzystaj z pomocy specjalisty albo chociaż odejdź od komputera by nie zatruwać innym gry.

Ostrzegam innych graczy - za prowokacje Brainstorma będę dodatkowo wynagradzał, bo psucie atmosfery gry nikomu nie służy.

Tako rzekłem ja. Trzy Litery.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-08-2022 15:14 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
5uperunknown
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2022
Postów: 5

fakt - dopiero teraz to widze :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i przepraszam wszystkich, ktorych urazilem odpisujac indywidulanie na wulgryzmy i inwektywy kierowane w moja strone - w sposob adekwantny, aczkolwiek przesmiewczy Pleased
wiekszej ironii juz nie zobaczycie Tongue
od dawna smiesza mnie gracze (chyba ludzie?Tongue ), ktorzy atakujac i wylapujac kontre, od razu leca na forum - nie ogarniajac nawet swoich slow jak i consensus'u wypowiedzi oraz mojej riposty.
pozdrawiam ten, taki, tego, cholera wie jak to nazwacSmile graczy Smile

akcja budzi reakcje Pleased - w taki, czy inny sposob.
proste i zapamietajcie to sobie.


i zawsze toksyczny - alko, LSD, rzadziej hash Smile
nie probujcie - dwa ostatnie jedynie dla inteligentnych.

zdrowko na lodce.

howgh

brainstorm

p.s.
Taxóweczka nie wiem kim jestes, ale dzieki Smile
do Twojej wiadomosci - nie placilem za ta gre (balans mnie nie zadowalal i wciaz na nie!, nalezy ukrocic luck i pare innych rzeczy, ale to na inny tematSmile ) okolo 5 lat, takze zaprzestan Smile
zaczalem placic pare miesiecy temu - glownie, aby miec komfort wyboru eq pod ekspy - tak pod swoje, jak i na tych, gdzie pomagam (co jest kolejnym kurest.... em bw), co bedzie kolejne ? kup premium na 1000 dni i zapewnij sobie eq na areny i oblegi? za 200 masz nawet jednoraza ?
wciaz sie dziwie, ze na to nie wpadli - no coz, nie ma wojny na servie Smile

anyway,

rozpisalem sie - a chcialem jedynie pozdrowic -
- Ciebie Smile odezwij sie na priv Smile
bo tych,tamtych, innych , to juz pozdrowilem dawno ...temu Smile

p.s.2
zapomnialem podziekowac Buc'owi za obiektywnosc.
zatem - Dziekuje

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez 5uperunknown: 28-08-2022 07:20.

26-08-2022 16:59 5uperunknown jest offline Szukaj postów użytkownika: 5uperunknown Dodaj 5uperunknown do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc czy Ty otrzymujesz jakieś profity za udawanie, że nic się nie dzieje?

Dajesz bany ludziom za "prowokowanie" chorego umysłowo gracza a na jego bluzgi i prowokowania nie reagujesz zupełnie...

Temat z kwietnia i Twoja wypowiedź

cytat:
Buc napisał(a)
Dość!

Obaj jesteście siebie warci. Wasze waśnie pamiętam z historycznych czasów R9.

Przeczytałem wypowiedzi obu osób i faktycznie można uznać, że doszło do prowokowania.

Nie podoba mi się, że Brainstorm używa wulgaryzmów i nie przebiera w słowach.

Tym razem odpuszczę bana, ale będzie to po raz pierwszy i ostatni. Nie życzę sobie tego typu pyskówek i wzajemnego obrzucania się błotem. Pozwalam sobie na łagodne traktowanie tylko dlatego, że wiem, że jeździcie po sobie od lat. Poza tym, była późna pora, serwer wymarły, więc nie było powszechnego zgorszenia.

Nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać? To się w ogóle nie odzywajcie na publicznym SB. Nie będę tolerował wzajemnych prowokacji i obrzucania się błotem.

Nie będę również więcej tolerował chamskiego języka ze strony Brainstorma (superunknown). Jeśli tego typu akcja się powtórzy, to na podstawie tej skargi daję z marszu 30 dni bana. Nie będzie więcej pobłażania.


odpoczynek

dołożyłem link.

Wypowiedziałeś się a za 4 miesiące temat z nim znowu jest a Ty dalej piszesz, że znowu dasz mu bana jak coś zrobi. Nie wydaje Ci się, że to powinno być już teraz zrobione jak obiecałeś w poprzednim temacie?
Ale co tu się łudzić, widocznie słowność to Twoja kiepska strona.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
01-01-2023 21:03 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Groźby

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH