Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA 4 ,195, 2729, 854 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 4 ,195, 2729, 854 16 Ankieta - średnia ocena: 3,8116 Ankieta - średnia ocena: 3,81
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

4 ,195, 2729, 854 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 4

ID 195

ID 2729

ID 854

Ban stały za złamanie reguł serwera rodzinnego, poprzez przejmowanie "pustaków" przez jedno z kont i przekazywanie go przeciwnemu klanowi.

Odwołanie od decyzji można składać do C47

__________________

14-10-2022 21:31 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję sprawdzić logi, bo konto malucha, które przekazało s5, to żadne multi. Poza tym s5 nie zostało przekazane przeciwnikowi.
14-10-2022 21:45 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie napisałem, że konto malucha to multi i nie zablokowałem go

__________________

14-10-2022 21:46 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Re: 4 ,195, 2729, 854 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wszystko ładnie pięknie.. tylko że maluch który dostał ode mnie S4 to nie moje konto ...
Po drugie proszę odblokowanie szydek bo to też nie moje konto co można sprawdzić po logach że ja tylko w oble koledze wbijalem .. expy kw ataki wypki sam sobie ogarniał ... Więc zgodnie z zasadami serwera rodzinnego mogłem wbić w obleg cudzym kontem w trakcie wojny...

A co do tego faktu że mnie zwołano do gry w niedzielę i dostałem konto oraz kolega z dawnych lat gry chciał klocek to moja sprawa czy mu go dałem czy nie ? Nie pochodził z obcego klanu wojny wtedy nie było.. więc proszę mi z łaski swojej dać podstawy regulaminu który niby został złamany?

Bo nawet s5 nie rolowalen między swoimi dwoma kontami które kilka dni temu wracając z gry dostałem...
14-10-2022 21:54 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To czyje jest te 4 konto zablokowane skoro ja mam tylko 2 ?
14-10-2022 21:56 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O i jak zawsze kiedy trzeba opa nie ma xd
14-10-2022 22:10 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i se przeczytałem regulamin i nigdzie nie widzę żebym coś w nim naruszył... Proszę mnie oświecić...


Nad mienie też że konto dostałem w niedzielę s5 wziąłem od znajomka też w niedzielę zaraz po otrzymaniu konta od całkiem innej osoby oczywiście xd

A drugie konto które dostałem było w środę gdzie już 4 dni użytkowałem s5

I puszczałem sobie wyprawy i expy i nawet epiki wpadły.. więc totalnie nie kumam gdzie jest złamanie zasad regulaminu
14-10-2022 22:32 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer rodzinny nie służy do tego, żeby jedno konto siedziało na pustaku, który później jest przekazywany a na innych grało się normalnie.

Odwołanie od decyzji można składać do C47

__________________

14-10-2022 22:38 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie xd sam siebie przeczytaj i sprawdź że dziś nawet karawana poszła na s5 a na S4 nie puściłem wypki nawet ..

Pisałem na globalnym że mi klocek zwisa bo nie robię ataków xd

To jak złamać te zasady skoro ja aktywnie grałem na s5 oprócz ataków?

Przypominam o zdjęciu blokad z nie moich kont co może pan sprawdzić po logowaniu bo ja gram od xx lat tylko z telefonu wiec obecnie IP jest jedynym i nie dynamicznym.
14-10-2022 22:50 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę o wskazanie i odniesienie się do konkretnej "reguły serwera rodzinnego" wraz z linkiem do tych reguł.
14-10-2022 22:58 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołanie oczywiście już poszło bo ja tam nie doczytałem nigdzie w regulaminie gdzie został złamany
14-10-2022 23:02 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tragedia xd
Op bana dać może, ale odwoływać się trzeba do kogoś innego i czekać na łaskę :p
14-10-2022 23:09 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech se sam gra xd

Mi jak się nie chciało grać to teraz mi się jeszcze bardziej nie chce xd
14-10-2022 23:13 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytując:
Serwer rodzinny nie służy do tego, żeby jedno konto siedziało na pustaku, który później jest przekazywany a na innych grało się normalnie.

Tylko ja od niedzieli mam s5 .. i dopiero od środy drugie konto... Ale tego też pewnie op nie zauważył... Ale zauważył op że do konta Kiri nie mam pasów i z mojego IP logowania na tym koncie to już w ogóle nie było xd to że od niego konto dostałem w niedzielę a drugie w środę i się chłop przez pomyłkę zalogował bo pasy zostały te same jak bym nie miał czasu wbić w obleg np. to już mu też ban się należy?

Totalna abstrakcja dla mnie xd

Kiedyś już pisałem że tu lecą bany z dupy wzięte a regulamin to se chyba op napisał na czole xd serwer rodzinny wbić w obleg cudzym kontem można ale jak człowiek tłumaczy że tylko w obleg to się nawet sprawdzić nie chce bo szybciej dać bana i mieć w zadku.. niech się kolega zajmuje któremu więcej płacą za takie rzeczy xd

Odwołanie proszę mi ściągnąć c47 i niech dokładnie przejrzy logi na każdym koncie. Dodam że moim kontem głównym z którego głównie grałem i od niedzieli było konto na s5. Nawet kolor zielony był w klanie i centrum dowodzenia z tego konta.

Raczej macie możliwość sprawdzania IP więc konto na. Forum dla ułatwienia sprawy jest założone z ip czyli z tel z którego gram.

Dzięki za wasze cudowne 5-10 min pracy panie opie
15-10-2022 08:34 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na serwerze rodzinnym za przewinienie na jednym koncie mogą być zablokowane wszystkie konta powiązane z nim

Na ID 195 (Szydek) od tygodnia jest nawet więcej przelogowań z konta ID 4 i 854 niż z innej sieci bez przelogowań, więc blokada tego konta jest całkowicie słuszna
Jak komuś przekazuje się hasło to trzeba liczyć się z tym, że poniesie się odpowiedzialność za cudze czyny


A jakie to przewinienie?
Posiadanie multi, w którym przynajmniej jedno konto było wykorzystywane w celu utrudniania gry (w tym przypadku 'pustakowanie')

Przy posiadanym jednym koncie (a ściślej przy logowaniach tylko na jedno konto) 'pustakowanie' nie jest zakazane - gracz sam traci na tym, że musi być na danym kwadracie zanim go 'odda' przez oblężenie
Mając multi gracz nic nie traci, bo na drugim koncie może grać jak by nigdy nic


Chciał bym zauważyć, że to nie jest pierwszy ban za pustakowanie z wykorzystaniem multi. Chyba po tylu latach można się nauczyć, że na serwerach rodzinnych nie można robić co się żywnie podoba wykorzystując do tego multikonta


Konto 2729 zostaje odblokowane
Od oddania konta były dwa logowania, ale faktycznie wyglądają na przypadkowe, patrząc na czas logowania na ID 4 i zaraz po tym na logowaniu na właściwe konto

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-10-2022 09:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No fajnie tylko że s5 jest u mnie godzinę po powrocie do gry czyli nie pamiętam ale jakoś o 11 dostałem konto , potem może za godzinę oddałem S4 znajomemu bo poprosił , i do środy nie miałem żadnego innego konta co przecież widać.. w poniedziałek rano złożyłem tylko koledze szydek eq bo nie umie kraftowac epików i już z miesiąc temu mi głowę suszył bym mu zrobił ale mi się za bw nie tęskniło więc nie chciałem wracać. No a skoro już mnie namówili to chciałem mieć go z głowySmile
Więc przez czas od niedzieli od 11 do środy do 17 jakos nie miałem innego konta jak tylko te jedno na s5. I cały czas aktywnie grałem na tym s5. Więc nie mając multi kont nie mam podstaw do bana. Jeśli oo zdejmie blokadę to ja oddam te drugie konto z S4 i dalej będę grał na tym z s5 bo jest mi bardziej bliskie Wink
15-10-2022 09:26 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jakie to przewinienie?
Posiadanie multi, w którym przynajmniej jedno konto było wykorzystywane w celu utrudniania gry (w tym przypadku 'pustakowanie')
Pozwalam sobie zacytować

I powtórzę po raz xx od niedzieli do środy miałem jedno konto więc ban nie jest zasadny.

Oble z s5 były w niedzielę, w poniedziałek i we wtorek kiedy cały czas miałem powtórzę Jedno Konto.
Dziękuję za przeczytanie że zrozumieniem "jedno konto"
15-10-2022 09:46 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No więc nie rozumiem... Biorąc drugie konto miało mi to s5 nagle wyparować skoro drugiej postaci używałem na asysty expedycji po zmianie rasy na obu ?
15-10-2022 09:49 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na 195 logowałeś się od początku po przejęciu konta 4
Więc miałeś multi (prowadziłeś dwa konta) i utrudniałeś grę innemu graczowi

Na 854 były logowania zarówno wcześniej (przed przejęciem przez ciebie) jak i później
Po przejęciu dopiero od 12go, ale 14go też oblegałeś próbując wlepić pustaka, więc też się liczy jako multi z utrudnianiem gry

Chciał bym też zauważyć, że tego S5 nie zdobyłeś w wyniku przegranego oblężenia, ale celowo sprowadzono nieaktywnego gracza, dołączono do klanu, przekazano kwadrat na twoje konto i próbowano wlepić wrogiemu klanowi
Skoro magicznie kwadrat pojawił się na twoim koncie to równie magicznie mógł z niego zniknąc. Można też było chociażby przejąć pusty np. w S4 lub zostać na tym kwadracie i nie oblegać nikogo mająć multi
Można też było, wiem że to bardzo trudne, logować się tylko i wyłącznie na jedno konto


I żeby też była jasność dla innych, mimo że już to wielokrotnie było pisane.
Nawet jak sam nie masz multi, ale celowo uzyskasz taki pusty kwadrat od innego multi to też łamiesz zasady serwera rodzinnego w tej samej kwestii (wykorzystywanie multi do szkodzenia innym graczom)
O wszelkich próbach, typu oddanie multi, aby wcisnąć pustaka i później ponowne przejęcie konta, i wielu innych 'inteligentnych obejsciach zasad' też możecie zapomnieć

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-10-2022 10:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba nie te ip op sprawdza xd bo ja sobie nie przypominam żebym się od powrotu logował czyli przez całą niedzielę na innym koncie niż te od harakiri2 .. tym bardziej że byłem w pracy i klikałem z doskoku ... Dopiero w poniedziałek rano przy kawie koło 7 weszlem na szydła zrobić mu eq. I z tego co dobrze pamiętam a sklerozy nie mam w środę po odebraniu dzieci zjedzeniu obiadu czyli po 17 a może koło 18 miałem czas żeby wejść na drugie konto które dostałem i dopiero wtedy też poszły premki na oba i zmiany rasy oraz pierwsze expy.. więc albo coś nie tak z tym sprawdzaniem IP albo ja lunatykiem jestem i gram nie wiedząc że gram. Dzięki. Mogę se wziąć inne konto z którego będę dawał pustaki ? Bez multi oczywiście.
15-10-2022 11:01 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jeszcze gdybym miał ta sklerozę i faktycznie nie pamiętam czy było to logowanie...

Poprzez złamanie regulaminu rozumiemy czyn pustakowanie innego klanu za użyciem kont multi tak ?
Czyli np według prawa popełnieniem przestępstwa jest fakt że coś się zrobiło złego...
A z linków które są zapisane w wiadomości na koncie nie ma przekazania pustaka innemu klanowi więc do pustakowanie nie doszło tak? Czyli realnie rzecz ujmując wykroczenia nie ma jest tylko próba popełnienia odpowiednio w czasie wychwycona czyli kara nie powinna być równa karze takiej jakbym to zrobił ..
Czyli według kodeksu za kradzież mamy np 5 lat odsiadki a za próbę kradzieży karę grzywny..

Zrób te karę grzywny czyli np tydzień bana i zamknijmy temat Smile
15-10-2022 11:25 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak, 18h to faktycznie dużo. 'od początku' to skrót myślowy, te kilkanaście godzin różnicy nie ma żadnego znaczenia
Oblężenia zacząłeś w poniedziałek, jak korzystałeś z dwóch kont
Później robiłeś jeszcze kilka oblężeń, w tym to wczorajsze, gdzie posiadałeś już kolejne konto

Nie radzę w ogóle przeprowadzania prób pustakowania innych graczy, czy w inny sposób utrudniania im gry
Chcesz normalnie grać, czy nawet tylko wspierać klan (radami, organizacją itp.)? - proszę bardzo
Chcesz siedzieć na koncie tylko w celu szkodzenia innym? - lepiej zapomnij o tej grze

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-10-2022 11:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W niedzielę zacząłem panie opie łaskawy obleg tylko kończył się w poniedziałek no niestety 18 h leci .. chce grać i pomoc klanowi nie wiedziałem i nigdzie nie znalazłem podstaw do bana i nie byłem świadomy że wzięcie drugiej postaci mnie do tego bana może zbliżyć nawet xd a szydek to naprawdę nie moje konto xd przecież to widać że se chłop expy sam stawia wypki i ataki nawet klika bo ja to już dawno nie klikam ataków xd

Także ładnie proszę zdjąć bana że mnie a jeszcze ładniej odblokowac szydek bo mnie kolega za jaja powiesi u suchej gałęzi i będzie opa wina xd
15-10-2022 11:44 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O Szydek pisałem w pierwszym poście. Zresztą nawet gdyby tych logowań było mniej to konto mogło by zostać zablokowane.
Chodzi o wszystkie konta, z których korzysta (obojętnie czy sam czy z innymi) gracz łamiący zasady

Właściciel Szydek może sam napisać odwołanie do operatora, po 30 dniach blokady

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-10-2022 11:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oki a co ze mną ? Mogę pisać odwołanie czy nie ma takiej opcji?

Mogę wziąć dziś inne konto i grać dalej czy będzie zblokowane ?
15-10-2022 12:19 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47

"Przy posiadanym jednym koncie (a ściślej przy logowaniach tylko na jedno konto) 'pustakowanie' nie jest zakazane - gracz sam traci na tym, że musi być na danym kwadracie zanim go 'odda' przez oblężenie
Mając multi gracz nic nie traci, bo na drugim koncie może grać jak by nigdy nic"

To może sprawdź, czy ten, na którego był obleg, też ma multi?
Wedle tej logiki, to jeśli ten oblegany też ma multi, to też nic nie traci, bo na innym koncie może grać jak gdyby nigdy nic :p
Chyba, że oblegany był akurat taki, który mulciakow nie ma, to wtedy utrudnianie xd
15-10-2022 15:47 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, możesz grać na innym koncie
Co do odblokowania to raczej nie widzę tu żadnego powodu do dawania szansy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-10-2022 20:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szydek3
Junior Member


images/avatars/avatar-25289.jpg

Data rejestracji: 31-12-2014
Postów: 13
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sto(L)ica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, proszę o zdjęcie blokady z konta Szydek.

__________________
Jedno Miasto, Jeden Klub !
(L)


r14 - Szydek
13-11-2022 13:41 Szydek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Szydek3 Dodaj Szydek3 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 195
Postać Szydek

Konto odblokowane po odwołaniu

__________________

14-11-2022 11:44 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę odblokować dwa pozostałe konta.

Po przeczytaniu regulaminu gry , regulaminu serwera rodzinnego, regulaminow pobocznych

Nie doszło do złamania żadnego punktu żadnego z ogólnodostępnych regulaminów pisanych.

Nie wnikam w wasze regulaminy nie pisane bo te zgodnie z regulaminem nie obowiązują.
14-11-2022 14:29 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA 4 ,195, 2729, 854

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH