Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obraza 8 Ankieta - średnia ocena: 7,638 Ankieta - średnia ocena: 7,638 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Magia 10.58 czat ogólny

Proszę nauczyć szacunku do innych graczy wyżej wymienionego
15-10-2022 11:11 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1368
Postać Magia

ID 4596
Postać Magia2

Obraza
1 dzień

__________________

15-10-2022 17:17 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie kierowniku za co ten ban?Smile
Za debila ? Według sjp słowo dopuszczalne w grach Smile
Debil - osoba o niskim ilorazie inteligencji
To jest stwierdzenie nie obraza. Po za tym napisalem prawdę Więc proszę docenić szczerość w stosunku do innych.
Proszę o ściągnięcie bądź skrócenie bana do 12 godzin Smile
15-10-2022 18:08 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba ze chodzi o słowo menda Wink które również według wszystkich słowników jest dopuszczalne w grach.
Nie wiem Adagio jakbym napisał ze jest wsza tez bys mi dal bana ???
Menda czyli wesz łonową. I ty mi za to bana dajesz ?
Jakbym go nazwał wsza tez bys mi dal ?
Nie ośmieszaj się człowieku.
15-10-2022 18:17 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam drugie znaczenie z normalnego źródła: https://sjp.pwn.pl/slowniki/menda.html

PS. Chyba musisz się jednak doedukować, bo skrót "obraźl." oznacza "obraźliwie", czyli jest to obraza.

PS. 2. Czy pierwszym postem nie stoi kolejna obraza? To brzmi jak recydywa przecież i tylko udowadnia, że 1 dzień, to zdecydowanie za krótki czas na odpoczynek:
"Debil - osoba o niskim ilorazie inteligencji
To jest stwierdzenie nie obraza. Po za tym napisalem prawdę Więc proszę docenić szczerość w stosunku do innych.
".
15-10-2022 18:35 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikogo nie chcialem urazićSmile nie czytam słownika nie wiem że napisanie do kogoś Ty wszo czy tam menda może kogoś aż tak urazićSmile a vivi ma niski iloraz inteligencji ? Uważasz że to obraza ?
15-10-2022 18:52 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest temat do dyskusji. Temat zamykam.

__________________

15-10-2022 19:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostalem bana mógłbyś zaargumentowac dlaczego
I uważam że jest to temat do dyskusji skoro banujesz mnie za nazwanie kogoś wsza łonowa. Nie miałem zamiaru nikogo urazic ani obrazić.
Nazwałem go menda bo jest jak wsza jak się pojawią to są problemy Smile rozumiem jakbym użył słów obrazliwych równie dobrze można do kogoś napisać że jest uparty jak osioł i też dasz za to bana.
Jeżeli dałeś mi bana to powiedz mi za co i dlaczego? A jak brak Ci argumentów to zdejmij go Smile
15-10-2022 19:59 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o przedłużenie bana za kolejne obrażanie i to na forum...
15-10-2022 20:41 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nazwałem go menda bo jest jak wsza jak się pojawią to są problemy Smile rozumiem jakbym użył słów obrazliwych równie dobrze można do kogoś napisać że jest uparty jak osioł i też dasz za to bana.
Np ten wpis żeby nie umknąl po edit

I tu też

Chyba ze chodzi o słowo menda Wink które również według wszystkich słowników jest dopuszczalne w grach.
Nie wiem Adagio jakbym napisał ze jest wsza tez bys mi dal bana ???
Menda czyli wesz łonową. I ty mi za to bana dajesz ?
Jakbym go nazwał wsza tez bys mi dal ?
15-10-2022 20:43 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vivi chciałem Cie serdecznie przeprosić moje słowa nie miały na celu absolutnie urazic twej wspaniałej osoby i to próbuje wyjaśnić Smile
15-10-2022 20:48 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech op stwierdzi bo jak cię znam to czuję sarkazm w wypowiedzi. Ja cię nie obrażam kiedy cię nie ma a nawet jak jesteś.. więc trochę szacunku dla innych będzie bardzo wskazane a odczuwam zły wpływ gry na ciebie więc wolę by Ci wydłużono odpoczynek.
Dziękuję to nie temat do dyskusji.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vivimortexd: 15-10-2022 21:04.

15-10-2022 21:03 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze raz przepraszam vivi :*
Myślę że 24 godziny mi absolutnie wystarcza Smile
15-10-2022 21:09 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krystek1990r14 napisał(a)
Dostalem bana mógłbyś zaargumentowac dlaczego
I uważam że jest to temat do dyskusji skoro banujesz mnie za nazwanie kogoś wsza łonowa. Nie miałem zamiaru nikogo urazic ani obrazić.
Nazwałem go menda bo jest jak wsza jak się pojawią to są problemy Smile rozumiem jakbym użył słów obrazliwych równie dobrze można do kogoś napisać że jest uparty jak osioł i też dasz za to bana.
Jeżeli dałeś mi bana to powiedz mi za co i dlaczego? A jak brak Ci argumentów to zdejmij go Smile


Dostałeś bana za obrazę

__________________

16-10-2022 09:23 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH