Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obraza 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID 2145

Czat ogólny z dziś, godziny 10:22 - 12:14. Koleżance o nicku Caryca Katarzyna zaciera się kolejny raz granica między grą a światem realnym. Nie pozwolę sobie by ktoś na forum publicznym insynuuował iż dla mojej córki jestem nieodpowiednim materiałem na ojca, jest to dla mnie wejście z butami w prywatną sferę życia realnego i żądam by coś z tym zrobiono.

__________________

15-10-2022 12:46 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Człowieku weź się już nie kompromituj mało u was ludzi ośmieszyło się donoszac na innych?
15-10-2022 13:38 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oto skarga człowieka który jak sam twierdził brzydzi się donoszeniem ;p;P
można ci ufać człowieku....jesteś pewniak jak Beemka ze szrotu rotfl rotfl rotfl
ale to pewnie przez nieużywany kierunkowskaz nie wiesz co robisz a co mówisz....

ale ad rem.......

Duszku mój drogi nie jest ci mało jednej skargi na mnie kiedy to sama ci się podłożyłam i radziłam byś to zgłosił a ty mnie posłuchałeś potulnie i poleciałeś na forum byleby wykorzystać każdą okazję by mi dopiec?
nie czujesz się ciut - pozwolisz Kmiotku że powtórzę po tobie- skompromitowany????

ja bym się czuła

nienawiść wrogość wredota i emocje nigdy nie są dobrym doradcą i prowadzą do nikąd
a wystarczyłoby jedynie oddać mi mój bezprawnie zabrany klocek co wam wielokrotnie proponowałam...bezskutecznie

nie zazdroszczę twojej córce ojca...tyle

nie dorabiaj do tego ideologii i oceny
to moja opinia a nie fakt...i może się odnosić do tego że nie latasz odrzutowcem - dlatego nie zazdroszczę...... rotfl

ty mi proponowałeś klocki swojej córki - też mogę pomyśleć że nazywasz mnie stetryczałą bezzębną staruszką która w przerwie między obiadem a kolacją podawaną w formie papki jest w stanie bawić się klockami jedynie....mogę?........mogę a to co nie zostało wypowiedziane wypowiedziane nie zostało...

reszta to ogólnikowe stwierdzenia i nie moja winą jest że bierzesz je do siebie...to twoja samoocena nie moja
to że z serca życzę ci byś nie wychowywał swojej córki na wredną jest tylko i włącznie życzliwym życzeniem dobrego człowieka

i to ty mnie ścigasz i piętnujesz za każde słowo
i to nie dlatego że cię ono boli......tylko dlatego że chcesz mnie zbanować na stałe i szukasz ku temu każdej nadążającej się okazji

mało ci że ty i twój klan zamieniliście tę grę w Sebiksową ustawkę pod budką z piwem pustakując mnie bo jestem w słabszym klanie
mało ci kopania i poniżania słabszych
chcesz jeszcze by o tym nie mówiono bo to twój jako silniejszego klanu przywilej......

mało ci.......a mnie jest tylko smutno Frown

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 15-10-2022 17:25.

15-10-2022 15:26 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smutny obraz Smile a taki wesoły za razem, że aż chyba dam łapkę w górę. Jesteście z mychą Kasiu sławni juz na prawie wszystkie serwery. Bo sie rejestrują na r3 ludzie z innych serwerów żeby Was czytać a potem beke robić jak można się zagubić w świecie wirtualnym.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
16-10-2022 13:54 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszesz o ludziach na których doniosles dostałeś bana a Ci ludzie się za Toba wstawili dzięki czemu zostałeś przywrócony do gry a a Ty znowu swoje Uri Ty tak na poważnie?
16-10-2022 14:17 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caryca Katarzyna : między 14 :10 a 14:40

Hejt leje się szerokimi strumieniami.

Caryca Katarzyna 14:15 -> nie msz odwagi napisac co msz na myśli i sie wspomgsz symbolami?
Caryca Katarzyna 14:20 -> Ksinekł wymiękł Tongue Tongue ...
Caryca Katarzyna 14:22 -> chyba nie do końca ufasz swojej elokwencji skoro boisz się mówić Tongue
Kmiotek Parchaty 14:24 -> Kaśka prowokujesz
Caryca Katarzyna 14:24 -> to ogromna broń mieć pustaka w grze...........wrtośc nad wartościami Tongue
Ksin 14:25 -> to nie pustak to 5s to gra
Ksin 14:25 -> to mój rap to moja rzeczywistość : D
Caryca Katarzyna 14:25 -> o ile lepszym czlowiekiem jesteś od innych Ksinku
Ksin 14:26 -> nie mierzę fn fali każdy jest inny nie ma lepszych i gorszych
Ksin 14:26 -> i mów mi po imieniu
Caryca Katarzyna 14:27 -> nie wiem kim jesteś niestety
Caryca Katarzyna 14:27 -> nie znam cie
Ksin 14:27 -> ok
Caryca Katarzyna 14:28 -> przyjaciół i znajomych wybieram w innej lidze
Atos 14:28 -> Witaj Atos, dziś mija 14 rok Twojego nieżycia!
Ksin 14:29 -> gratulacje Atos
Ksin 14:31 -> ,
Caryca Katarzyna 14:32 -> pachołki i wycierusy to nie moja bajka

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
16-10-2022 14:53 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caryca Katarzyna 14:53 -> wystarczy być w porzdku
Caryca Katarzyna 14:54 -> przykre ze dla niektórych ludzi to za wiele
Caryca Katarzyna 15:18 -> Ksinek nie wkleił na forum swojego krzyzyka...tak profilaktycznie Tongue Tongue ...i odważnie Tongue
Caryca Katarzyna 15:19 -> a poniewaz juz wiem kim jesteś to moje ostatnie slowo do ciebie...z przestępcami nie rozmawiam



SERIO BĘDZIECIE NA TO POZWALAĆ?

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
16-10-2022 15:47 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie myślałem że to napiszę ale niestety zaczynam żałować że się za Toba wstawiłem to był blad
16-10-2022 17:04 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

RE: Obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SickBoy^ napisał(a)
Moje ID 2145

Czat ogólny z dziś, godziny 10:22 - 12:14. Koleżance o nicku Caryca Katarzyna zaciera się kolejny raz granica między grą a światem realnym. Nie pozwolę sobie by ktoś na forum publicznym insynuuował iż dla mojej córki jestem nieodpowiednim materiałem na ojca, jest to dla mnie wejście z butami w prywatną sferę życia realnego i żądam by coś z tym zrobiono.


Na razie za mało na bana, ale bardzo proszę zgłaszać w nowym temacie jeśli takie zachowanie by się powtarzało. Ten temat zamykam, bo widzę spam straszny.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

17-10-2022 11:53 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH